Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

a ja jak bym szukał taniej jak nie najtanszej e61 to własnie bym się nią zainteresował chociaz nie naleze do osób szukających takich ofert to uwazam ją za szczerą i adekwatną do stanu człowiek traktował to auto przedmiotowo i nikt mu tego nie zabroni ale przeznam ze naklejka Breyton w tak zadbanym aucie traci wiochą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak bym szukał taniej jak nie najtanszej e61 to własnie bym się nią zainteresował chociaz nie naleze do osób szukających takich ofert to uwazam ją za szczerą i adekwatną do stanu człowiek traktował to auto przedmiotowo i nikt mu tego nie zabroni

 

 

Ja tez uwazam ze koles pisze ok. Opisal stan auta, stan licznika oraz to w jaki sposob autem smiga. Nic nie jest odpicowane ani naciagane. A to ze styl ogloszenia to - CHAOTIC to juz inna sprawa ;) hehe

Uwielbiam BMW... czuje się jakbym siedział przy najlepszym stoliku w eleganckiej restauracji.


Pamiętasz z Panem Kleksem, przygody w kosmosie? Spójrz, je.b.... dzisiaj wciska kredyty na procent.


http://demotywatory.pl/3801128 szczena opada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda,prawie robi wielką różnicę....Ale pomysł niezły,nie jeden cwaniaczek ze świateł by się zdziwił i nie tylko...Hee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dokładnie kto chce niech płaci po niecałe 6 zeta za litr kto nie wrzuca gaz sam nie mam gazu ale nie mam nic przeciwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce jeździć za małe pieniądze to się kupuje Golfa w TDi, a nie 2 tonowy samochód klasy GT z V8. A wrzucanie auschwitz do takiego samochodu to czystej postaci polactwo-biedactwo, bo nie ważne że nie stać na paliwo, ważne żeby na wsi wszyscy widzieli czym się wozimy, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce jeździć za małe pieniądze to się kupuje Golfa w TDi, a nie 2 tonowy samochód klasy GT z V8. A wrzucanie auschwitz do takiego samochodu to czystej postaci polactwo-biedactwo, bo nie ważne że nie stać na paliwo, ważne żeby na wsi wszyscy widzieli czym się wozimy, nie?

 

powinieneś wiedzieć, że ludzie którzy kupują samochody za 100 tys. i więcej zł nie są idiotami. i nie są też wiejskimi cwaniaczkami. prawdopodobnie mają własne firmy, znają wartość pieniądza, umieją kalkulować i wiedzą że jeden z ważniejszych czynników sukcesu w biznesie to optymalizacja kosztów. i prawdopodobnie nie muszą też nikomu niczego udowadniać (patrzcie, moja fura pali 25 litrów v-powera, tankuje do pełna na shellu bo mnie stać kuhwa). z twojego postu wynika stwierdzenie w stylu jeśli mam dużo pieniędzy, to powinienem nimi szastać na lewo i prawo. dość lekkomyślne podejście, zwłaszcza, że namawiasz do oddawania garściami pieniędzy dla największego złodzieja czyli administracji państwowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i prawdopodobnie nie muszą też nikomu niczego udowadniać

To po co kupują wielkie cabrio w największej(zaraz po M6) wersji silnikowej? Taki samochód kupuję się dla lansu. A lansowanie się czymś na co w gruncie rzeczy nas nie stać to jest jedna z definicji polactwa.

 

Jeśli chce się optymalizować koszty i niczego nikomu udowadniać, wciąż podróżując w komforcie to się kupuję E60 w dieslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i prawdopodobnie nie muszą też nikomu niczego udowadniać

To po co kupują wielkie cabrio w największej(zaraz po M6) wersji silnikowej? Taki samochód kupuję się dla lansu.

 

a może po prostu się kupuje do szybkiej jazdy bez dachu nad głową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i prawdopodobnie nie muszą też nikomu niczego udowadniać

To po co kupują wielkie cabrio w największej(zaraz po M6) wersji silnikowej? Taki samochód kupuję się dla lansu.

 

a może po prostu się kupuje do szybkiej jazdy bez dachu nad głową?

 

Dokładnie tak jak piszesz jceel, a to że stać go na taki samochód to właśnie dzięki temu że jak miał poprzednie luksusowe auta to oszczędzał na paliwie. A biorąc pod uwagę to że oszczędność na 100km to prawie połowa to nie widzę w tym nic złego. Sam się zastanawiam nad założeniem LPG do mojej 750 i sprzedaniu TDS e34 bo po co mi dwa auta jak mogę jeździć jednym :mrgreen: Pozdrawiam

Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.