Skocz do zawartości

Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Piny nie pasują. Możesz kupić zestaw naprawczy i zarobić sobie nowe wtyczki. Nr.5 https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=VU31-EUR-04-2006-E91-BMW-320d&diagId=63_0940

Ja jak przerabiałem to kupiłem sobie adaptery z H11 na HB4 za jakieś śmieszne 10zł.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem przed wymianą zderzaka i znalazłem taki https://allegro.pl/oferta/bmw-e90-e91-m-pakiet-zderzak-przedni-sparkling-a22-10706727694


Czy ta belka zderzaka jest taka sama jak ta od m-pakietu i nie trzeba dokupować?


W ogóle jakie są wersje zderzaków bo nie jestem pewny czy to ten.


Są z PDC, spryskiwaczami i jeszcze jakieś inne wersje są? Otwory na światła przeciwmgielne są takie same wszędzie czy jeszcze jest jakaś inna wersja od tych małych lampek xenony albo światła dzienne czy coś innego czy wszystko to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem panowie pomocy bo mi juz rece opadły... czy m pakiet ma inna belke przednia? Mam wersję usa na belce pisze usa + nr czesci 7146646 . Patrząc po numerze nie znajduje mi nic dziwnego. A zderzak nie pasuje opiera sie na czynnikach na belce - poprzedni zderzak mial w takim miejscu czujniki parktornic ze trafialy w dołki w belce a teraz [BAD].... pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie, to nie kwestia M-pakietu tylko tego że to stalowe wzmocnienie czołowe jest inne na USA. Po wymianie wzmocnienia na Europę powinno pasować. Ale to ciekawe, czyżby na EU nie dało się zestawić m-pakietu z przednimi PDC?
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Panowie nadal nie wiem co wymieniać... Czy ktoś wie na pewno co wymienić żeby w wersji USA zderzak m pak przedni z czujnikami zaczął pasować? Przypuszczam, że belkę przód ale czy da radę to łatwo wymienić I czy na pewno to wystarczy?

Fakt, że nie mam u siebie PDC z przodu, ale wymieniałem zderzak na m-Pakiet, to nie wymieniałem nic poza zderzakiem i nadkolami - wszystko pasowało.

F31 320d+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum. Czekam na BMW e93 335i Alpinweiss wylicytowane w USA. Autko z małym przebiegiem 70tys km. Lekko uszkodzone,dostała w koło. Chciałbym założyć m pakiet zewnętrzny. I tu moje pytania:


1. Podobno żeby założyć zderzak tył m pakietowy to trzeba dokupić jakieś boczne plastiki montażowe? Jeśli tak, to czy ktoś zna nr tych plastików lub fachową nazwę?


2. Czy w przypadku progów i zderzaka przód też coś trzeba dokupić?


3. Błotniki zostają takie same i nic nie trzeba dokupić?


4. Jeśli ktoś ma na sprzedaż te części w dobrym stanie to rozważę zakup. Muszę jeszcze kupić lewy ksenon skrętny. Na allegro i olx jest sporo,ale niestety z uszkodzeniami.


5. Czy żeby zrobić kierownice m pakietowa muszę wymieniać całą? Czy wystarczy wymienić dekor i obszyć?


Dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli mam rozumieć,że muszę dokupić te wszystkie części typu kanał powietrza do hamulca itd? Czy tylko te z literka M w rubryce dodatkowe inf?? Wg bmw store do 335i że stanów nie występuje doposażenie m pakiet, ciekawe czemu. Myślę,że wszystko bedzie pasować mimo,że to USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.