Skocz do zawartości

Akcesoria F40


patryk0402_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam i używam tego wynalazku od lat. Zwykła mata - taka materiałowa czarna z allegro. Do tego odmrażacz na boczne szyby i od razu jadę. Mokrą matę suszę zawsze w pracy i wszystko gra do wielu lat.

 

Jakiego odmrażacza używasz? Coś konkretnego? Nie ma wpływu na gumę z uszczelek? Kiedyś kupiłem jakiś marketowy szajs, po zimie guma z wycieraczek wyglądała jakby miała z 20 lat :(

Ale mogła to być też wina tego, że wycieraczki jakieś no-name za kilkanaście złociszy za pióro...

odebrane 24.10.2022 / 150: 40W22 / 112: 16W22, 22W22, 30W22, 33W22, 39W22, zamówione 29.09.2021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ta da da dam! W końcu obiecane mody. 20 tys pykło więc szybka zmiana oleju u mechanika między interwałami ASO.


1. Wymiana grilla. Imo różnica kolosalna, ten srebrny fajans może się schować. Polecam tego allegrowicza.

2. Chlapacze - całkiem spoko wyglądają. Do tego już mi tak nie walli błoto po całym boku samochodu w błocie. Inna sprawa której nie przemyślałem to ciekawe jak szybko je urwę na jakimś krawężniku :lol:


fvg7bCj.jpg

dVLHxPu.jpg

pgnBeRx.jpg

NKLRpoU.jpg

YYxJ4VX.jpg

jCniTkK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.12.2022 o 07:31, Horizon napisał(a):

Ta da da dam! W końcu obiecane mody. 20 tys pykło więc szybka zmiana oleju u mechanika między interwałami ASO.

 

1. Wymiana grilla. Imo różnica kolosalna, ten srebrny fajans może się schować. Polecam tego allegrowicza.

2. Chlapacze - całkiem spoko wyglądają. Do tego już mi tak nie walli błoto po całym boku samochodu w błocie. Inna sprawa której nie przemyślałem to ciekawe jak szybko je urwę na jakimś krawężniku :lol:

 

fvg7bCj.jpg

dVLHxPu.jpg

 

Zastanawiam się nad podobną modyfikacją w 120i ale się waham, bo czytałem, że może to powodować pewne problemy techniczne a nawet utratę gwarancji. Czy u Ciebie Horizon po wymianie grilla na M-performance nie ma problemu z ocieraniem aktywnych klap o grill jak na poniższym filmiku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem w aso, w akcesoriach do „zwyklych” jedynek jest tylko grill z pionowymi zeberkami i on pasuje do tej aktynej kurtyny od chlodzenia, natomiast ten „plaster miodu” jest tylko do m135 w ktorej nie ma tej kurtyny i przez to oryginaly grill nie pasuje do „zwyklej” 1-ki. 

horizon kupowal zamiennik na allegro i mozliwe ze nic nie haczy, moze gosc na filmiku tez mial zamiennik ale chinczyk zle wymierzyl. papier scierny i jazda…. heh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.