Skocz do zawartości

Co dziś kupiliście dla swojego BMW?


47

Rekomendowane odpowiedzi

Wjechała zima i do mnie. Felgi 18 mi się żadne nie podobały więc kupiłem to samo co miałem na aucie czyli 19 + do tego Run Szajsy bo nie było zimówek z gwiazdką w moim mieszanym rozmiarze bez RunFlat. W trybie Comfort tłucze jak na taczce z oponą napompowaną na 50 bar. Strach włączać tryb Sport gdzie zawiecha się utwardza... Nie polecam Run Szajsów w rozmiarze: 225/40 R19 + 255/35 R19.


IMG-2331.jpg

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechała zima i do mnie. Felgi 18 mi się żadne nie podobały więc kupiłem to samo co miałem na aucie czyli 19 + do tego Run Szajsy bo nie było zimówek z gwiazdką w moim mieszanym rozmiarze bez RunFlat. W trybie Comfort tłucze jak na taczce z oponą napompowaną na 50 bar. Strach włączać tryb Sport gdzie zawiecha się utwardza... Nie polecam Run Szajsów w rozmiarze: 225/40 R19 + 255/35 R19.

 

Jak pompujesz na 50 barów to nic dziwnego że tłucze, spróbuj zejść o jakieś 95% do 2.5 bara i będzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechała zima i do mnie. Felgi 18 mi się żadne nie podobały więc kupiłem to samo co miałem na aucie czyli 19 + do tego Run Szajsy bo nie było zimówek z gwiazdką w moim mieszanym rozmiarze bez RunFlat. W trybie Comfort tłucze jak na taczce z oponą napompowaną na 50 bar. Strach włączać tryb Sport gdzie zawiecha się utwardza... Nie polecam Run Szajsów w rozmiarze: 225/40 R19 + 255/35 R19.


IMG-2331.jpg

 

Moze ja mam bardziej pancerna d*** ale na fabryczne felgi 19" zalozylem dokladnie te opony, 2.7bar i nie czuje jakiejs drastycznej roznicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta? chyba musisz mi dać się przejechać Twoim autem ;D Może mi tam napompowali za dużo dziady. Mam nadzieję ;D Muszę to sprawdzić. Dojechałem tylko do chaty i jeszcze nowe czujniki nie zdążyły się zaadaptować i nie wiem ile ciśnienia jest.
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Haki boczne na zakupy do bagażnika G20. Haki jak i cale mocowanie mają wysoką nośność, spokojnie wytrzymają zgrzewke wody w przeciwieństwie do oryginalnego haczyka, ktory wisi na tapicerce. Gdyby ktos chcial sobie zrobic to pliki stl sa na thingiverse

https://www.thingiverse.com/thing:5747251


5ead3909-49b9-4557-aff8-013805a9d719.jpg

92d024c4-69aa-49bb-9276-1d62b569b940.jpg

b9686378-c545-4e82-a88b-9b539f652b50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do mnie dzisiaj przyjechały haczyki z do bagażnika kupione na aliexpress za kilkanaście złotych:

c40158ffb6872aa1gen.jpg

montuje się je w miejsce fabrycznych spinek:

0f5f7011275a9b44gen.jpg

a po zamontowaniu wygląda to tak:

514db1efa2c9b22egen.jpg


Jakość nie odbiega od tego haczyka zamontowanego fabrycznie, a nawet powiedziałbym, że te sprawiają lepsze wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Do mnie dzisiaj przyjechały haczyki z do bagażnika kupione na aliexpress za kilkanaście złotych:

c40158ffb6872aa1gen.jpg

montuje się je w miejsce fabrycznych spinek:

0f5f7011275a9b44gen.jpg

a po zamontowaniu wygląda to tak:

514db1efa2c9b22egen.jpg


Jakość nie odbiega od tego haczyka zamontowanego fabrycznie, a nawet powiedziałbym, że te sprawiają lepsze wrażenie.

 

Podrzuć link, bo u mnie jest tylko jeden haczyk a to czasem za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Właśnie jestem po montażu kamerki car eye 3.0 w aso i jestem zadowolony, kamerka jest bardzo czuła, jakość jest dobra, udało się w promocji za 2999zl z montażem (a nawet wyszło 2899, bo nie policzyli mi kostki od progu lewarka :) )

 

7271-B9-FF-E6-CD-4-F47-BEE3-F48-AE5009-E9-E.jpg

 

A gdzie montowałeś w takiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawaria Motors ma teraz taka promocje cenową.


 

Dokładnie, Bawaria Motors Gdańsk, cena 2999zł była w Marcu, nie wiem jak teraz.


Przy okazji porównanie, u góry moja stara kamera FHD vs bmw 3.0 QHD (bez opcji HDR, zapomniałem włączyć) Kamera BMW ma dużo szerszy kąt jednak mam wrażenie że jakościową są podobne :D Na plus na pewno to, że mam teraz dwie kamery (przód i tył) no i nie ma żadnych kabli + nagrywa tryb parkingowy

 

vlcsnap-2023-04-15-17h59m11s204.png

vlcsnap-2023-04-15-17h59m00s252.png

 

i jak radzisz sobie z sytuacjami kiedy chcesz nagrać coś dłuższego niż minutę? bo podobno się da.

 

Nie mam pojęcia, generalnie nagrywa filmiki minuta po minucie, jeszcze nie odkryłem jak nagrywać dłuższy film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak wrażenia z jazdy po zamontowaniu dystansów? Jakie plusy i minusy jeśli chodzi o jazdę?

 

Nie odczuwam zupełnie żadnej roznicy w prowadzeniu. Teraz mam kola 19cali, ale w zimie byly 17 i tez zadnej roznicy z dystansami nie czulem.


Btw przy montażu dystansy wymienialem tez sruby na dluzsze i troche zaskoczyl mnie fakt ze orygianalna sruba zabezpieczajaca waży 25gram wiecej niz pozostale co teoretycznie moze troche psuć wyważenie koła. Ale nie jestem mechanikiem moze to normalne. Teraz mam wszystkie sruby o tej samej wadze.

 

waga2.jpg

 

waga1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śruby mogą mieć wpływ na wyważenie koła???

Widziałeś kiedykolwiek aby wulkanizator wyważał koło ze śrubami?

Tak nazywa sie to wyważaniem dynamicznym :P

Sruby mają wplyw na wyważenie kola na pojezdzie, oczywiscie sruba znajduje sie blisko osi obrotu wiec plyw na wywazenie koła powinien byc relatywnie mały, ale napewno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.