Skocz do zawartości

Co dziś kupiliście dla swojego BMW?


47

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Długo się wahałem, ale wybór padł na Ori M Performance - dyfuzor czarny połysk + carbon.


511d5d0477f8ec04.jpg

 

Też mam dyfuzor w karbonie i musze przyznać że nie żałuje ani złotówki, piekielnie dobrze wygląda i odświeża opatrzony już troszkę tył auta.


Powiem ci że te felgi to masz przepiękne… Gratuluje!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)


Foto z założonym dyfuzorem:


8ee5a535e72d125e.jpg

 

No i teraz prawilnie wygląda. Myśle jeszcze nad wydechem ale tak aby nie stracić gwarancji, myślałeś o tym?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mi to auto przypłynęło z wyciętą końcową puszką - gada potężnie :D Nic więcej nie kombinuję, chcę tylko z czasem wrzucić końcówki 2x2, podobają mi się carbonowe z wycięciem na grawer ///M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kupował ktoś dywaniki gumowe oryginalne od dealera? Warto? I czy warto zapłacić więcej do tych w wersji floor liner? Będę niebawem kupował i nie wiem czy 1000zl za dywaniki to nie przegięcie pały

 

Poszukaj na allegro, ja kupiłem od dealera za mniej niż 500zł za komplet. A co do tego czy warto, to logo ładnie wygląda, ale nie zauważyłem żeby były lepsze od tych co miałem w poprzednim samochodzie i które kosztowały 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś dywaniki gumowe oryginalne od dealera? Warto? I czy warto zapłacić więcej do tych w wersji floor liner? Będę niebawem kupował i nie wiem czy 1000zl za dywaniki to nie przegięcie pały

 

Poszukaj na allegro, ja kupiłem od dealera za mniej niż 500zł za komplet. A co do tego czy warto, to logo ładnie wygląda, ale nie zauważyłem żeby były lepsze od tych co miałem w poprzednim samochodzie i które kosztowały 150zł.

 

Do mnie wczoraj wlasnie doszly te: https://allegro.pl/oferta/dywaniki-przod-bmw-g20-nr-51472473238-12692414498


Zamawiam tez na tyl w przyszlym tygodniu bo fajnie zrobione, wygladaja elegancko i sa calkowicie niewarte swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whats-App-Image-2022-11-04-at-15-20-17.jpg


Zimowe koła na grafitowych felgach.

 

Akurat dziś byłem w serwisie i stały takie same za 15k, powiedz za ile udało ci się je wyhaczyć ?

 

Mam takie 19 cali za 12 na sprzedaż z oponami zimowymi, cały niemalże nowy komplet

Edytowane przez czarnyyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A to nie są BMW 18” M Performance Y-Spoke 554M? od f40/f44? ten komplet można było kupić za 7/8 tys nowy na olx jeszcze miesiąc temu.


Edit: jeśli to to https://sklep.autofus-group.pl/pl/p/Kola-zimowe-BMW-19-M-Performance-Y-Spoke-898M-Seria-3-G20G21%2C-4-G22G23-36115A23FE3FE4/1393 to jakoś na małe wyglądają jak na 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie są BMW 18” M Performance Y-Spoke 554M? od f40/f44? ten komplet można było kupić za 7/8 tys nowy na olx jeszcze miesiąc temu.


Edit: jeśli to to https://sklep.autofus-group.pl/pl/p/Kola-zimowe-BMW-19-M-Performance-Y-Spoke-898M-Seria-3-G20G21%2C-4-G22G23-36115A23FE3FE4/1393 to jakoś na małe wyglądają jak na 18".

 

Ciemna felga zawsze bedzie wygladac na mniejszą :) Taki 'urok'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.