Skocz do zawartości

Zawieszenie Adaptacyjne M


piernik87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogólnie myślę, że akurat o zawieszenie lepiej się na forum nie radzić :) każdy inaczej czuje i ma inne potrzeby, a toczylismy to już nie jdan batalię wyższości kury nad jajkiem :)

Trzeba pojeździć samemu i ocenić i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej,


Dwa tygodnie temu odebrałem X5. W zamówieniu mam wybraną opcję 2VF Zawieszenie adaptacyjne M. Zacząłem się zastanawiać czy w związku z tym przy panelu do wyboru sport, comfort, eco powinna być również opcja adaptive. U mnie jej nie ma, a szukając w internecie po zdjęciach widzę dodatkowy przycisk. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Czy uderzać do salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Dwa tygodnie temu odebrałem X5. W zamówieniu mam wybraną opcję 2VF Zawieszenie adaptacyjne M. Zacząłem się zastanawiać czy w związku z tym przy panelu do wyboru sport, comfort, eco powinna być również opcja adaptive. U mnie jej nie ma, a szukając w internecie po zdjęciach widzę dodatkowy przycisk. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Czy uderzać do salonu.

 

Przycisk został usunięty z tego co pamiętam od roku modelowego 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Stary temat ale się podłączę: u mnie jest w opcji zawieszenie adaptacyjne M (2VF), ale przyznam szczerze że jakiejś istotnej różnicy nie widzę pomiędzy sport a comfort, no może oprócz kolorów ekranu, felgi mam 21" ori run flat.

Komfort jest taki sobie, gorzej niż na pneumatyce którą testowałem przed zakupem. Trochę się poprawiło jak ciśnienie zredukowałem do 2.3bar na każde koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2023 o 18:42, Kingu napisał(a):

Stary temat ale się podłączę: u mnie jest w opcji zawieszenie adaptacyjne M (2VF), ale przyznam szczerze że jakiejś istotnej różnicy nie widzę pomiędzy sport a comfort, no może oprócz kolorów ekranu, felgi mam 21" ori run flat.

Komfort jest taki sobie, gorzej niż na pneumatyce którą testowałem przed zakupem. Trochę się poprawiło jak ciśnienie zredukowałem do 2.3bar na każde koło.

mam tak samo, nie ma znaczącej różnicy (zauważyłem że "fotele usztywniają się")
jeździłem na 2,3 bar, komfort poprawił się jak zmieniłem na 2,9-3 bar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, flint napisał(a):

mam tak samo, nie ma znaczącej różnicy (zauważyłem że "fotele usztywniają się")
jeździłem na 2,3 bar, komfort poprawił się jak zmieniłem na 2,9-3 bar

dobra, potestowałem trochę - w trybie komfort jak za szybko lecę po nierównej drodze to buja, szczególnie przód-tył, lepie wtedy zwolnić albo na sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, flint napisał(a):

zauważyłem że "fotele usztywniają się"

Zapamiętaj sobie ustawienie foteli pod klawiszem. Po zmianie trybu wywołaj ustawienie fotela z zapamiętanego.

 

Z dużym prawdopodobieństwem kiedyś po zmianie trybu zmieniłeś ustawienie fotela i on sobie to zapamiętał przy konkretnym trybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.