Skocz do zawartości

Zakup M240xi G42

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
I kolejne info za tydzień ma być niby już M 240 Xi coupe do zobaczenia w BMW M Sikora w Mikołowie

 

Też z nimi dzisiaj rozmawiałem :) Generalnie wygląda na to, że pierwsze sztuki jakie płyną, to te dealerskie, co w sumie nie dziwi. W tym roku tych egzemplarzy nie będzie można jednak kupić.

  • Odpowiedzi 332
  • Wyświetleń 69,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Adam.Mierzejek
    Adam.Mierzejek

    Przeczytałem cały temat - trochę to zajęło… Podziwiam wszystkich za cierpliwość przy pierwszych zamówieniach - rok oczekiwania to masakra! Swoje m240i zamawiałem pod koniec lutego 2024, a od

  • Wyszło słońce i miałem chwilę czasu, więc zrobiłem kilka fotek mojej M240.

Opublikowane grafiki

Opublikowano
No... dawniej auta demo mogły być sprzedawane przez dilera po 4 miesiącach. Teraz centrala bmw wydłużyła ten czas do 11 miesięcy ...
Opublikowano
nara

Edytowane przez the2

Opublikowano
  • Autor

Wow! Mój kolor :) MEGA wygląda. Gratulacje!

W jakim salonie zamawiałeś? Rozumiem, ze to M240? I jaki konkretnie konfig? :)

Opublikowano
nara

Edytowane przez the2

Opublikowano
  • Autor
Nieważne już mam odpowiedź. Piękna!

Edytowane przez markos79

Opublikowano
Ja swojego zamówiłem w listopadzie, fabryka wytłukła go na początku grudnia, potem płynął, odebrałem w piątek. Trzeba płacić gotówką i nie żebrać o upusty, to wtedy polackie limity nie obowiązują.

 

Bzdura :)

 

Nieważne jaki salon, ważne jaki doradca. Początkowo chciałem M135i i wtedy też bym czekał do lipca.

 

Z tym sie zgadzam jak najbardziej.


W każdym razie radość, że pojawiają się juz w Polsce. Wygląda świetnie, gratulacje !

Opublikowano
Zastanów się nad harmannem. Ja mam go tez w zamówieniu ale mówił mi niedawno kolega zajmujący się profesjonalnie nagłośnieniem koncertów ze HK został kupiony przez Samsunga i ze rzekomo jakość spadła. Oby nie...

 

sugestia od pracowników serwisu (znaczy, nie oficjalne stanowisko dealera, tylko sugestia w rozmowach), to żeby zrezygnować z harmana i zamontować po odbiorze bowersa, podobno cenowo powinno wyjść podobnie :D

 

odnośnie Krakowa to to co przyjechało to raczej auto zamówione przez salon jako demo.
nie, to jest auto zamówione przez klienta. na razie dealer demówki nie ma.

 

Zmieniono zreszta teraz czas, w którym dealer musi demo trzymać w salonie z czterech na 11 miesięcy. Reasumujac : cieszmy się ze coś się dzieje i jakieś ruchy odbywają się.

 

to akurat jest zmiana z jesieni jeszcze


a kolega the2 zamawiał w Inchcape :)

Edytowane przez aks762

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nieważne jaki salon, ważne jaki doradca. Początkowo chciałem M135i i wtedy też bym czekał do lipca.

 

Trzeba płacić gotówką i nie żebrać o upusty, to wtedy polackie limity nie obowiązują.

o Panie, serio takie bajki chcesz tutaj komuś wciskać? oprócz tego że miałeś farta, nic innego nie miało na to wpływu, salon mógł mieć już złożone jakieś zamowienie ewentualnie i zmodyfikował zamowienie co mogło przyspieszyć realizacje. :mad2:

 

Zastanów się nad harmannem. Ja mam go tez w zamówieniu ale mówił mi niedawno kolega zajmujący się profesjonalnie nagłośnieniem koncertów ze HK został kupiony przez Samsunga i ze rzekomo jakość spadła. Oby nie...

 

sugestia od pracowników serwisu (znaczy, nie oficjalne stanowisko dealera, tylko sugestia w rozmowach), to żeby zrezygnować z harmana i zamontować po odbiorze bowersa, podobno cenowo powinno wyjść podobnie :D

 

dobre! ASO nie potrafi dołożyć ładowarki bezprzewodowej jeśli auto bez tego nie wyjechało z fabryki a co dopiero o całym mowa o nagłośnieniu BO które nigdy nie było przewidziane do 240.

Opublikowano


dobre! ASO nie potrafi dołożyć ładowarki bezprzewodowej jeśli auto bez tego nie wyjechało z fabryki a co dopiero o całym mowa o nagłośnieniu BO które nigdy nie było przewidziane do 240.

 

dokładnie tak, przy dołożeniu ładowarki tracisz gwarancję, natomiast audio jest osobno - można swobodnie zmienić bez utraty gwarancji. z ładowarkami jest btw. jakiś problem z oprogramowaniem

Opublikowano
  • Autor

I tak chyba w tym przypadku było, bo ja też zamawiałem w tym samym salonie :) To musiał być przejęcie innego zamówienia.

Dokładnie wtedy moje zmieniło status ze 112 na 105, czyli pewnie Twoja poszła do produkcji, a moja została przesunięta.

Opublikowano
nara

Edytowane przez the2

Opublikowano
Trzeba płacić gotówką i nie żebrać o upusty, to wtedy polackie limity nie obowiązują.

 

Dobre. Był w tej bajce smok?

Opublikowano
Moze chlebem i maslem placone :D
Opublikowano
  • Autor
Trzeba płacić gotówką i nie żebrać o upusty, to wtedy polackie limity nie obowiązują.

 

Dobre. Był w tej bajce smok?

 

Gdybym nie dostał rabatu, też bym napisał, że wtedy limity nie obowiązują ;)

Opublikowano
nara

Edytowane przez the2

Opublikowano
  • Autor

Żebractwo, polackie limit, mesjanizm narodowy...

Wiesz co, kupiłeś naprawdę fajne BMW, ale Twój sposób wypowiedzi jest smutny :(


Niezależnie jaką teorię dobierzesz, trafiłeś akurat na salon, w którym udało Ci się przejąć zamówienie, z którego ktoś zrezygnował. Możesz nie nazywać tego szczęściem, ale zapewniam Cię, że centrala BMW nie zmieniła nagle priorytetów produkcyjnych, bo ktoś z Polski postanowił zapłacić pełną kwotę :)

Opublikowano
No dokładnie, trafione w punkt....
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie zapominajmy że klient gotówkowy daje mniej zarobić na aucie więc to marny argument do bycia traktowanym priorytetowo.
Opublikowano
Smutek i nostalgia ...
Opublikowano
nara

Edytowane przez the2

Opublikowano
  • Autor

Co Ty masz z tymi narodowymi odwołaniami, to ja nie wiem :) I zamiast się cieszyć zakupem, wpadasz na forum i zaczynasz nawijać o tym, jak to inni żebrzą o rabat, a Ty jesteś ponad narodowymi kompleksami :) Brakuje jeszcze wyciągu z konta bankowego :)


Spoko, luz. Żyj w przekonaniu, że brak rabatu zapewnił Ci produkcję poza kolejką i że polski dealer, specjalnie dla Ciebie zmienił globalny system zamówień :)


PS. Dema byś nie kupił, bo na sprzedaż jest 11 miesięczne embargo.

To nie jest jakaś magia zmienić kolor, czy konfigurację z innego zamówienia. Czasami może to przesunąć produkcję, a czasem nie.

Opublikowano
Dzizas. The2 po co tyle jadu???
Opublikowano
tak, czy inaczej, płacenie za to, żeby dostać auto te powiedzmy 3 miesiące wcześniej kilkadziesiąt tysięcy to słaby interes :D już lepiej było wziąć rabat i wynająć sobie jakieś fajne auto na te 3 miesiące. za 20k/mc to myślę że nawet jakąś 911 by dało radę ogarnąć
Opublikowano
nara

Edytowane przez the2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.