Skocz do zawartości

Zakup M240xi G42


markos79

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejne info za tydzień ma być niby już M 240 Xi coupe do zobaczenia w BMW M Sikora w Mikołowie

 

Też z nimi dzisiaj rozmawiałem :) Generalnie wygląda na to, że pierwsze sztuki jakie płyną, to te dealerskie, co w sumie nie dziwi. W tym roku tych egzemplarzy nie będzie można jednak kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja swojego zamówiłem w listopadzie, fabryka wytłukła go na początku grudnia, potem płynął, odebrałem w piątek. Trzeba płacić gotówką i nie żebrać o upusty, to wtedy polackie limity nie obowiązują.

 

Bzdura :)

 

Nieważne jaki salon, ważne jaki doradca. Początkowo chciałem M135i i wtedy też bym czekał do lipca.

 

Z tym sie zgadzam jak najbardziej.


W każdym razie radość, że pojawiają się juz w Polsce. Wygląda świetnie, gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad harmannem. Ja mam go tez w zamówieniu ale mówił mi niedawno kolega zajmujący się profesjonalnie nagłośnieniem koncertów ze HK został kupiony przez Samsunga i ze rzekomo jakość spadła. Oby nie...

 

sugestia od pracowników serwisu (znaczy, nie oficjalne stanowisko dealera, tylko sugestia w rozmowach), to żeby zrezygnować z harmana i zamontować po odbiorze bowersa, podobno cenowo powinno wyjść podobnie :D

 

odnośnie Krakowa to to co przyjechało to raczej auto zamówione przez salon jako demo.
nie, to jest auto zamówione przez klienta. na razie dealer demówki nie ma.

 

Zmieniono zreszta teraz czas, w którym dealer musi demo trzymać w salonie z czterech na 11 miesięcy. Reasumujac : cieszmy się ze coś się dzieje i jakieś ruchy odbywają się.

 

to akurat jest zmiana z jesieni jeszcze


a kolega the2 zamawiał w Inchcape :)

Edytowane przez aks762
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nieważne jaki salon, ważne jaki doradca. Początkowo chciałem M135i i wtedy też bym czekał do lipca.

 

Trzeba płacić gotówką i nie żebrać o upusty, to wtedy polackie limity nie obowiązują.

o Panie, serio takie bajki chcesz tutaj komuś wciskać? oprócz tego że miałeś farta, nic innego nie miało na to wpływu, salon mógł mieć już złożone jakieś zamowienie ewentualnie i zmodyfikował zamowienie co mogło przyspieszyć realizacje. :mad2:

 

Zastanów się nad harmannem. Ja mam go tez w zamówieniu ale mówił mi niedawno kolega zajmujący się profesjonalnie nagłośnieniem koncertów ze HK został kupiony przez Samsunga i ze rzekomo jakość spadła. Oby nie...

 

sugestia od pracowników serwisu (znaczy, nie oficjalne stanowisko dealera, tylko sugestia w rozmowach), to żeby zrezygnować z harmana i zamontować po odbiorze bowersa, podobno cenowo powinno wyjść podobnie :D

 

dobre! ASO nie potrafi dołożyć ładowarki bezprzewodowej jeśli auto bez tego nie wyjechało z fabryki a co dopiero o całym mowa o nagłośnieniu BO które nigdy nie było przewidziane do 240.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobre! ASO nie potrafi dołożyć ładowarki bezprzewodowej jeśli auto bez tego nie wyjechało z fabryki a co dopiero o całym mowa o nagłośnieniu BO które nigdy nie było przewidziane do 240.

 

dokładnie tak, przy dołożeniu ładowarki tracisz gwarancję, natomiast audio jest osobno - można swobodnie zmienić bez utraty gwarancji. z ładowarkami jest btw. jakiś problem z oprogramowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak chyba w tym przypadku było, bo ja też zamawiałem w tym samym salonie :) To musiał być przejęcie innego zamówienia.

Dokładnie wtedy moje zmieniło status ze 112 na 105, czyli pewnie Twoja poszła do produkcji, a moja została przesunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebractwo, polackie limit, mesjanizm narodowy...

Wiesz co, kupiłeś naprawdę fajne BMW, ale Twój sposób wypowiedzi jest smutny :(


Niezależnie jaką teorię dobierzesz, trafiłeś akurat na salon, w którym udało Ci się przejąć zamówienie, z którego ktoś zrezygnował. Możesz nie nazywać tego szczęściem, ale zapewniam Cię, że centrala BMW nie zmieniła nagle priorytetów produkcyjnych, bo ktoś z Polski postanowił zapłacić pełną kwotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty masz z tymi narodowymi odwołaniami, to ja nie wiem :) I zamiast się cieszyć zakupem, wpadasz na forum i zaczynasz nawijać o tym, jak to inni żebrzą o rabat, a Ty jesteś ponad narodowymi kompleksami :) Brakuje jeszcze wyciągu z konta bankowego :)


Spoko, luz. Żyj w przekonaniu, że brak rabatu zapewnił Ci produkcję poza kolejką i że polski dealer, specjalnie dla Ciebie zmienił globalny system zamówień :)


PS. Dema byś nie kupił, bo na sprzedaż jest 11 miesięczne embargo.

To nie jest jakaś magia zmienić kolor, czy konfigurację z innego zamówienia. Czasami może to przesunąć produkcję, a czasem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, czy inaczej, płacenie za to, żeby dostać auto te powiedzmy 3 miesiące wcześniej kilkadziesiąt tysięcy to słaby interes :D już lepiej było wziąć rabat i wynająć sobie jakieś fajne auto na te 3 miesiące. za 20k/mc to myślę że nawet jakąś 911 by dało radę ogarnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.