Skocz do zawartości

G30 restrykcje


tkwiat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 800
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
A co ma nie dać rady? Mam już trzecie BMW z adaptacyjnym zawieszeniem i zero problemów, a śmigam na 19 i 20". Jedynie mogliby dać jeszcze jeden bardziej sztywny tryb, a Comfort w ogóle mogliby zlikwidować, bo jest miękki jak ponton.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam info z dzisiaj, że obcięte sloty na PL...


Miała mi się produkować w lipcu, potem sierpniu, potem wrzesień i dzisiaj znowu ją wyrzuciło.


Sporo dobrałem dodatków, niestety są restrykcje na fotele komfortowe, wentylacje, kamery 360 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie o komfortach na razie nie wspominają. Jakby mi wypadły, to zrezygnuję, bo w sportowych bardzo się męczyłem.

Ja rozmawiałem z handlowcem przed weekendem i miałem status auto do produkcji 22-24 września i zarówno komforty i klapa elektrycznie sterowana były ujęte w produkcji . Jednak patrząc co się dzieje to już nie wierze , że to się uda wyprodukować ... jeśli będą chcieli żebym zrezygnował z komfortów to rezygnuje z zakupu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miales status 112 czy 150 na tego 22-24 wrzesnia?

Powiem szczerze , że mój sprzedawca w Szczecinie jakoś nie używa tych numerków statusu mam zaplanowaną produkcje swojej 540i na 22-24 września , patrzył w spis wyposażenia i mówił , że zarówno wentylacja jak i klapa elektryczna jest zawarta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miales status 112 czy 150 na tego 22-24 wrzesnia?

Powiem szczerze , że mój sprzedawca w Szczecinie jakoś nie używa tych numerków statusu mam zaplanowaną produkcje swojej 540i na 22-24 września , patrzył w spis wyposażenia i mówił , że zarówno wentylacja jak i klapa elektryczna jest zawarta .

 

Ja miałem najpierw na bieżący tydzień zaplanowaną produkcję, potem przeszło na kolejny a wczoraj auto wróciło na "szukanie" produkcji, bo właśnie nie ma kilku dodatków dostępnych..


Dla mnie tak samo branie auta bez kamer, komfortów, HK etc. mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od dealera sprzed chwili:

"Centrala nie daje gwarancji ,że jeśli usuniemy opcję klapy bagażnika to auto wyprodukuje nam się we wrześniu.

Pewne jest ,że z tą opcją są nikłe szansę na produkcje w tym roku."


Miałem datę na 20 września....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo przechodzilem w czerwcu: mialem wyznaczoną date produkcji na ktorys tydzien, status 112 i gdy mial nadejsc ten tydzien to z automatu przesunięcie o następny tydzień, pozniej o następny i w koncu wypadł z kolejki, bo restrykcje, a wszyscy, razem z centralą, mysleli ze sie wyprodukuje.


Usuniecie elementow objetych restrykcjami to niestety czekanie na nastepny slot…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od dealera sprzed chwili:

"Centrala nie daje gwarancji ,że jeśli usuniemy opcję klapy bagażnika to auto wyprodukuje nam się we wrześniu.

Pewne jest ,że z tą opcją są nikłe szansę na produkcje w tym roku."


Miałem datę na 20 września....

Dlatego ja nie liczę , że mi się wyprodukuje , czekam już pół roku , co chwile jakieś zmiany , już dosyć mam tego tematu szczerze mówiąc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam termin produkcji 42 tydzień

540d z HK, el. klapą (bez gestu), fotele sportowe (skóra)

bez komfortów i niestety bez 360

Zamówione w czerwcu i co ciekawe początkowo termin produkcji to listopad ale przyśpieszyli

Zaczynam podchodzić do realizacji z mniejszym optymizmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadzieja umiera ostatnia! Samochód zamówiony na początku marca po 6-ciu miesiącach w końcu został odebrany :D


HK jest, kamery 360 są, zaciski są czerwone więc finalnie niczego nie brakuje, jednak nie brałem foteli komfortowych. Klapa otwierana elektrycznie.


3mam kciuki za Wasze zamówienia!


XuMOQw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadzieja umiera ostatnia! Samochód zamówiony na początku marca po 6-ciu miesiącach w końcu został odebrany :D


3mam kciuki za Wasze zamówienia!





No pozytywnie ! Gratulacje , piękne auto . Widać każdy z naszych sprzedawców miał racje mówiąc , że auto może się wyprodukować i trzeba wierzyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadzieja umiera ostatnia! Samochód zamówiony na początku marca po 6-ciu miesiącach w końcu został odebrany :D


3mam kciuki za Wasze zamówienia!





No pozytywnie ! Gratulacje , piękne auto . Widać każdy z naszych sprzedawców miał racje mówiąc , że auto może się wyprodukować i trzeba wierzyć .

Cześć,

właśnie otrzymałem info od dealera. Moja 540 zamówiona w kwietniu jest wyprodukowana i do odbioru jeszcze w tym miesiącu. Niestety załapałem się na restrykcje dot. ładowania bezprzewodowego. Z obecną będę musiał się rozstać vide inny dział tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadzieja umiera ostatnia! Samochód zamówiony na początku marca po 6-ciu miesiącach w końcu został odebrany :D


3mam kciuki za Wasze zamówienia!





No pozytywnie ! Gratulacje , piękne auto . Widać każdy z naszych sprzedawców miał racje mówiąc , że auto może się wyprodukować i trzeba wierzyć .

Cześć,

właśnie otrzymałem info od dealera. Moja 540 zamówiona w kwietniu jest wyprodukowana i do odbioru jeszcze w tym miesiącu. Niestety załapałem się na restrykcje dot. ładowania bezprzewodowego. Z obecną będę musiał się rozstać vide inny dział tego forum.

 

No i aligancko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.