Skocz do zawartości

X3 - głośność przy prędkościach autostradowych


Mario2021

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jeszcze przed zakupem nowego X3 z silnikiem benzynowym 184KM. Mam pytanie o głośność przy prędkościach autostradowych. Czy jest głośno? Podobno SUVy są głośne przy takich prędkościach? Czy może ktoś ma porównanie np. z VW Passatem? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda próbna była, ale niestety tylko po mieście. Myślę o SUVie, bo jest wygodniejszy przy wsiadaniu. Nie wiem czy np. w serii 5 też można tak ustawić fotel, żeby się nie "wpadało" przy wsiadaniu. Wielkościowo X3 jest bardzo OK. Wielkością pasuje tylko seia 5, a przy moim budżecie 220-230tys. seria 5 w benzynie będzie o wiele uboższa. Tak więc sami widzicie.... Jeżdziłem dotychczas SUVami, ale nie BMW i w ogóle nie premium. Jeździłem głównie po mieście, rzadko po autostradzie, ale były głośniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo szyby o zwiększonej izolacji akustycznej, bez tego nie kupuj X3.

Dodatkowo proponuje wygłuszyc nadkola przednie - koszt około 2k pln, plus opony inne niż Pirelli P zero , bridgestony (nie pamiętam, który z modeli był klockowaty), Michelin sa całkiem ok. Z zimowych jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o konfiguracji i zamówieniu auta. Ale teraz z wiadomych powodów produkcja i dostawa wydłużają się. Nawet mówią o 6 m-cach. Aż się wierzyć nie chce... W związku z tym chyba wezmę coś, co jest od ręki. A nie wiem, czy w tej sytuacji będą takie szyby....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Obowiązkowo szyby o zwiększonej izolacji akustycznej, bez tego nie kupuj X3.

Dodatkowo proponuje wygłuszyc nadkola przednie - koszt około 2k pln, plus opony inne niż Pirelli P zero , bridgestony (nie pamiętam, który z modeli był klockowaty), Michelin sa całkiem ok. Z zimowych jestem bardzo zadowolony.

 

To wyciszenie robią poza BMW czy u dealera jest taka usługa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.