Skocz do zawartości

Czy ktos zna to auto? - E36 328i Rzeszów


Przemowrc

Rekomendowane odpowiedzi

Gratka

 

http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_og=5823295&id_region2=9&id_podrubryka=1&id_rubryka=1&marka=BMW&model=328&id_region=0&z_dnia=-1&cena_od=0&cena_do=25000&inte=on&gaze=on&biur=on&dzial=au&limit=20&ilosc_ogl=20&start=4&nr=70&key_unique=a80c41027dcb35bbe6c85da1cb34a852

 

 

lub allegro

http://allegro.pl/show_item.php?item=130541405

 

Zalezy mi na szybkim kupnie auta i chcialbym cos sie dowiedziec na temat w/w. Sprawa rozbija sie o to ze ja jestem w tej chwwili jeszcze w Irlandii i chcialbym sobie cos nagrac, bo wracam w środe i musze kupić auto. Moze ktos jest z Rzeszowa i kojarzy ten samochod? Z Góry dziękuję za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ładne-szukaj kontaktu z chlopakami z Rzeszowa-chociaz ich opinia moze byc stronnicza bo moga sie znac chlpopaki w miescie wieec wiesz co i jak moze byc..... :liar:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , ja znam bardzo dobrze to auto- kiedys było moje. przodem była uderzona ale niegroznie - powierzchownie , malowana była dlatego ze wsadzałem jej koła z seri 5,7 czyli wystawały + konieczne poszezenie (taka uwczesna moda w niemczech - co w polsce nikt o tym wtedy nie myslał) a niema sensu malowac w łatki same błotniki wiec została polakierowana cała oryginalnym lakierem bmw ( zaden szajs np: lesonal ) jak wychodziła z moich rak była w idealnym stanie technicznym - podejrzewam ze jest tak do tej pory gdyz jezdzi tym autem osoba wybredna a zarazem zamożna. te wszystkie opinie typu : "podobno trup, ktoś już oglądał." pseudofachowcy moga zostawic dla siebie bo naprawde nie maja pojecia jak wyglada trup !!! jezeli ktos naprawde szuka dobrego auta to powinien je jechac obejrzec i zastanowic sie nad nim bo ciezko jest kupic takie auto - tak wyposazone - tak wygladajace - w przynajmniej dobrej kondycji mechanicznej.

ps; poza tym fatalane sa te posty typu " zna ktos to auto ?? " - moje zdanie ( niekoniecznie w przypadku tego auta ) chcesz kupic - jedz zobacz

jak ja kocham m-powery !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps; poza tym fatalane sa te posty typu " zna ktos to auto ?? " - moje zdanie ( niekoniecznie w przypadku tego auta ) chcesz kupic - jedz zobacz

 

moze i są fatalne, ale jak dla mnie w tej chwili to jedyne wyjscie, nie takie proste w tej chwili jechac i ogladac - jakies 2500 km :roll: a w polsce bede dopiero za kilka dni. do tej pory moglby ktos to juz kupic, wiec chce sie zorientowac co to za auto przynajmniej. a noz poprzedni wlasciciel powie ze to wrak odwiniety od drzewa i co, szkoda nawet czasu, trzeba szukac innego. tak wiec chyba nie sa to jednak takie fatalne pytania.

no i oczywiscie dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest porzedni samochód gościa który teraz sprzedaje to 328

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=129840730 , musze przyznać że to 325 wyszło kiedyś z jego rąk w bdb stanie :)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniuś jesteś synem "Bercika" ??

nie nie jestem :) ale lubie tego goscia :) to prawda ze to auto jego syna

Dokładnie jak pisze miniuś, trzeba pojechać oglądnąć i tyle, choć rzeczowe posty też są przydatne. A auto jak pisze miniuś należało kiedyś do niego, pamiętam cene 29 tyś zł, ale to już chyba 2 lata mineło.

heh , masz dobra pamiec ale nie dokonca :) cena za auto była 39 tys ;) a nie jest moje od 3 lat :( . powiem wam ze bardzo miło wspominam ten samochód - mi słuzył dobrze i tak chce go pamietac. mam gdzies na kompie jakies inne zdjecia - powiedzcie mi jak sie wkleja na forum ( i czy można w tym dziale ? ) to polukacie bo ladna z niej sztuka ( bynajmniej ja tak uwazam)

jak ja kocham m-powery !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ta cena lekko przesadzona chyba....

 

racja. moze i auto zadbane (choc po skorze nie za bardzo to widac) to cena jak na dzisiejsze realia z kosmosu.

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ta cena lekko przesadzona chyba....

 

racja. moze i auto zadbane (choc po skorze nie za bardzo to widac) to cena jak na dzisiejsze realia z kosmosu.

 

 

To moje auto - cena jest makabrycznie przesadzona przyznaje ale za mniej jej nie oddam - mam jazde na E36 Cabrio - Kujon mnie zarazil :mrgreen: Jak sie trafi ktos napalony na samochod to auto oddam za tyle za mniej nie ma sensu bo troszke ja musialem dopicowac i zainwestowac. Nie chce wypchnac padliny od siebie , mnie sie tym samochodem dobrze jezdzi. O silnik prosze pytac Kujona jak pracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z mirolem - za dobry samochod trzeba swoje zaplacic .. ja swojej tez bym za czapke gruszek nie oddal ..

 

natomiast co do auta o ktorym mowa - jesli by bylo takie idealne to juz dawno by zostalo sprzedane bo cena juz od bardzo dawna jest conajmniej atrakcyjna ..

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ta cena lekko przesadzona chyba....

 

racja. moze i auto zadbane (choc po skorze nie za bardzo to widac) to cena jak na dzisiejsze realia z kosmosu.

 

 

O silnik prosze pytac Kujona jak pracuje :)

samochodem jeździłem osobiście ,technicznie to cieżko sie o coś czepić , mogę śmiało polecić, jeśli chodzi o cenę, no cóż , ja gdybym sprzedawał na dzień dzisiejszy np swoje cabrio to bym musiał wystawić taką cenę , że byście mnie pewnie zlinczowali :mrgreen: , bo takie są realia , jak ktoś nie jest handlarzem , tylko fanatykiem marki i dba o swój wóz prawie jak o swoją dziewczynę ;)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ta cena lekko przesadzona chyba....

 

racja. moze i auto zadbane (choc po skorze nie za bardzo to widac) to cena jak na dzisiejsze realia z kosmosu.

 

 

O silnik prosze pytac Kujona jak pracuje :)

samochodem jeździłem osobiście ,technicznie to cieżko sie o coś czepić , mogę śmiało polecić, jeśli chodzi o cenę, no cóż , ja gdybym sprzedawał na dzień dzisiejszy np swoje cabrio to bym musiał wystawić taką cenę , że byście mnie pewnie zlinczowali :mrgreen: , bo takie są realia , jak ktoś nie jest handlarzem , tylko fanatykiem marki i dba o swój wóz prawie jak o swoją dziewczynę ;)

tak tylko auto to nie dom. trzeba sie liczyc ze spadkiem wartosci nawet jak sie serwisuje tylko w aso i dba jak o dziewczyne ;) oprocz tego liczy sie rocznik, przebieg, wypadkowosc, ilosc wlascicieli itp itd no i co najgorsze konkurencja sprowadzanych gratow przez handlarzy. niestety wiekszosc polakow woli zaplacic teraz 8 tys a potem przez rok jezdzic po mechanikach i wkladac w auto kolejne 8 albo i wiecej. a na zapalenca ktory bedzie chcial kupic e36 za taka cene mozesz czekac rok i go nie znajdziesz. przykre ale prawdziwe. nawet wsrod zadbanych aut sa widelki cenowe. jak ja kupowalem to ceny sie wachaly od 4 tys euro do 10 tys euro za 318 is z 96 roku.

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ta cena lekko przesadzona chyba....

 

racja. moze i auto zadbane (choc po skorze nie za bardzo to widac) to cena jak na dzisiejsze realia z kosmosu.

 

 

O silnik prosze pytac Kujona jak pracuje :)

samochodem jeździłem osobiście ,technicznie to cieżko sie o coś czepić , mogę śmiało polecić, jeśli chodzi o cenę, no cóż , ja gdybym sprzedawał na dzień dzisiejszy np swoje cabrio to bym musiał wystawić taką cenę , że byście mnie pewnie zlinczowali :mrgreen: , bo takie są realia , jak ktoś nie jest handlarzem , tylko fanatykiem marki i dba o swój wóz prawie jak o swoją dziewczynę ;)

tak tylko auto to nie dom. trzeba sie liczyc ze spadkiem wartosci nawet jak sie serwisuje tylko w aso i dba jak o dziewczyne ;) oprocz tego liczy sie rocznik, przebieg, wypadkowosc, ilosc wlascicieli itp itd no i co najgorsze konkurencja sprowadzanych gratow przez handlarzy. niestety wiekszosc polakow woli zaplacic teraz 8 tys a potem przez rok jezdzic po mechanikach i wkladac w auto kolejne 8 albo i wiecej. a na zapalenca ktory bedzie chcial kupic e36 za taka cene mozesz czekac rok i go nie znajdziesz. przykre ale prawdziwe. nawet wsrod zadbanych aut sa widelki cenowe. jak ja kupowalem to ceny sie wachaly od 4 tys euro do 10 tys euro za 318 is z 96 roku.

zgadzam sie z toba w 100% dlatego też nawet nie myśle o sprzedaży swojej niuni ;)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z toba w 100% dlatego też nawet nie myśle o sprzedaży swojej niuni ;)

 

 

Ja powoli juz sie lecze z tego - ciagle mam telefony od jakichs "BMW Wannabe" kolesi ktorzy mowia mi ze biora auto za 18 na co ja parskam smiechem i mowie ze chyba nie moje, na to oni mowia ze maja takie za 16 do kupienia wiec ja im kulturalnie mowie zeby poszli kupic to za 16 a mnie tylka nie zawracali :)

 

Mnie sie E36 jezdzi swietnie, popelnilem tylko jeden blad rok temu - kupilem coupe zamiast cabrio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast co do auta o ktorym mowa - jesli by bylo takie idealne to juz dawno by zostalo sprzedane bo cena juz od bardzo dawna jest conajmniej atrakcyjna ..

 

Wracając do tematu to zgadzam się z Kujonem. Auto dawno by się juz sprzedało gdyby było wszystko ok, bo na zdjęciach wygląda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech stoi takie bmw , od pierwszego wlasciciela , z przebiegiem , 125tys , jest slicznota !!!! na nowych oponach , w koloze butelka perła metalik , silnik tak chodzi ze gdy ja ogladalem to chłopaki kazali mi ją zapalic podczas gdy juz chodziła :lol: (oczywiscie w gwarze ulicznym )

z klimatronikiem jest , ale jak kogoś interesuje to mogę mu ją przywiesc , tyle ze jest droga , bym musial za nią dostac tu na miejscu 4 tys euro i dojdą koszta rejestracji ! ale jest sliczna !!

tel 606322221

acha rok 1995 coupe , bez skóry, na oryginalnych alumach BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.