Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

M3 zamowione 04.08.2021r. wg dealera emki maja priorytet w producji, a w umowie mam info ze auto dojdzie do 31.12.2021. do dzis nie dojechalo i co wiecej nadal ma status 105. :mad2:
http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
M3 zamowione 04.08.2021r. wg dealera emki maja priorytet w producji, a w umowie mam info ze auto dojdzie do 31.12.2021. do dzis nie dojechalo i co wiecej nadal ma status 105. :mad2:

Obyś naprawdę miał 105 a nie 047 bo większość dostała takie statusy.

Ja również zamawiałem w Sierpniu wtedy m3 produkowały się szybko niby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzić VIN auta bo https://www.mdecoder.com krzyczy z przekroczono limit dzienny

Sprawdź z innego IP (np z telefonu) lub podaj swój Vin.

 

Dzięki udało się z telefonu.


Auto już w systemie widoczne i jedynie informacja o usunięciu dotyczy tylko tego:

S6P1 ENTF. SPEZ. WIFI-/BLUETOOTH-FUNK.


Data produkcji jest określona na dzień kiedy był na lakierni 17.01.

Czyli zgodnie z tym co było w systemie w połowie grudnia czyli 3t/2022r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy komuś w tym wątku minął termin z zamówienia?

 

Wiekszosci osób tutaj, chyba ze ktoś zamawiał w marcu 2021.

Ja mam już 4 miesiące po terminie i niewiele sie zmieniło w temacie, szkoda słów

Czy w takiej sytuacji nie należy się jakaś rekompensata ? :cry:

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj umowę, może coś masz. Ale generalnie Dealer nie odpowiada za opóźnienia niezależne od niego. Dopłacać do interesu nie będzie :D

 

Chyba to tak do końca nie jest, samo ustanowienie daty odbioru w umowie jest wiążące dla dilera, dodatkowo ja miałem zapis o 1 % ekstra upustu za kazdy tydzień zwłoki (do max 4%) Oczywiście jest zapis jeszcze, że diler nie odpowiada za obsuwe z nie swojej winy - ale to akurat bzdura, bo w umowie są tylko dwie strony: diler i klient, jeśli fabryka daje d..y to Ty i tak masz podstawe do roszczeń wobec dilera a diler dalej może sie "kopać" z BMW Polska czy centralą...taka będzie jego rola.

Oczywiście to tyle teoria, bo tak w realnym życiu to jak zobaczą że coś kręcisz nosem, anulują umowe i auto pójdzie do innego klienta, który w podskokach zapłaci cenę katalogową.Tobie wcisną kit że auto "spadło z lawety" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem zalogować się do starego konta, dlatego pisze z nowego.


G20 zamówiona we wrześniu 2021 obecnie jest wyprodukowana, status „ w transporcie”.

320i, lasery, mpakiet, dravit grey, Hi-Fi, bez aktywnego tempomatu + musiałem zrezygnować z elektrycznej klapy bagażnika

 

Z head up czy bez? Bo dziś dowiedziałem się, że head up jest jednym z największych "opóźniaczy"

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pasażera, zresztą każdy z nas w zamówieniu ma wpisane "rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera".. chociaż brak lędźwi mnie zaskoczył, myślałem, że to dotyczy tylko boczków

ż tego, co wiem, to dotyczy tylko wypchnięcia lędźwiowego pasażera, boczki nadal są pompowane.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem zalogować się do starego konta, dlatego pisze z nowego.


G20 zamówiona we wrześniu 2021 obecnie jest wyprodukowana, status „ w transporcie”.

320i, lasery, mpakiet, dravit grey, Hi-Fi, bez aktywnego tempomatu + musiałem zrezygnować z elektrycznej klapy bagażnika

 

Z head up czy bez? Bo dziś dowiedziałem się, że head up jest jednym z największych "opóźniaczy"

 

Bez head up'u. Już przy zamówienie ze sprzedawcą ustaliłem, żeby tego nie brać bo pewnie będą opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Grudniu M340xd w praktycznie pełnej konfiguracji, jedyne z czego musiałem zrezygnować to dodatkowe akcesoria bagażnika ( te pompowane szyny ), reszta łącznie z HeadUp i H&K podobno nie jest już problemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Grudniu M340xd w praktycznie pełnej konfiguracji, jedyne z czego musiałem zrezygnować to dodatkowe akcesoria bagażnika ( te pompowane szyny ), reszta łącznie z HeadUp i H&K podobno nie jest już problemem.

 

HK za chwilę ma nie być problemem, Head up niestety nadal ma być, co mnie martwi i zastanawiam się , czy nie wyrzucić.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje autko po raz pierwszy wskoczylo w dekoder bimmer work, do tej pory tylko w mdecoder - czy rozumiec to jako jakis postep? :-) czy tylko kwestia dzialania tej stronki?

 

Sprawdź czy widać już auto w MY BMW. Mój wskoczył jak zjechał z taśmy. Oczywiście nie połączysz się z autem bo musiałbyś podać kod ale auto pojawiło się w tej aplikacji jak zjechało z taśmy, wcześniej go nie wykrywało po VIN


A jaką masz datę produkcji widoczną w tych dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle 3/11

 


Twoje auto z tej niefortunnej serii Listopadowej która ugrzęzła na placu.


Skopiowałem link z forum zachodniego w którym podobno jest kod co wstrzymuje dostawę auta, nie wiem czy działa to na europejskie auta ale spróbuj.


https://bmw-recall-tool.netlify.app/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.