Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

No to świetnie się wstrzeliłeś z tą produkcją. Odebrać auto 20-któregoś stycznia z produkcji tegorocznej. Wiesz może czy też Twoje auto zostało wykastrowane z funkcji 2 smartfonów, wifi i aktualizacji przez telefon? Masz navi w swoim aucie?

 

No jakoś sie udało :)

Po VIN sprawdzając pisze ze jest tymczasowo wyłączone wiec pewnie tak.

S6P1 ENTF. SPEZ. WIFI-/BLUETOOTH-FUNK.


Navi / ekran mam standard (6C1)

 

Na jakiej stronce sprawdzałeś VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to świetnie się wstrzeliłeś z tą produkcją. Odebrać auto 20-któregoś stycznia z produkcji tegorocznej. Wiesz może czy też Twoje auto zostało wykastrowane z funkcji 2 smartfonów, wifi i aktualizacji przez telefon? Masz navi w swoim aucie?

 

No jakoś sie udało :)

Po VIN sprawdzając pisze ze jest tymczasowo wyłączone wiec pewnie tak.

S6P1 ENTF. SPEZ. WIFI-/BLUETOOTH-FUNK.


Navi / ekran mam standard (6C1)

 

Na jakiej stronce sprawdzałeś VIN?

Sprawdź https://www.mdecoder.com .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości, macie ładowarkę bezprzewodowa lub BMW DIGITAL key? czy to tez wyleciało?

 

Nie brałem żadnej z tych rzeczy, ale jak ostatnio rozmawiałem ze sprzedawcą coś wspominał o problemach z ładowarką bezprzewodową.

edit: ostatnio - 2 tygodnie temu

edit 2: w sumie nie wiem czy mam digital key xD

Edytowane przez logx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czary, sprawdzałem ostatnie kilka dni na tej stronce i dopiero teraz jak napisałeś udało się rozkodować xD


U mnie też:

S6P1 ENTF. SPEZ. WIFI-/BLUETOOTH-FUNK.

oraz niestety:

S48Z DEL.FR.PASS.LUMBAR SUPP./FR.PASS.BWA.

 

Twoje auto już też się wyprodukowało, czy jeszcze jest na taśmie ale masz już VIN?


Co dokładnie oznacza to wykluczenie

S48Z DEL.FR.PASS.LUMBAR SUPP./FR.PASS.BWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czary, sprawdzałem ostatnie kilka dni na tej stronce i dopiero teraz jak napisałeś udało się rozkodować xD


U mnie też:

S6P1 ENTF. SPEZ. WIFI-/BLUETOOTH-FUNK.

oraz niestety:

S48Z DEL.FR.PASS.LUMBAR SUPP./FR.PASS.BWA.

 

Twoje auto już też się wyprodukowało, czy jeszcze jest na taśmie ale masz już VIN?


Co dokładnie oznacza to wykluczenie

S48Z DEL.FR.PASS.LUMBAR SUPP./FR.PASS.BWA

 

VIN mam od początku roku, produkcja była zaplanowana na 2gi tydzień stycznia, chwilę temu udało mi się rozkodować VIN. Jutro będę dzwonić do dealera żeby się upewnić czy samochód został wyprodukowany i kiedy będzie do odbioru.


Wygląda na to, że nie dostanę regulacji podparcia lędźwiowego i szerokości oparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troche z innej beczki - kiedyś była opcja „Telefonia komfortowa z ładowaniem bezprzewodowym” za chyba kilkaset złotych. Później jak weszła restrykcja na ładowanie to została opcja „Telefonia komfortowa” za 0 złotych. Co to dokładnie daje? I czy moze to wpływać na opóźnienie u mnie? Bo wziąłem to :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troche z innej beczki - kiedyś była opcja „Telefonia komfortowa z ładowaniem bezprzewodowym” za chyba kilkaset złotych. Później jak weszła restrykcja na ładowanie to została opcja „Telefonia komfortowa” za 0 złotych. Co to dokładnie daje? I czy moze to wpływać na opóźnienie u mnie? Bo wziąłem to :D

 

Raczej nie wpływa na termin bo ja też to mam a auto jest obecnie na produkcji

Taką uzyskałęm informację jak o to pytałęm

zestaw głośnomówiący w telefonii komfortowej daje nam jeszcze lepsze wygłuszenie rozmów + dodatkowy głośnik po stronie pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy myślę, że nie ma co się napnać. Są pewne problemy i tego nie da się przeskoczyć, szukanie na siłę odpowiedzi na pytanie "dlaczego ja, dlaczego tak długo, dlaczego nic nie wiadomo" może nie przynieść żadnej istotnej informacji, a jedynie złość i frustrację.


Rozmawiałem wczoraj pierwszy raz, od momentu złożenia zamówienia, ze swoim handlowcem, a zamówienie składałem na początku września i przekazał mi, że najwcześniej produkcja będzie miała miejsce w kwietniu lub maju. Wynika to również z faktu zamówienia kilku elementów z tzw. restrykcji (adaptacyjny tempomat czy HK). To nie znaczy, że fabryka dopiero w kwietniu dostanie te części, ale kolejka oczekujących na auta z takim wyposażeniem jest tak długa.


W sumie dla mnie to żaden problem, jedynie przez pół roku nie będę musiał płacić rat leasingowych.

 

Jestem tylko ciekawy czy cen nam nie podwyższą niby zagwarantowana ale w innych markach już słyszałem że z nowym rokiem nowe ceny mimo że zamówienie było w 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troche z innej beczki - kiedyś była opcja „Telefonia komfortowa z ładowaniem bezprzewodowym” za chyba kilkaset złotych. Później jak weszła restrykcja na ładowanie to została opcja „Telefonia komfortowa” za 0 złotych. Co to dokładnie daje? I czy moze to wpływać na opóźnienie u mnie? Bo wziąłem to :D

 

Raczej nie wpływa na termin bo ja też to mam a auto jest obecnie na produkcji

Taką uzyskałęm informację jak o to pytałęm

zestaw głośnomówiący w telefonii komfortowej daje nam jeszcze lepsze wygłuszenie rozmów + dodatkowy głośnik po stronie pasażera

 

Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem zalogować się do starego konta, dlatego pisze z nowego.


G20 zamówiona we wrześniu 2021 obecnie jest wyprodukowana, status „ w transporcie”.

320i, lasery, mpakiet, dravit grey, Hi-Fi, bez aktywnego tempomatu + musiałem zrezygnować z elektrycznej klapy bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pasażera, zresztą każdy z nas w zamówieniu ma wpisane "rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera".. chociaż brak lędźwi mnie zaskoczył, myślałem, że to dotyczy tylko boczków

W mojej 340i odebranej 29.09.21 nie ma lędźwi tak w fotelu pasażera jak i w fotelu kierowcy. Regulacja boczków kierowcy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pasażera, zresztą każdy z nas w zamówieniu ma wpisane "rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera".. chociaż brak lędźwi mnie zaskoczył, myślałem, że to dotyczy tylko boczków

W mojej 340i odebranej 29.09.21 nie ma lędźwi tak w fotelu pasażera jak i w fotelu kierowcy. Regulacja boczków kierowcy jest.

 

Pamiętaj, że jeśli Ci na tym zależy, to w przeciwieństwie do tego co twierdzą niektórzy dealerzy, da się lędźwie domontować.

Jest kolega na forum, któremu dealer domontował lędźwie jeszcze przed wydaniem auta, ponieważ z fabryki przyjechał bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To na pasażera, zresztą każdy z nas w zamówieniu ma wpisane "rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera".. chociaż brak lędźwi mnie zaskoczył, myślałem, że to dotyczy tylko boczków

W mojej 340i odebranej 29.09.21 nie ma lędźwi tak w fotelu pasażera jak i w fotelu kierowcy. Regulacja boczków kierowcy jest.

 

Pamiętaj, że jeśli Ci na tym zależy, to w przeciwieństwie do tego co twierdzą niektórzy dealerzy, da się lędźwie domontować.

Jest kolega na forum, któremu dealer domontował lędźwie jeszcze przed wydaniem auta, ponieważ z fabryki przyjechał bez.

A który do dealer? bo kontaktowałem się z kilkoma w sprawie domontowania ładowarki bezprzewodowej i narracja jest taka ze nie mamy instrukcji, nie zrobimy lub skontaktuj się z importerem. Więc może ten będzie bardziej ogarnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie do krissa:

 

Lista czesci chetnych dla dolozenia podparcia ledzwiowego

1: 61316826025. Panel sterowania 1 121,98zl

2: 61129436205 Wiązka fotela 234,62zl

3. 52107418340 Podparcie lędźwiowe 1 298,01zl

Montaz ok 1000 zl. Cenna dot fotela kierowcy

Jak przyjdzie bez to negocjujcie rabaty, albo wymuscie montaz.

Ja jestem w pelni zadowolony z postawy dilera, udzieli naprawde konkretnego dodatkowego rabatu.

Podparcie zamontowane, dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 340i odebranej 29.09.21 nie ma lędźwi tak w fotelu pasażera jak i w fotelu kierowcy. Regulacja boczków kierowcy jest.

A który do dealer? bo kontaktowałem się z kilkoma w sprawie domontowania ładowarki bezprzewodowej i narracja jest taka ze nie mamy instrukcji, nie zrobimy lub skontaktuj się z importerem. Więc może ten będzie bardziej ogarnięty.

 


Ja nadal czekam na M340 zamówioną we wrześniu. I jako, że w konfiguratorze nie było opcji na ładowanie indukcyjne, to kupiłem to i sam zamontuję, po otrzymaniu auta. Wchodzi w to samo miejsce. https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowe-ladowanie-bmw-seria-3-g20-2019-2021-11366794494?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_telefony_akcesoria_pla_ss&ev_adgr=akcesoria&ev_campaign_id=14376671485&gclid=Cj0KCQiAip-PBhDVARIsAPP2xc3Pu1kgnS5ohYEY-2MRk4quTSzzBXDDu5J12q4C4U5e6GGwiZ939QsaAl-REALw_wcB

Planuję zresztą podłączyć bezpośrednio do kabelków dochodzących do gniazda USB, żeby nie stracić tego gniazda. Ładowarka ma jedną zaletę, można ją wyłączać. To dość ważne, bo tą fabryczną nawet dealer krytykuje, bo grzeje telefon i to tak, że aż carplay przestaje działać. :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie z 30.09 nadal nie dzwonią ,czy oni naprawdę nic nie wiedzą ,to już 4 miesiące ,to nawet nie może zna powiedzieć że np w maju ,to zwykłe 318 ,bez bajerów ,no ma koła hahahaha

 

Patrząc na wysyp aut na produkcji (318 i 320) a zamówionych na koniec września to moim zdaniem twój tez powinien tam się załapać. Dzwoń i pytaj dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do konca wysyp, ja mam zamowienie z lipca a czekam i czekam, zero wieści. 3/11 niby wyprodukowane. status 155…

 

Na zachodnich formach jest też takich osób kilka, które maiły produkcję w listopadzie i ich auta ugrzęzły w kontroli jakości 155. Z tego co pamiętam powodem jest jakaś pamięć która ma zostać zaktualizowana w aucie, ale to już trochę długo trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do konca wysyp, ja mam zamowienie z lipca a czekam i czekam, zero wieści. 3/11 niby wyprodukowane. status 155…

 

Na zachodnich formach jest też takich osób kilka, które maiły produkcję w listopadzie i ich auta ugrzęzły w kontroli jakości 155. Z tego co pamiętam powodem jest jakaś pamięć która ma zostać zaktualizowana w aucie, ale to już trochę długo trwa.

 

RAM = Receiver Audio Module w tym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.