Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też szybko. Zamówienie pod koniec listopada, a samochód już wyprodukowany. Powinien być do odbioru na przełomie lutego i marca :) Jednak podobno miałem farta i faktycznie jest duży problem z terminami, a ma być jeszcze gorzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamowione na poczatku stycznia, wczoraj sprawdzone w systemie termin produkcji na 10 marca

 

Rozumiem, ze sprawdził Ci to sprzedawca? Muszę swojego przycisnąć żeby mi powiedział jaki jest status. Tyle, ze ten mój jest okropnie nieresponsywny :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno rosną opóźnienia, czy ktoś już miał info?

Kupujesz dzisiaj i może do końca wakacji odbierzesz.

Generalnie wielka niewiadoma, bo covid, ale powinno być lepiej, bo pewnie szacunki mają na podstawie okresu zimowego, a jak przyjdzie ciepełko to odpuści jak rok temu.

Jedyne co mnie wkurza to fakt, że cenniki poszły w górę, a auto odbiorę w drugiej połowie roku, więc człowiek jest do tyłu podwójnie... I nie oszukujmy się, ale ceny już nie spadną. Po prostu BMW zauważyło, że jest popyt i może podnieść ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kurcze ja zamówiłem 26.10 a odebrałem 26.01

3 miesiące i też był Covid...

Dluzszy czas oczekiwania jak masz coś indywidualnego w konfigu, ceny nie spadną, ja zamówiłem od razu jak weszło mild hybrid, wyszło mi minus 20k przy konfigu, teraz z tej. Kwoty juz bym oddał 6k.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zamówiłem dzisiaj i dostałem informację, ze jest problem z komponentami. Nie ma komponentów do podparcia lędźwiowego oraz nagłośnienia HK.


Nie wyobrażam sobie samochodu bez podparcia w fotelach, wiec mimo namów sprzedawcy zaryzykowałem. Na umowie mam termin do 30. września, ale sprzedawca mówił, że nie ma żadnej pewności co do daty, ze nawet może to być rok.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem dzisiaj i dostałem informację, ze jest problem z komponentami. Nie ma komponentów do podparcia lędźwiowego oraz nagłośnienia HK.


Nie wyobrażam sobie samochodu bez podparcia w fotelach, wiec mimo namów sprzedawcy zaryzykowałem. Na umowie mam termin do 30. września, ale sprzedawca mówił, że nie ma żadnej pewności co do daty, ze nawet może to być rok.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ktory samochod zamowiles? Nie brzmi to dobrze, zapowiada sie dluugie czekanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podparcie lędźwiowe to duuuży problem. Najpierw dostałem propozycję że będzie opóźnienie ok 1 miesiąca. Potem propozycję typu proponujemy anulować podparcie albo zamówienie i w końcu anulowano podparcie z bonusem 12k. Podobno jest wada fabryczna i jest akcja wymiany starych i ustawiania produkcji nowych. jeśli do tego dodać problemy z dostawcami komponentów w ogóle to są w ciemnym miejscu :cry2:

Natomiast mój tato miał kiedyś auto klasy Syrena i podparcie w postaci poduszki, takiej małej. Jutro idę do ABRA może taką wypatrzę :wink:

Generalnie jakbym wiedział że będą takie korowody to bym kupił japończyka z placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adobry


Kiedy zamawiałeś?




@Penna

Dzisiaj wpłacona zaliczka.

Nie wyobrażam samochodu premium bez podparcia. W każdym kompakcie je miałem.


Jak maja problemy to niech wyprodukują bez, a później wymieniają fotel.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiane w styczniu w pierwszym tygodniu.

Co do fotela to nie licz na cuda. Jeśli mnie to będzie przeszkadzać to wymienię fotel z oponami na inne :lol: Czy będzie to *** nie jestem pewny. Tu akurat podoba mi się środek i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wyglada... teraz problemy z terminami, a ja mam problem w druga stronę - miałem planowany termin produkcji na 2 tydzień marca, a dwa dni temu dostałem info, że samochód już wyprodukowany. Zamawiałem w sylwestra.

 

No to chyba problemu właśnie nie masz :) Tylko sie cieszyć, ze nie musisz czekać jak my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem domknac zamowienie.

Podobno na poczatku tygodnia przyszlo info z centrali. Zamowienia na 3ki które zawieraja małą nawigacje, podparcie w fotelach lub audio hk maja byc mocno opoznione.

A nastawialem sie na odbiór przed wakacjami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, jeśli poznacie czas obsuwy ze względu na HK, podparcia albo małą nawigację.

Ja dostałem info od handlowca, że mam po prostu usunąć te elementy z konfiguracji, bo nie będą produkowane do odwołania... Wy zostajecie ze swoim konfigiem i czekacie na rozwój wydarzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, jeśli poznacie czas obsuwy ze względu na HK, podparcia albo małą nawigację.

Ja dostałem info od handlowca, że mam po prostu usunąć te elementy z konfiguracji, bo nie będą produkowane do odwołania... Wy zostajecie ze swoim konfigiem i czekacie na rozwój wydarzeń?

 

Jak na razie ja mam termin na polowe marca i sprzedawca nic nie mowil o opoznieniach. Zamowilam podparcia, wiec mnie to tez potencjalnie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.