Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Moje G20 sie właśnie wyprodukowało w piątek, wiec za pare tygodni odbiór :) Bez lędźwi u pasażera niestety, bo S48Z obecny..

Reszta tak, jak zamówiłam.

 

Mega szybko, od jakiego dealera zamawiałaś ?

Zamawialam w Luksemburgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moje G20 sie właśnie wyprodukowało w piątek, wiec za pare tygodni odbiór :) Bez lędźwi u pasażera niestety, bo S48Z obecny..

Reszta tak, jak zamówiłam.

 

Mega szybko, od jakiego dealera zamawiałaś ?

Zamawialam w Luksemburgu.

To pewnie cała tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak długo trwa moment od produkcji do dostarczenia auto do salonu? Czy to są dni czy raczej tygodnie oczekiwania?

Mój wyprodukowany jest 1.03 --> 6.03 był w Polsce. Do salonu dotarł 17.03 no i 26.03 mam odbiór. Także trochę to trwa, ale pewnie zależy w dużym stopniu od dealera.

Edytowane przez owieczkaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jest 2-3 tygodnie i nie tylko w BMW, w innych markach podobnie (oczywiście mówię o produkcjach w Europie). U Ciebie widzę dealer trzyma 9 dni auto, dlaczego, nie wiem. Ale to jest chyba jedyne miejsce gdzie można mieć jakiś wpływ na termin odbioru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dzisiaj dotarl do salonu. Mimo ze ledzwie zamowione brak w obu fotelach, za to regulacja szerokosci tez jest w obu a mialo nie byc w fotelu pasazera....

 

Jak Tobie brakuje w M340ix, to ja sie boje co w moim 318i bedzie, a raczej czego nie bedzie..

Tez miałeś kod S48Z w konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak długo trwa moment od produkcji do dostarczenia auto do salonu? Czy to są dni czy raczej tygodnie oczekiwania?

Mój wyprodukowany jest 1.03 --> 6.03 był w Polsce. Do salonu dotarł 17.03 no i 26.03 mam odbiór. Także trochę to trwa, ale pewnie zależy w dużym stopniu od dealera.

 

Miales podparcie ledzwi zamowione? Co dostales w fotelach przednich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego to kod bo nie pamietam?


Mialem full wyposazenie z ledzwiami, mialo byc po restrykcjach fotel kierowcy full a passzera bez ledzwi i szerokosci, a przyszlo bez ledzwi oba fotele i z regulacja szerokosci tez oba....troche sie wscieklem ale jak odmowie samochod to mowy i za pol roku moze byc. Bmw sobie troche za bardzo pozawala, znaja sytuacje na rynku i decyduja za klienta zdakac sobie sprawe ze wlasciwie nikt nie zrezygnuje z takuego powodu. Mam troche obaw czy plecy nie beda bolec bez tego cudu....

Zaproponowali 6 tys rabatu dodatkowo za ten brak

Edytowane przez kriss555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego to kod bo nie pamietam?

 

Ja go mam w linii pod podparciem ledziowym jak zrobilam dekoder VIN i jest bez objasnienia, ale tutaj koledzy mowili, ze to znaczy odjecie dodatkowych ustawien z fotela pasazera:


S488 Lumbar Support, Driver And Passenger

S48Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48Z Rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera - 0 zł

normalnie darmowa opcja

 

No wlasnie, nikogo z nas sie nie pytali, czy chcemy to wziac, a nic w zamian za to nie dosnaniemy najprawdopodobniej. Najbardziej sie boje, ze mi ledzwie w fotelu kierowcy zabrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48Z Rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera - 0 zł

normalnie darmowa opcja

 

No wlasnie, nikogo z nas sie nie pytali, czy chcemy to wziac, a nic w zamian za to nie dosnaniemy najprawdopodobniej. Najbardziej sie boje, ze mi ledzwie w fotelu kierowcy zabrali.

 


Jak produkcja niedlugo to raczej zabrali...



Mialem full wyposazenie indywidual z ledzwiami, mialo byc po restrykcjach fotel kierowcy full a passzera bez ledzwi i szerokosci, a przyszlo bez ledzwi oba fotele i z regulacja szerokosci tez oba....troche sie wscieklem ale jak odmowie samochod to mowy i za pol roku moze byc. Bmw sobie troche za bardzo pozawala, znaja sytuacje na rynku i decyduja za klienta zdakac sobie sprawe ze wlasciwie nikt nie zrezygnuje z takuego powodu. Mam troche obaw czy plecy nie beda bolec bez tego cudu....

Zaproponowali 6 tys rabatu dodatkowo za ten brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48Z Rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera - 0 zł

normalnie darmowa opcja

 

No wlasnie, nikogo z nas sie nie pytali, czy chcemy to wziac, a nic w zamian za to nie dosnaniemy najprawdopodobniej. Najbardziej sie boje, ze mi ledzwie w fotelu kierowcy zabrali.

 


Jak produkcja niedlugo to raczej zabrali...



Mialem full wyposazenie indywidual z ledzwiami, mialo byc po restrykcjach fotel kierowcy full a passzera bez ledzwi i szerokosci, a przyszlo bez ledzwi oba fotele i z regulacja szerokosci tez oba....troche sie wscieklem ale jak odmowie samochod to mowy i za pol roku moze byc. Bmw sobie troche za bardzo pozawala, znaja sytuacje na rynku i decyduja za klienta zdakac sobie sprawe ze wlasciwie nikt nie zrezygnuje z takuego powodu. Mam troche obaw czy plecy nie beda bolec bez tego cudu....

Zaproponowali 6 tys rabatu dodatkowo za ten brak

 

No to chociaz ci cos zaproponowali w zamian.. Moj sie wyprodukowal w zeszly piatek, czegos bedzie brakowalo w fotelach, tylko jeszcze nie wiem na pewno czego.. Pewnie sie przelece do dealera sprawdzic, o ile oni cos juz wiedza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wiedzieli nic dopoki samochod fizycznie nie przyjechal. Mnie sami tez nie zaproponowali, ja zaproponowalem....

 

a co im dałeś :?: :twisted:

 

Propozycje ciezka do odrzucenia im dalem ale za latwo poszlo wiec pewnie mozna bylo ugrac wiecej....wzialem u siebie w samochodzie ledzwie na 0 i juz mnie plecy bola.... wiadomo, fotel foteliwi nierowny ale mam juz duze obawy o bol plecow...


Ma ktos wersje bez podparcia ledzwi i moze sie wypowiedziec w temacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.