Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
co ja biedny mogę robić :roll: , umyję go a na drugi dzień taki widok , chyba że daję prześcieradło , ale to rezerwowany zabieg na suche ciepłe letnie dni :wink: co ciekawe tylko na BMW lubią się położyć , Tiguan obok nie tknięty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mam taki sam problem u rodziców i zostawiam otwartą maskę :lol: sąsiedzi w szoku. Niestety raz nie zdążyłem i już mam piękne swirle a żeby się ich pozbyć to trzeba nakładać drugi raz ceramikę :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
chyba będę musiał próbować z tym odstraszaczem , choć mocno wątpię czy pomoże , bo jak nie przodem to tyłem wskoczą i zrobią mi dwa pasy wzdłuż auta jak AMG :mrgreen: , pomysł z maską dobry tylko co z ulewą w nocy ? nie mówiąc o radość sąsiada - posiadacz czarnej octavii :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Lepiej nie patrz pod światło na tą maskę :|

Teraz to już lepiej w ogóle nie patrz na maskę :mrgreen:

Właścicielowi kota nie wytłumaczysz ;) wiem, bo mam dwa :D

Taki urok. Z drugiej strony, jak nie własne, to przyjdą jakieś z okolicy. Auto Ci się nagrzewa i włażą. Pewnie latem stoi tam na słońcu.

koty to pół biedy, byle żeby taki okaz nie chciał się wygrzewać na masce.. :mrgreen: właśnie taki chodzi u mnie po ogrodzie ostatnio

U mnie grasuje stadko dzików, zacznę zamykać bramę chyba :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

niestety Leeo , nawet garaż nie pomoże w tej kwestii bo i tak się do niego dobiorą w garażu zwłaszcza zimą , jeszcze gorzej , bo dłużej będą leżeć na masce w garażu , nie mówiąc o sado-maso w postaci ostrzenia pazurów na uszczelkach przedniej szyby z nudów :duh:

nie zapomnę miny gościa który przyjechał kupić suzuki rok temu , jak otwieram garaż , a tu auto przykryte grubym kocem bo nie chciałem żeby koty go brudzili przed sprzedażą , gość patrzy na mnie lekko zdziwiony i pyta : codziennie tak pan go trzyma pod koc ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Leeo , nawet garaż nie pomoże w tej kwestii bo i tak się do niego dobiorą w garażu zwłaszcza zimą , jeszcze gorzej , bo dłużej będą leżeć na masce w garażu , nie mówiąc o sado-maso w postaci ostrzenia pazurów na uszczelkach przedniej szyby z nudów :duh:

nie zapomnę miny gościa który przyjechał kupić suzuki rok temu , jak otwieram garaż , a tu auto przykryte grubym kocem bo nie chciałem żeby koty go brudzili przed sprzedażą , gość patrzy na mnie lekko zdziwiony i pyta : codziennie tak pan go trzyma pod koc ? :lol:

 

Panie! Dobra sztuka, krakus pod kocem trzymal! :) tak jak moj dziadek malucha :) kołdra i koc :) to byly czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
[tak jak moj dziadek malucha :) kołdra i koc :) to byly czasy...

...bo tynk z sufitu w garażu odpadał :mrgreen:

@GR chyba u nas wszystkie dziki zostały grillowane dawno temu :wink:

To teraz czas myśliwych odstrzelić.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ja nie wiem, co wy za koty macie.

Mam 2 w domu i do garażu to się najwyżej zesrać idą, a grzeją dupska w domu na kaloryferze :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nie do końca. Moje mieszkają w domu, jeden wychodzący, drugi nie (za głupi na przechodzenie przez ulicę, serio). Ten wychodzący (w zasadzie ta) jak ma auto na swojej drodze, to go nie omija, przechodzi po nim :mrgreen: Edytowane przez GR

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
osobiście najbardziej obawiam się kota który już przychodził przez ulice , bo zwykle jest tak że kot przychodzi przez ulicę uważnie , ale czasem wpada na coś co go przestraszy typu inny kot czy pies , i wtedy szybko wraca skąd przyszedł nie zwracając uwagę na auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że espresso ma najmniej kofeiny ze wszystkich rodzajów kaw. Najwięcej ma przelewowa. Chodzi o czas ekstrakcji – im dłużej kawa i woda ze sobą siedzą razem tym więcej kofeiny w napoju :) Espresso jest mocne w smaku, bardzo aromatyczne ale kofeiny tam dużo nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.