Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarła i jest u dealera

( zdjęcia dzięki uprzejmości sprzedawcy - pozdrawiam)

fc497f1fca0f46a5.jpg

 

4e09a675f763cc9f.jpg

 

8e614ba85b84d3ec.jpg

 

Odbiór jak będę miał czas

 

Gratsy, wygląda groźnie, istny Black Mother F@#$% :mrgreen:


Też chcieliśmy rozszerzony czarny ale żona powiedziała że z czarną ramka grilla wygląda jak bez nosa i została srebrna. :D


Niech się sprawuje. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszły piątek odbieram identycznie wyglądającego, tylko 40i. Zdecydowanie gangster wóz ;) Dobrze w takich dziewczyny wyglądają.


Jaki masz środek?

odpowiednie do wyglądu zewnętrznego - czarny

widok z oferty:

e9e24d8db00ec096.png

 

0c074a80590a6b6b.png

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła i jest u dealera

( zdjęcia dzięki uprzejmości sprzedawcy - pozdrawiam)

fc497f1fca0f46a5.jpg

 

4e09a675f763cc9f.jpg

 

8e614ba85b84d3ec.jpg

 

Odbiór jak będę miał czas

 

Ślicznotka :) Też mam podobny konfig wszystko na czarno tylko skóra Merino Tartufo i lakier czarny Carbon

i silnik 40d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Mi też już potwierdzono transport z portu, więc pewnie w ciągu dwóch tygodni odbiór :-)

 

Moja już jest w PL a dopłynęły chyba w tym samym czasie ?

Czekam na transport do salonu , rejestracje i może w przyszłym tyg odbiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dotarła i jest u dealera

( zdjęcia dzięki uprzejmości sprzedawcy - pozdrawiam)

fc497f1fca0f46a5.jpg

 

4e09a675f763cc9f.jpg

 

8e614ba85b84d3ec.jpg

 

Odbiór jak będę miał czas

 

Ślicznotka :) Też mam podobny konfig wszystko na czarno tylko skóra Merino Tartufo i lakier czarny Carbon

i silnik 40d

 

O to musi byc super! Tez jakbym teraz zamawiał to celowałbym w to połaczenie czerni na zewnatrz z jaśniejszym brązem w środku. No i silnik 40d tez optymalnie wg mnie. Pokaż zdjęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dotarła i jest u dealera

( zdjęcia dzięki uprzejmości sprzedawcy - pozdrawiam)

fc497f1fca0f46a5.jpg

 

4e09a675f763cc9f.jpg

 

8e614ba85b84d3ec.jpg

 

Odbiór jak będę miał czas

 

Gratsy, wygląda groźnie, istny Black Mother F@#$% :mrgreen:


Też chcieliśmy rozszerzony czarny ale żona powiedziała że z czarną ramka grilla wygląda jak bez nosa i została srebrna. :D


Niech się sprawuje. :cool2:

 

Jak sie Ciebie czyta ( dobrze ze nie słucha chociaz) to czasem sprawia to wrazenie jakiegos wiecznego prima aprilis. Majtki tez Ci żona wybiera? Wszystko tutaj układa sie w spójną całość z tym 2 litrowym dieslem i bolem dupy ze "przepłaciło" się za dodatkowe KM :duh: Myślaĺem ze takich klientow przyciaga raczej Toyota... Nie bedziecie z żoną wyglądali na gangsterkę :lol: Nie martw się jednak! Jak kolega powyżej przeliczy sobie ile zapłacił za dodatkowy czarny lakier to napewno będzie pluł sobie w brodę do końca umowy leasingowej :lol: Nie dałeś się zrobić w konia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła i jest u dealera

( zdjęcia dzięki uprzejmości sprzedawcy - pozdrawiam)

fc497f1fca0f46a5.jpg

 

4e09a675f763cc9f.jpg

 

8e614ba85b84d3ec.jpg

 

Odbiór jak będę miał czas

 

Gratsy, wygląda groźnie, istny Black Mother F@#$% :mrgreen:


Też chcieliśmy rozszerzony czarny ale żona powiedziała że z czarną ramka grilla wygląda jak bez nosa i została srebrna. :D


Niech się sprawuje. :cool2:

 

Jak sie Ciebie czyta ( dobrze ze nie słucha chociaz) to czasem sprawia to wrazenie jakiegos wiecznego prima aprilis. Majtki tez Ci żona wybiera? Wszystko tutaj układa sie w spójną całość z tym 2 litrowym dieslem i bolem dupy ze "przepłaciło" się za dodatkowe KM :duh: Myślaĺem ze takich klientow przyciaga raczej Toyota... Nie bedziecie z żoną wyglądali na gangsterkę :lol: Nie martw się jednak! Jak kolega powyżej przeliczy sobie ile zapłacił za dodatkowy czarny lakier to napewno będzie pluł sobie w brodę do końca umowy leasingowej :lol: Nie dałeś się zrobić w konia :cool2:

 

Widzę że do maniakalnej nerwicy natręctw związanych z silnikiem 25d dołączył srebrny grill. :mrgreen:


Lecz się albo za robotę się weź żebyś miał na wymianę klocków w ASO a nie śmigał na zamiennikach wymienianych u Zenka po taniości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic do Ciebie chłopie nie dociera. Jeśli uważasz że warto wymieniac w ASO hamulce za 10 koła to Twoja sprawa. Ja uważam inaczej i absolutnie sie tego nie wstydzę. Sam jeździłem z silnikiem 20d w serii 5 i wiem że z perspektywy czasu nie było warto sie na to decydować. Nikogo z tego powodu nie szkaluje. Jedynie Ty opacznie rozumiesz moje słowa i popisujesz się tutaj nie pieniędzmi ale za to wyjątkowym chamstwem i prymitywnym językiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do Ciebie chłopie nie dociera. Jeśli uważasz że warto wymieniac w ASO hamulce za 10 koła to Twoja sprawa. Ja uważam inaczej i absolutnie sie tego nie wstydzę. Sam jeździłem z silnikiem 20d w serii 5 i wiem że z perspektywy czasu nie było warto sie na to decydować. Nikogo z tego powodu nie szkaluje. Jedynie Ty opacznie rozumiesz moje słowa i popisujesz się tutaj nie pieniędzmi ale za to wyjątkowym chamstwem i prymitywnym językiem.

 

Jak to było... ja Cię nie stać na serwis BMW to kup Skodę?


Naprawdę zrobiłeś mi dzień tym wpisem... tyle lat pozerstwa hejtu na innych ludzi a tu proszę...


PS Tak wszystko robię w ASO, hamulce też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic do Ciebie chłopie nie dociera. Jeśli uważasz że warto wymieniac w ASO hamulce za 10 koła to Twoja sprawa. Ja uważam inaczej i absolutnie sie tego nie wstydzę. Sam jeździłem z silnikiem 20d w serii 5 i wiem że z perspektywy czasu nie było warto sie na to decydować. Nikogo z tego powodu nie szkaluje. Jedynie Ty opacznie rozumiesz moje słowa i popisujesz się tutaj nie pieniędzmi ale za to wyjątkowym chamstwem i prymitywnym językiem.

 

Jak to było... ja Cię nie stać na serwis BMW to kup Skodę?


Naprawdę zrobiłeś mi dzień tym wpisem... tyle lat pozerstwa hejtu na innych ludzi a tu proszę...


PS Tak wszystko robię w ASO, hamulce też.

 

Nigdy tak nie pisałem. Nie pisz kłamstw z łaski swojej.

Jeśli musisz sie dowartościowywać serwisem w ASO to tylko pogratulować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do Ciebie chłopie nie dociera. Jeśli uważasz że warto wymieniac w ASO hamulce za 10 koła to Twoja sprawa. Ja uważam inaczej i absolutnie sie tego nie wstydzę. Sam jeździłem z silnikiem 20d w serii 5 i wiem że z perspektywy czasu nie było warto sie na to decydować. Nikogo z tego powodu nie szkaluje. Jedynie Ty opacznie rozumiesz moje słowa i popisujesz się tutaj nie pieniędzmi ale za to wyjątkowym chamstwem i prymitywnym językiem.

 

Jak to było... ja Cię nie stać na serwis BMW to kup Skodę?


Naprawdę zrobiłeś mi dzień tym wpisem... tyle lat pozerstwa hejtu na innych ludzi a tu proszę...


PS Tak wszystko robię w ASO, hamulce też.

 

Nigdy tak nie pisałem. Nie pisz kłamstw z łaski swojej.

Jeśli musisz sie dowartościowywać serwisem w ASO to tylko pogratulować!

 


Jak to szło...

 

Sprawie Ci ta przyjemnosc :lol: Jak kupujesz garnitur z dobrej wełny to nie wszywasz poliestrowej podszewki bo całosc traci wlasciwosci. Jak budujesz nowy dom, wykanczasz drewnem i kamieniem to nie pakujesz pieca weglowego. Jak jedziesz na, nie wiem, Mauritius i płacisz duzo za bilety to nie spisz w pokoju z karaluchami. Gdy idziesz do eleganckiej restauracji to nie kupujesz coli w Żabce obok po kolacji. I tutaj tak własnie jest w przypadku 25d. Wszystko pieknie, swietnej jakosci, head up'y, skory z merynosow, masaże i... "serce" nie z tego samochodu.

Nie jest to silnik "niegodny" i nie jest to wstyd takim jeździc. Do przepisowej jazdy też wystarczy itd. To sie po prostu tylko nie opłaca.

No offense! Daje słowo!

 


Czyli kupujesz X5 w salonie wszystko pięknie ale serwis to już w dziupli u Zenka i na zamiennikach po taniości. :mrgreen:


ASO się po prostu nie opłaca...


No offense! Daje słowo!


:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko potwierdzam. Takie jest moje zdanie na temat wymiany oleju czy hamulców w ASO co jest zupełnie inna kwestia od konfiguracji samochodu.

 


No cóż... jak dbasz tak masz. Szerokości i w tej sytuacji więcej dystansu, nie tylko do poprzedzającego pojazdu ale i do życia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak wszystko potwierdzam. Takie jest moje zdanie na temat wymiany oleju czy hamulców w ASO co jest zupełnie inna kwestia od konfiguracji samochodu.

 


No cóż... jak dbasz tak masz. Szerokości i w tej sytuacji więcej dystansu, nie tylko do poprzedzającego pojazdu ale i do życia. :mrgreen:

 


Cóż, serwisuję kilka samochodow i dobieram cześci które uważam za optymalne. Do serii 6 zamontowałem zestaw hamulców EBC o parametrach nieporównywalnie wyższych od tych z ASO, ktore defacto i tak były chyba w lepszej cenie od tych tzw "oryginalnych". Uważam moje samochody za ponadprzeciętnie zadbane jeśli chodzi o serwis. Ty kompletnie nie rozumiesz o czym ja piszę. Przykre, że zabierasz się za obrażanie mnie i posuwasz się do dość bezczelnych insynuacji i przkręcania sensu moich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego tu się wstydzić. Ostatnio na wymianie olejowej zaproponowano mi wymianę piór wycieraczek przód. Za jedyne 400 PLN. A że mamy duży warsztat samochodowy na firmie - wszelkiego rodzaju samochody, ciężarówki i maszyny budowlane staramy się ogarniać sami, zamówiłem u naszych mechaników Valeo za 120 PLN. Nie, nie jestem z tych co zastanawiają się czy zimówki do bagażnika wejdą. Po prostu lubię dobrze wydawać swoje zarobione pieniądze. I nie lubię jak ktoś mnie z nich powiedziałbym okrada. ASO to nie jest jakaś świątynia i wyrocznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czego tu się wstydzić. Ostatnio na wymianie olejowej zaproponowano mi wymianę piór wycieraczek przód. Za jedyne 400 PLN. A że mamy duży warsztat samochodowy na firmie - wszelkiego rodzaju samochody, ciężarówki i maszyny budowlane staramy się ogarniać sami, zamówiłem u naszych mechaników Valeo za 120 PLN. Nie, nie jestem z tych co zastanawiają się czy zimówki do bagażnika wejdą. Po prostu lubię dobrze wydawać swoje zarobione pieniądze. I nie lubię jak ktoś mnie z nich powiedziałbym okrada. ASO to nie jest jakaś świątynia i wyrocznia.

 


Mam takie samo podejscie do tematu. O ASO mozna powiedziec nawet wiecej. Podstawowy serwis wykonuja tam praktykanci a generalnie bardzo słabo opłacani ludzie bo ich poziom kompetencji nie musi byc wysoki. Jakosc usługi u sprawdzonego mechanika jest w tym zakresie zwykle na wyższym poziomie. Piora do wycieraczek tez proponowano mi za podobne pieniadze no i oczywiscie gasnice za 500zł.a :lol: Trudno żebym się wstydził, że nie dałem sie naciagnac. Przy tej ostatniej propozycji tarcz i klockow na przedniej osi za 8800zł zapytałem doradcy czy sam zdecydowałby się na tą usługę za taką kwotę? Uśmiechnął się tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego tu się wstydzić. Ostatnio na wymianie olejowej zaproponowano mi wymianę piór wycieraczek przód. Za jedyne 400 PLN. A że mamy duży warsztat samochodowy na firmie - wszelkiego rodzaju samochody, ciężarówki i maszyny budowlane staramy się ogarniać sami, zamówiłem u naszych mechaników Valeo za 120 PLN. Nie, nie jestem z tych co zastanawiają się czy zimówki do bagażnika wejdą. Po prostu lubię dobrze wydawać swoje zarobione pieniądze. I nie lubię jak ktoś mnie z nich powiedziałbym okrada. ASO to nie jest jakaś świątynia i wyrocznia.

 


Było brać te wycieraczki, można powiedzieć że okazja to była, wczoraj na serwisie propozycja wymiany rocznych wycieraczek za jedyne 573,64pln. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mtb911 @szary83 jak tam u Was? Auta dotarły z placu centralnego do dealerów? U mnie niestety cisza, wczoraj nadal czekał na transport.

 

Mam info od dealera z dzisiejszego dnia, że dokumenty wysłane do rejestracji auta w moim mieście natomiast auto czeka na załatwienie formalności na placu centralnym i po świętach powinno być gotowe do odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem mieć wszystko na jednej fv, w razie kradzieży to też wejdzie w skład zwrotu.

9500 pln netto, full front, na resztę ceramika + zabezp środka. Jak porównywałem z cenami w krk to dokładam ok 1000 pln, ale mam w 1 miejscu robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy mieć na to FV z opisem szczegółowym i wejdzie w ew. odszkodowanie z AC.


Wyceniałem pełne auto w PPF, to poza salonem wyszło 20k brutto, w salonie 22k netto ;-) Czekam na doprecyzowanie kosztu oklejenia:


- pełna maska

- lampy

- zderzak

- pas nad szybą

- słupki B (piano black)

- progi boczne

- klamki


Zdecydowałem nie oklejać słupków A i nadkoli, za to ze względu na wysokość auta - i sporadyczny, ale jednak czasem - "załadunek" dzieci, zdecydowałem okleić progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.