Skocz do zawartości

BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia


kkamo84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Wandalizm wyszedł jej na dobre. Plus za kolor, a nie tylko biały, czy estoril, chociaż są jedne z najładniejszych.

Fajnie ją wyróżnia ten mineralgrau. :cool2:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie tak jak piszesz.

Nie pierwsze auto biorę z USA, a to dlatego, że mam gwarancję historii. Pierwsze natomiast całkowicie bezwypadkowe, a takich w Polsce praktycznie nie ma :wink:

Dlatego ostateczna cena nie dużo mniejsza niż takiej z Europy. Mam co chciałem od jakiegoś czasu :wink:

Niedługo kodowanie i konwersja, plus prawdopodobnie zmiana licznika, bo mnie drażnią te mile. Co więcej hmm się okaże

 

Są bezwypadkowe, tylko się cenią. Jeśli patrzeć przez pryzmat ceny to oczywiście, że większość "okazji" to powypadkowe auta. Ręce opadają, gdy dzwonią do mnie potencjalni klienci na moją 4 i pytają mnie co było robione, czy powypadkowe. Auta 16 tys. przebiegu, w Comfort Lease z gwarancją, z przeglądami u dealera i pierwsze pytania padają właśnie o historię powypadkową. Później klient twierdzi, a to za drogo i kupuje tańsze powypadkowe z Europy/Ameryki lub uszkodzone i sam naprawia po czym niejednokrotnie okazuje się, że wychodzi mu kwota nie wiele mniejsza niż za sprawdzoną bezwypadkową używkę. Tracąc na to czas i energię :mad2: A po kilku latach sam staje się sprzedawcą powypadkowego auta. :D


BTW. Ładna sztuka, z gustownymi dodatkami. Życzę bezawaryjnego i pełnego przyjemności użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest :mrgreen:



Super samochód :)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mareckii dzięki :wink:


Wpadła mata do bagażnika, bo nie lubię mieć brudno.

Mata firmy Rezaw - Plast.

Nie w pierwszym aucie mam mate tej firmy i mogę 100% polecieć. Dobrze dopasowana i nie śmierdzi :wink:

PJFXTb6.jpg

ZZtimUm.jpg

ZGmPTA8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma racje, jest to pakiet doposażenia w hamulce ale m performance tylko zaciski są bez malowania "surowe"


Przod 370 mm Tył 345 mm najprawdopodobniej


Do wyboru były czerwone ,żółte ,pomarańczowe performance jako pakiet doposażenia i m sportowe niebieskie które były sprzedawane jak auto było skonfigurowane do sprzedaży bezpośrednio przy zakupie przez klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz trafiłem na galerie ;) nono szybko Ci poszło z naprawą ale nic dziwnego bo auto mało uszkodzone właściwie kosmetyka

Ładne skóry dorwałeś, podobają mi się :cool2:

Jak z hałasem w kabinie powyżej 120-140 ? Też masz wrażenie że jest głośniej jak w e9x czy w serii 4 coś zmienili ? Wg mnie dali ciała z wygłuszeniem w f30 ,nie wiem jak w f36 ale w dluzszej trasie tak powyzej 130km/h szum jest męczący i to główny minus w stosunku do e9x jak dla mnie bo reszta na plus


Spotkamy sie niedługo to obmacam na żywo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisałeś:)

Szybko poszło, bo auto bezwypadkowe :wink:

Skóry to rarytas, pomacasz :mrgreen:

Co do hałasu, to f36 ma szyby bez ramek i to może wpływać na większy hałas, chociaż w porównaniu do Mazdy, gdzie poziom wyciszenia jest tragiczny, to tu jest jak najbardziej ok.

Na spocie sprawdzisz :wink:

Już Ci mówiłem, że jak Ty jeździsz z tak dużą mocą? :wink:

U nie pedał w podłodze i [BAD] lata przez długi czas, to co dopiero się dzieje u Ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było kiedy wrzucić, ale zaszło trochę zmian :wink:


Auto przeszło pełna konwersję i aktualizacje sterowników do najnowszych wersji.

Został wgrany język polski, najnowsze mapy Europy, oraz uruchomienie przydatnych funkcji do codziennego użytkowania.

Został wgrany też screen mirroring czego brakowało mi w poprzednim aucie.

UZjXvXp.jpg

HmQrqE1.jpg



A no i licznik w KM :wink:

1M22g9O.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

o kurła! ale petarda! najładniejsza bryła w serii "3" od czasu E92 :D no i na dodatek praktyczne autko! gratuluję tak świetnego egzemplarza. no i ten kolorek! :cool2: ciekawe czy duża różnica na żywo w porównaniu do space grau...


subskrybuję temat i szerokości życzę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink:

Tak f36 to najładniejsza bryła w obecnych BMW. Oczywiście to moje zdanie :wink:

Możemy porównać kolory kiedyś na żywo, ale wydaje mi się, że nie ma dużej różnicy :wink:

Tylko do Ciebie kawałek drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W F36 jest dużo ciszej niż w F30/F80 na codzień jeżdżę tymi autami na zmianę i różnica jest spora.

Co do hamulcy wszystkie 430i mają z przodu taki hamulec to to samo co m performance ale Ty masz również tył jak w m performance z tego co zaobsereowałem chyba wszystkie lci tak mają.

Polakieruj zaciski dokuo naklejki i będzie M performance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, gratulacje:) Zauważyłem, że nie masz spryskiwaczy reflektorów. Orientujesz się, czy jest to legalne? Mam takie same lampy u siebie i tez nie mam spryskiwaczy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski tylko do ledow adaptacyjnych.....do zwykłych nie trzeba, jest to zupełnie normalne i legalne ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ciszy to nie mam porównania co do f30 , ale u mnie naprawdę nie jest źle :mrgreen:

O hamulcach pomyśle faktycznie o przemalowaniu.

Jaki kolor ? Żółte, czy niebieskie do mojego koloru auta?

Ma ktoś oryginalne kody lakieru? Ewentualnie jakiś link do farb? Naklejki do nich w ASO?


henry dziękuję.

Jeżeli chodzi o spryski w zderzaku, to jak najbardziej u mnie wszystko jest zgodne z normami europejskimi. Są to lampy LED bez adapive i do nich nie są potrzebne spryski jak wspomniał marko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Plany hmm to narazie cieszyć się z auta i prawdopodobnie po jakimś czasie jak będzie już brakowało wpadnie jakiś program plus IC. Ale narazie o tym nie myślę, bo na moje obecne potrzeby moc jest wystarczająca. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.