Skocz do zawartości

Rabaty na nowe X3


Gregonio

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się do pytania @Leeo chociaż może lepiej nie wiedzieć. Zamówiłem X3 z fotelami M + zawieszeniem M i nie wiem czy mam się przygotowywać na wypadanie plomb i obity tyłek czy może jednak będzie ok :roll:

 

Ludzie nie przedłużajcie mitów. Ani fotele M, ani zawieszenie M nie jest nawet blisko twardego. Bardziej nazwałbym to, że są bardziej sprężyste od normalnego, rozlazłego zawieszenia.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pytania @Leeo chociaż może lepiej nie wiedzieć. Zamówiłem X3 z fotelami M + zawieszeniem M i nie wiem czy mam się przygotowywać na wypadanie plomb i obity tyłek czy może jednak będzie ok :roll:

 

Ludzie nie przedłużajcie mitów. Ani fotele M, ani zawieszenie M nie jest nawet blisko twardego. Bardziej nazwałbym to, że są bardziej sprężyste od normalnego, rozlazłego zawieszenia.

 

Jeśli zamówiłeś na kapciach 19 to ,rzekłbym komfortowo sprężysty... przy 20 sztywny, dopiero przy 21 twardy w połączeniu z tymi fotelami... niemniej X3/4 to suv i jak każdy suv nastawiony jest na komfort wiec nawet 22 nie sprawią ,że będzie to M3 ... za to komfort może być większy lub mniejszy i to to My przy konfiguracji za niego odpowiadamy...19 letnie są bez RF i są komfortowe 19 zimowe maja RF i już jest ciut sztywniej(bez przesady ale odczuwalnie) 20 lato i zima są z RF i do tego o 2,5 cm mniej tlenu w pneumatyce w 21 kolejne 2,5cm mniej i to już czuć...oczywiście pisze nie pisze o jeździe autostradowej a klasycznej dziuromiejskiej ... o zwykłym zawiasie na 18 lub nawet 19 nie pisze bo toto się buja jak żuk.


pozdro

WALDOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pytania @Leeo chociaż może lepiej nie wiedzieć. Zamówiłem X3 z fotelami M + zawieszeniem M i nie wiem czy mam się przygotowywać na wypadanie plomb i obity tyłek czy może jednak będzie ok :roll:

 

Ludzie nie przedłużajcie mitów. Ani fotele M, ani zawieszenie M nie jest nawet blisko twardego. Bardziej nazwałbym to, że są bardziej sprężyste od normalnego, rozlazłego zawieszenia.

 

Jeśli zamówiłeś na kapciach 19 to ,rzekłbym komfortowo sprężysty... przy 20 sztywny, dopiero przy 21 twardy w połączeniu z tymi fotelami... niemniej X3/4 to suv i jak każdy suv nastawiony jest na komfort wiec nawet 22 nie sprawią ,że będzie to M3 ... za to komfort może być większy lub mniejszy i to to My przy konfiguracji za niego odpowiadamy...19 letnie są bez RF i są komfortowe 19 zimowe maja RF i już jest ciut sztywniej(bez przesady ale odczuwalnie) 20 lato i zima są z RF i do tego o 2,5 cm mniej tlenu w pneumatyce w 21 kolejne 2,5cm mniej i to już czuć...oczywiście pisze nie pisze o jeździe autostradowej a klasycznej dziuromiejskiej ... o zwykłym zawiasie na 18 lub nawet 19 nie pisze bo toto się buja jak żuk.


pozdro

WALDOR

 

Zamówiony na 20 RF. Ten wpis wyżej nie miał być przedłużeniem mitu, raczej podpiąłem się pod pytanie z ciekawości bo konfiguracji i tak mam zamiaru zmieniać. Nawet jak będzie to minimalnie za twarde to nie sądzę, żeby to był poziom sztywnego kubła, że będę z niego wysiadać z obitymi plecami jak po jeździe gokartem :)


A żeby zostać przy temacie z wątku to 10% osiągalne, cokolwiek więcej to już kombinacje w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie dostałem info od dealera, że od przyszłego tygodnia ceny idą w górę... znowu :shock:

Ktoś coś też słyszał ? czy może to blef dealera, żeby auto szybko jutro zamówić ?

Właśnie jestem w trakcie dogadywania jednej X3. :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Podbijam temat. Przymierzam się do zakupu X3 z ceną katalogową 350 tys... Na jaki % rabat można liczyć? Z góry dziękuję za podpowiedzi osób które ostatnio kupowały i wynegocjowały dobre rabaty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat zależy od silnika, dwulitrówki 20i/20d są najgorzej rabatowane - 5-8%, 30i nie wiem, M40i/M40d ok 10-12%, najlepsze rabaty dają podobno na pełne M-ki.

Ja zamawiałem X3 20i mocno wyposażone na prawie 350 tys. katalog, spadło na 320 po rabacie. :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co do rabatów wszystko zależy od dealera. U jednego 7%. A  moje zamówienie z zeszłego tygodnia: na 20d dostałem 10%, ale stanęło na 30d i w tym przypadku otrzymałem 11% plus promocyjne warunki finansowania (niższa marża leasingu). X3 30d wycenione na 372 tys katalog, spadło do 332 po rabacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Te parametry leasingu dostałeś w wewnętrznym finansowaniu BMW FS…?

Ja akurat kupuję drugiego elektryka i chce wziąć go w BMW CL, ale w tym wypadku promocyjne finansowanie jest na poziomie 104%


Edit:

Dopytałem przy okazji - faktycznie poziom 100% w BMW FS jest osiągalny w krótkim okresie finansowania. Jak ktoś szuka klasycznego leasingu operacyjnego - to bardzo dobra oferta.

Ja z kolei jestem zbyt wygodny, stąd auta finansuję w CL 😉

Edytowane przez Pe.te
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2023 o 07:52, Pe.te napisał(a):

Te parametry leasingu dostałeś w wewnętrznym finansowaniu BMW FS…?

Ja akurat kupuję drugiego elektryka i chce wziąć go w BMW CL, ale w tym wypadku promocyjne finansowanie jest na poziomie 104%


Edit:

Dopytałem przy okazji - faktycznie poziom 100% w BMW FS jest osiągalny w krótkim okresie finansowania. Jak ktoś szuka klasycznego leasingu operacyjnego - to bardzo dobra oferta.

Ja z kolei jestem zbyt wygodny, stąd auta finansuję w CL 😉

tak, BMW FS

Udało się ostatecznie uzyskać 12,4% rabatu na x3 m40i + ceramika o wartości 7,5 tys.

Całość w leasingu 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie

Czy rabat 13.5% na konfig 407k x3 m40i to godna oferta? Czy mielić dalej temat? - przyznam że poświęciłem już za dużo czasu na negocjacje. 
Oferta  łączy się z leasingiem operacyjnym promo o parametrach ( ow 37%, 47 Msc wartość rezydualna 1%)

całkowity koszt leasingu 101.88%
 

będę wdzięczny za komentarze .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, qtr napisał(a):

Witajcie Panowie

Czy rabat 13.5% na konfig 407k x3 m40i to godna oferta? Czy mielić dalej temat? - przyznam że poświęciłem już za dużo czasu na negocjacje. 
Oferta  łączy się z leasingiem operacyjnym promo o parametrach ( ow 37%, 47 Msc wartość rezydualna 1%)

całkowity koszt leasingu 101.88%
 

będę wdzięczny za komentarze .

 

Patrząc historycznie na opisywane tutaj oferty to 13,5% jest spoko.

Edytowane przez tejotte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.11.2023 o 21:18, tejotte napisał(a):

Patrząc historycznie na opisywane tutaj oferty to 13,5% jest spoko.

Ja mam w sumie z 15% na 10% rabatu, ale dostałem leasing 101% na 24 mce, przy parametrach wpłata 41,78%, wykup 45%. Dwóch dilerów powiedziało, że nie wyskoczą powyżej 10% przy promocyjnym leasingu. Jak sprawdzałem oferty finansowania zwykłe od BMW FS lub z rynku przy 15% rabacie i tak bardziej spinał mi się mniejszy rabat, i promo leasing.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rufio napisał(a):

Co daje podatkowo wykup 45%?

Wszystko zależy od wartości początkowej auta. 
Wykup to druga transakcja i znowu masz limit kosztów do 150k złotych.

Tylko jeśli przy pierwszym finansowaniu spłaciłeś 55% wartości auta to mogłeś skorzystać max z 55% limitu 150k.

Skomplikowane te rozliczenia od czasu wprowadzenia limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, coś może się zmienia się odnośnie rabatów? Widziałem, że wskoczyły oferty x4 z rabatem 16% i x3 m40d z rabatem 18% bez finansowania. Ta ostatnia w inchape z obowiązkiem zakupu kół zimowych.

Wehyr, w Twoje źródło dzwoniłem i dostałem informacje, żeby tam brać bo dobry rabat, a normalnie jest niższy. 

Zatem czy 18% bez finansowania to dobry rabat na schodzący model x3? 🙂

Tak na marginesie, jeździłem w weekend x3 na serynym zawiasie i fotelach sportowych. Dla mnie bajka! Wcześniej pisałem o przedlifcie z zawiasem m i adaptive i fotelami sportowymi z prawidziwą skórą. Wg mnie bardzo niewygodne, a po lifcie wydają się lepsze. Zawias M jest nie dla mnie chyba 🙂 Z ciekawostek jeździełem x3 20d a potem od razu 520xd nową - maaaasakra. X3 była bardziej cicha i lepiej się zbierała mimo gorszych osiągów na papierze. Choć śmigam seriami 5 od 2019r, to ta nowa sprawiła, że mimo radosnych zmienię chyba na x3 🙂 X5 mimo fajnych rabatów nadal za droga 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
9 godzin temu, Leeo napisał(a):

Hejka, coś może się zmienia się odnośnie rabatów? Widziałem, że wskoczyły oferty x4 z rabatem 16% i x3 m40d z rabatem 18% bez finansowania. Ta ostatnia w inchape z obowiązkiem zakupu kół zimowych.

Wehyr, w Twoje źródło dzwoniłem i dostałem informacje, żeby tam brać bo dobry rabat, a normalnie jest niższy. 

Zatem czy 18% bez finansowania to dobry rabat na schodzący model x3? 🙂

Tak na marginesie, jeździłem w weekend x3 na serynym zawiasie i fotelach sportowych. Dla mnie bajka! Wcześniej pisałem o przedlifcie z zawiasem m i adaptive i fotelami sportowymi z prawidziwą skórą. Wg mnie bardzo niewygodne, a po lifcie wydają się lepsze. Zawias M jest nie dla mnie chyba 🙂 Z ciekawostek jeździełem x3 20d a potem od razu 520xd nową - maaaasakra. X3 była bardziej cicha i lepiej się zbierała mimo gorszych osiągów na papierze. Choć śmigam seriami 5 od 2019r, to ta nowa sprawiła, że mimo radosnych zmienię chyba na x3 🙂 X5 mimo fajnych rabatów nadal za droga 😉

kiedy będzie nowe x3?? jakaś data jest znana ?? 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.