Skocz do zawartości

Rabaty na nowe X3


Gregonio

Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka miesięcy hahaha

To juz nie te czasy kiedy demo było na 3 miesiące, teraz bidajrze 11 miesięcy i już nie moze stać na placu i czekać na Ciebie...

15% załatw biorę w ciemno :mrgreen:

Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo jakoś nie ogarniasz.

Na demo X5 25d M-pakiet (bieda edyszyn) miałem teraz ofertę na 311 tyś z 363. To daje 14% rabatu, auto zarejestrowane w sierpniu 2022 do odbioru listopad/grudzień.

Oferta z 2 tygodnia września 2022 roku.

Oczywiście znam przypadki oczekiwania na auta grubo ponad rok z uwagi, nietypową konfigurację.

Edytowane przez kwiatus19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za kilka miesięcy hahaha

To juz nie te czasy kiedy demo było na 3 miesiące, teraz bidajrze 11 miesięcy i już nie moze stać na placu i czekać na Ciebie...

15% załatw biorę w ciemno :mrgreen:

Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo jakoś nie ogarniasz.

Na demo X5 25d M-pakiet (bieda edyszyn) miałem teraz ofertę na 311 tyś z 367. To daje 15% rabatu, auto zarejestrowane w sierpniu 2022 do odbioru listopad/grudzień.

Oferta z 2 tygodnia września 2022 roku.

Oczywiście znam przypadki oczekiwania na auta grubo ponad rok z uwagi, nietypową konfigurację.

 



Poczytaj co pisze, auto zarejestrowane nie jest jednoznaczne ze to program demo, program demo trwa 11miesiecy.... Ale koniec tematu....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co pisze, auto zarejestrowane nie jest jednoznaczne ze to program demo, program demo trwa 11miesiecy.... Ale koniec tematu....

OK, jest to auto, które już stoi przed salonem dealera i jak chcesz, możesz odbyć nim jazdę testową.

P.S. Zweryfikowałem dane z oferty i faktycznie masz rację nie realne jest 15%, oferta była na 14% rabatu :cool2: .. Ale koniec tematu ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rabaty umarły, a ceny rosną. Dzisiaj weszła podwyżka. Mój podrożał o ponad 20 000 zł. 5 % w górę.

 

Bardzo fajnie, ale BMW sobie pogrywa. Mój został obcięty z wielu opcji a teraz widzę w konfiguratorze, że wszystkie można mieć. Można też mieć podparcie lędźwi za 500zł i za 0zł. Ktoś zna różnicę?


Edit: różnica jest taka, że zaznaczenie opcji za 500zł dodaje fotele M. Dobrze, żę w ogóle jest podparcie.


Edit: mój podrożał o 15k, chociaż ciężko to liczyć bo ogołocili go o kilka opcji


Edit2: ta podwyżka to właściwie nie podwyżka a kara za obecne rządy i za słabą złotówkę, pamiętam, że rok temu już się zastanawiałem kiedy dealerzy zaktualizują cenniki bo złotówka spadała na łeb. I tak długo wytrzymali.


PARODIA BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem na etapie zamawiania X3 3.0d. Cena katalogowa 333.400 zł. Rabat 26.000 zł. Finalnie wychodzi 307.400 zł. Planowany czas dostawy samochodu to czerwiec 2023 (chociaż patrząc na wątek dotyczący opóźnień nie liczę na to). Jedyne co mnie martwi to, że w BMW w razie podwyżki cen jestem obciążony kwotą do 3% wartości samochodu. Pożyjemy,zobaczymy.


Tak czy inaczej fajnie, że można wywalczyć jakiś bonus finansowy, bo moja alternatywa czyli Mazda CX 60 3.3d 254 km wychodziła 301.000 zł i dostałem równe 0 zł rabatu:D

Kubica GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Koleżanka zamawiała X1, rabat na początek 5%, pewnie do 7% dogadamy. Wzrost cen gwarantowany - raczej w styczniu z tego co słyszałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Ja zamówiłem X3 30d xdrive z rzekomym terminem na koniec Czerwca. Podobno 30d są szybciej produkowane i dostałem na niego większy rabat niz na dwulitrowe wersje. Zamowilem tuz przed podwyzka Lutową i w sumie tym ruchem wyszło mi 13 procent rabatu

 

Buahahah. Ja 2 grudniu 2021 zamówiłem X3M40D. Obiecywali szybko, bez restrykcji bo to M40, bo to 3 litrowy silnik itd. Po 13 miesiącach poddałem się... :mad2: :mad2: :mad2:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie. Mówię to co mi powiedzieli nawet jeśli kłamią. Miałem zamiar zamówić X4 ale tam podobno jest dużo gorzej z terminem więc zamówilem X3. Rzekomo coś się poluzowało i produkcja ma przyspieszyc w tym roku ale może łgają...Jakiś gość zamowil moją specyfikację we Wrześniu 2022 i odebrał w Grudniu.

M pakiet 30 d xdrive. Odnośnie rabatu jeśli mi naliczą procenty dodatkowo to niech się ciągną. Wezmę auto gdzie mam gwarancje ceny czyli Q7 ktore tez zamowilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cały czas handlowcy powielają tą samą gadkę :lol:

Mi też powiedzieli, że M4 ma priorytet i dużo szybciej się produkuje od M3 :wink:

Dalej jest duży problem z komponentami do produkcji, ale nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o karach za emisję CO2 - może to jest prawdziwy powód - elektryka warto, hybrydę też, a czysty spalinowiec jest obłożony karami tak, że nawet oni płaczą
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękuje za elektryka jeszcze dobre co najmniej 10 lat. Infrastruktura u nas się nie daje. Anie stacje ładujące ani cena prądu mnie szybko do nich nie zachęci. Kolega ostatnio leciał do Warszawy mercem elektrykiem stwierdził ze jakby miał tak latać na codzień to szybko w psychiatryku by skończył. A co diselek to diselek. A tesla tez nie obniżyła cen bez powodu chodza plotki ze jakieś zamienniki części wykorzystują. A obecnie to zawirowania światowe maja duży wpływ na brak części. Które również były produkowane w Rosji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Ja mam w X4 sportowe M (te akcesoryjne za dopłatą) i nie narzekam. Początkowo trochę gniotły mnie w uda bo one są dość wąskie a niestety nie mają regulacji szerokości siedziska ale już się ułożyły i są ok. Czy są twarde? Trudno mi to oceniać. No nie są to komforty i kupując sportowe fotele raczej trzeba się z tym liczyć i to w każdej marce. Jeżeli ktoś chce mieć miękko i wygodnie powinien brać komforty. Tam z kolei pewnie będzie narzekanie na trzymanie boczne i płytkie siedzisko z którego wypada się na zakrętach. Ideałów nie ma. Ja nie narzekam i nawet po trasie kilkuset kilometrów, nie mam problemów. Na pewno dodają dużo do wyglądu samochodu bo jak się patrzy na niego od przodu i widzi się te fotele to naprawdę jest fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.