Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj jeszcze raz to co napisalem tylko tym razem ze zrozumieniem.

Jak genetowales ten kod? Bez wyciagniecia z auta klucza DE nic nie wygenerujesz. Dlatego sie pytam jak to robileś po kolei.

Dlatego ci napisalem zebys skorzystal z bmwAICoder.

 

Dobra opanowałem BMWaicoder-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyszla już EVO. Na teraz tylko na mega, ale w weekend ogarne resztę.Na mega bedzie tylko z tydzien, bo nie mam tyle miejsca.

Road Map Europe EVO 2023-1(mega)

https://mega.nz/file/nV8kzRTa#rUZS0Si8k5m9sYfNkb1YrSXmFaWA1o_MfMXKcfIzVWk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik auta wgrał mapę ale nie miał poprawnego kodu do nawigacji. Teraz po wejściu w navi od razu wola o kod. Jeżeli kupię lifetime to chyba powinno zadziałać, bez względu czy tam jest mapa z 2021 czy 2022. Tak mi się wydaje ale pewien nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem kod oblokowujacy i lipa. Potem dostalem kod liftime i tez nie dziala.


Jedna osoba o navi napisala, ze trzeba podlaczyc auto e-net i odblokowac. Jakby ktos z Was mial instrukcja jak to zrobic to bylbym wdzieczny. Mam e-net, ISTA/D i e-sys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Polska jest na obu. Instalujesz dla innych lokalizacji.

Europe West

Full coverage:

Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Gibraltar, Hungary, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary and the Vatican City.

Only main road:

Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey and Ukraine.


Europe East

Full coverage:

Belgium, Bulgaria, Denmark, Germany, Estonia, Finland, Greece, Italy, Croatia, Liechtenstein, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Austria, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary , Vatican City and Belarus.

Only main road:

Albania, Andorra, Bosnia & Herzegovina, France, Gibraltar, UK, Ireland, Macedonia, Moldova, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam wszystkich!

Przeczytałem wszystkie 60 stron…uff, ale do rzeczy… Będę aktualizować mapy u siebie w F01 r. 2008. Przy sprawdzaniu wersji map (Premium) mam podany rok 2015-1. Czyli jak mniemam już ktoś wcześniej ładował mapy. Aktualizacja w odstępie większym niż 3 lata od produkcji auta - mogę po tym wnioskować, że ktoś wrzucił klucz lifetime?

Kolejna kwestia czy przy tym roczniku auta zrobię aktualizacje z USB?

Następnie czy posiadając tylko dostęp do macbooka, ogarnę temat? Czy muszę załatwiać na windowsie?

Gdy ściągnę odpowiednią wersję dam znać jak mi poszło wgrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do czasu gdy nie wrzucisz map na pendriva i nie wsadzisz nie bedziesz wiedzial czy masz lifetime oraz czy aktualizacja ruszy przez USB. W pierwszych firmwarach sprzed 2010 niestety trzeba było aktualizować trzema plytami DVD, bo aktualizacja przez USB weszla dopiero w nowszych. Jak masz Polski na ekranie CIC to można przypuszczać, że ruszy po USB. Makiem samą aktualizacje ogarniesz. Gorzej będzie jak będziesz potrzebowal wygenerować FSC.

Samo FSC mógl ktos kupić na rok.

Wszystko wyjdzie jak sprobujesz aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ustalenia wyglądają następująco: USB ruszyło, ale niestety potrzeba kodu aktywacji. Czy mogę liczyć na wskazówkę żeby go wygenerować? Wersja premium, więc nie powinno być problemu z tego co wyczytałem wcześniej. Natomiast napomknąłeś, że mogę mieć problem z generowaniem kodu przy użyciu macbooka. W czym tkwi problem? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a tak właściwie to czym się różnią od siebie te mapy (EVO, ROUTE, NEXT itp.) ? WEST i EAST to rozumeim czym, ale o co chodzi w tych nazwach podpowie ktoś?


Moje autko to BMW 7 F01 2013 LCI - czy w tym przypadku EUROPE-WEST-NEXT będzie OK?


Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak masz NEXT. To sa różne systemy nawigacji. Nie są ze sobą kompatybilne. Do navi wgrasz tylko co masz. Żeby zmienić system na nowszy, to trzeba wszystko wymienić (kompa navi, kontroler, monitor itp) i zakodowac pod auto. Kupa kasy i roboty.

Oczywiscie zebys mógł uaktualnić mapę musisz jeszcze wygenerować sobie kod FSC, albo kupic od kogoś pod twoje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jestem tu nowy

pięć razy czytałem, 8 razy próbowałem ale w końcu się udało zaktualizować mapę do 2023 roku. :D :) A już chciałem wydać kasę. Wielkie dzięki za waszą pracę i podpowiedzi.

Mam jedynie pytanie czy przy następnych aktualizacjach dalej potrzebne będzie generowanie klucza KFS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.