Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie za pomoc. Mapy zaktualizowane Move West 2023. Uwaga na przyszłość, po włożeniu pena,  navi wyrzuca komunikat, że na penie nie ma nowszych map. Mimo to puszczamy aktualizacje, trwa ona bardzo długo - u mnie łącznie kilka godzin. Pendrive dwa dni w aucie. Aktualizowałem już mape w kilku modelach BMW i w żadnym nie szła tak długo. Ale udało się.  Jeszcze raz dzięki dla "Kruka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witajcie,

W F30 z 2014 jest mapa Road Map Europe East Next, czy dobrze rozumiem że przy mapach road - kod fsc wygeneruje z generatora niezależnie od modelu auta?

Nie wiem czy to rodzaj nawigacji, ale pod nazwą mapy jest jeszcze: NBT_L15184A

Edytowane przez yarko2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2023 o 13:56, kris0528 napisał(a):

Też mnie to dziwiło, aktualizacja szła jakby partiami najpierw 2% i długo nie było postępu, potem jeszcze w kilku miejscach były takie przystanki. Ale fajnie że się udało 😉

podejrzewam problem z pendrivem. Może być odpowiedniej pojemności a prędkość będzie niska bo będzie stary technologicznie. Prędkość pena też może spaść przy uszkodzeniach i fizycznych i logicznych więc może to świadczyć, że zaraz wysypie Ci się całkowicie ten pendrive. Raczej nie trzymaj na nim rzeczy nie do odzyskania 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hejka. Ostatnio mam mniej czasu na pilnowanie aktualizacji, ale postaram się nadrobić w ten weekend. Dodałem na pierwszej stronie mapy PREMIUM 2024-1 działające i sprawdzone.

Edytowane przez Jack79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2023 o 10:22, Jack79 napisał(a):

Hejka. Ostatnio mam mniej czasu na pilnowanie aktualizacji, ale postaram się nadrobić w ten weekend. Dodałem na pierwszej stronie mapy PREMIUM 2024-1 działające i sprawdzone.

Jack79, wielkie dzięki, robisz kawał dobrej roboty 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2023 o 10:22, Jack79 napisał(a):

Hejka. Ostatnio mam mniej czasu na pilnowanie aktualizacji, ale postaram się nadrobić w ten weekend. Dodałem na pierwszej stronie mapy PREMIUM 2024-1 działające i sprawdzone.

Również dziękuję, aktualizowałem  ostatnio Road Map Europe LIVE 2021-2 do Road Map Europe LIVE 2023-3 z twojego źródła i wszystko śmiga bez problemu. Jeszcze raz dzięki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zainstalował ktoś wersję PREMIUM 2024-1 ? U mnie najpierw mówi że jest nowa wersja i po zaakceptowaniu aby sie aktualizowało - wyskakuje kolejny komunikat że plik jest zmieniony i trzeba się skontaktować z serwisem.

Oczywiście w navi zostaje stara wersja 2023-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja instalowałem. Obie wersje EAST i WEST dzialaja. Cos ci sie wysypało przy rozpakowywaniu lub kopiowaniu na pendriva. Nie usypiaj kompa w czasie kopiowania ani rozpakowywania. Patrz na komunikaty. Do rozpakowania użyj 7zip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.