Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli oni tez sprzedaja kod jednorazowy do danej mapy. Tak samo jak to dziala sciagajac mape z managera ze do kazdej jest inny kod. Czyli nie da sie kupic od takich lifetime w takim razie.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja mam kupiony lifetime do id6.

Tyle że trzeba było coś wgrywać do nawigacji. Może jakiś "patch".

Po instalacji wypluło mi nowy plik z FSC i ten właśnie plik wrzucam z mapą.

Później wrzucę tu link ale brałem to z tego forum.

Jadę na tym drugi rok z dokupionym RTTI.


edit.

Płaciłem 34funty https://oemcarmultimedia.com/products/fsc-code-request?variant=21688636407897

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dorzucam na teraz tylko na chomiku. Motion EAST mieści sie do navi z kazdego rocznika produkcji, w przeciwieństwie do WEST, która zajmuje za dużo miejsca żeby wgrać ją do aut wyprodukowanych przed 03/2010.

Road Map Europe East MOTION 2023 (chomikuj)

https://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+Europe+MOTION+2023/EAST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do NBT bez problemu można samemu kod wygenerować. Ja wygenerowałem sobie lifetime i jest spokój. Tylko nowe mapy podstawiam i już o nic nie pyta.
Facet z próchnicą grał w kości i... wypadły mu cztery szóstki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Road Map Europe LIVE 2023-1

https://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+LIVE+2023-1





Road Map Europe MOTION West 2023

https://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+MOTION+West+2023


Road Map Europe MOTION East 2023

https://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+MOTION+East+2023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna ogarnac klucz do WBAKS410200H72721 :)

podaj mi vin i dokładną wersję map to ci wygeneruje.


jak dobrze pójdzie to nawet lifetime dam rade zrobić.

 

hej, ja bym potrzebował taki kodzik do:

1. WBAUY31080F073105 ROAD MAP EUROPE Premium (USB)

2. WBA5J91040D491233 ROAD MAP EUROPE WEST Next


Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WBAUY31080F073105 ROAD MAP EUROPE Premium (USB) ----- ZI2EHMF6XU3UQABIABIA ---- tutaj mam do wybrania 2021-1 więc troche stare są


WBA5J91040D491233 ROAD MAP EUROPE WEST Next ----- HWWBQXBE5G636AFJABRA ------- 2022-01



daj znać czy działa bo czasami kody fsc generowane według daty nie dziłają za pierwszym wygenerowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WBAUY31080F073105 ROAD MAP EUROPE Premium (USB) ----- ZI2EHMF6XU3UQABIABIA ---- tutaj mam do wybrania 2021-1 więc troche stare są


WBA5J91040D491233 ROAD MAP EUROPE WEST Next ----- HWWBQXBE5G636AFJABRA ------- 2022-01



daj znać czy działa bo czasami kody fsc generowane według daty nie dziłają za pierwszym wygenerowaniem.

 

hm, a wytlumaczysz skąd te daty map? kody nie zadziałają przy wgraniu 2k23?

to jednorazowe kody czy juz stałe?


sorki ze tak pytam ale zielony jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WBAUY31080F073105 ROAD MAP EUROPE Premium (USB) ----- ZI2EHMF6XU3UQABIABIA ---- tutaj mam do wybrania 2021-1 więc troche stare są


WBA5J91040D491233 ROAD MAP EUROPE WEST Next ----- HWWBQXBE5G636AFJABRA ------- 2022-01



daj znać czy działa bo czasami kody fsc generowane według daty nie dziłają za pierwszym wygenerowaniem.

 

hm, a wytlumaczysz skąd te daty map? kody nie zadziałają przy wgraniu 2k23?

to jednorazowe kody czy juz stałe?


sorki ze tak pytam ale zielony jestem

 


WBAUY31080F073105 ROAD MAP EUROPE Premium (USB) ----- ZI2EHMF6XU3UQABIABIA ---- tutaj mam do wybrania 2021-1 więc troche stare są - ten nie zadziałał, przez FSC generator wygenerowałem inny, który zadziałał. natomiast ten drugi sprawdzę dopiero w weekend. Rozumiem, że to jednorazówki są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ktoś mapy WEST EUROPE NEXT 2023-1? Pobrałem od Wojtiego ale niestety nie idą, pokazuje komunikat żebym wsadził USB 1. Pen 32 GB format FAT 32.


Ściągnąłem, rozpakowałem, przenosiłem na pena i nic.


Dodam że pokazuje się komunikat że na USB jest nowsza wersja.


Nie prosi nawet o kod FSC.


Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wszyscy tutaj maja sprawne te mapy. Niestety wina uzytkownika komputera, bo cos źle robi.

Czym rozpakowujesz? Czy podczas rozpakowania sa jakues blędy? Jak wrzuciles to na pendriva. Ma byc bez katalogów typu mapa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,


Proszę o pomoc.


Posiadam BMW E91 z navi CIC, w której są "nieaktywne"/wyszarzone mapy.

Próbuję je wgrać zgodnie z instrukcją: udało mi się pobrać plik 1b z auta, pobrałem mapy Road Map Europe West PREMIUM (USB) 2023-1, wygenerowałem kod FSC zgodnie z instrukcją poprzez dodanie określonego kodu w pliku.

Przy próbie aktualizacji i wpisaniu wygenerowanego kodu wyświetla się, że jest on niepoprawny (czynność z pobraniem pliku 1b z auta powtórzyłem, ściągnąłem też nowszą/inną wersję FSC generatora - pokazał dokładnie ten sam kod aktywacyjny).


Spróbowałem również zainstalować mapy 2022-1, bez modyfikowania pliku, z którego generowany jest kod fsc. Niestety przy próbie instalacji również ukazał się komunikat o nieprawidłowym kodzie, który wygenerowałem pod dane mapy.


Uprzejmie proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Proszę o pomoc.


Posiadam BMW E91 z navi CIC, w której są "nieaktywne"/wyszarzone mapy.

Próbuję je wgrać zgodnie z instrukcją: udało mi się pobrać plik 1b z auta, pobrałem mapy Road Map Europe West PREMIUM (USB) 2023-1, wygenerowałem kod FSC zgodnie z instrukcją poprzez dodanie określonego kodu w pliku.

Przy próbie aktualizacji i wpisaniu wygenerowanego kodu wyświetla się, że jest on niepoprawny (czynność z pobraniem pliku 1b z auta powtórzyłem, ściągnąłem też nowszą/inną wersję FSC generatora - pokazał dokładnie ten sam kod aktywacyjny).


Spróbowałem również zainstalować mapy 2022-1, bez modyfikowania pliku, z którego generowany jest kod fsc. Niestety przy próbie instalacji również ukazał się komunikat o nieprawidłowym kodzie, który wygenerowałem pod dane mapy.


Uprzejmie proszę o pomoc.

 

Skąd jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Proszę o pomoc.


Posiadam BMW E91 z navi CIC, w której są "nieaktywne"/wyszarzone mapy.

Próbuję je wgrać zgodnie z instrukcją: udało mi się pobrać plik 1b z auta, pobrałem mapy Road Map Europe West PREMIUM (USB) 2023-1, wygenerowałem kod FSC zgodnie z instrukcją poprzez dodanie określonego kodu w pliku.

Przy próbie aktualizacji i wpisaniu wygenerowanego kodu wyświetla się, że jest on niepoprawny (czynność z pobraniem pliku 1b z auta powtórzyłem, ściągnąłem też nowszą/inną wersję FSC generatora - pokazał dokładnie ten sam kod aktywacyjny).


Spróbowałem również zainstalować mapy 2022-1, bez modyfikowania pliku, z którego generowany jest kod fsc. Niestety przy próbie instalacji również ukazał się komunikat o nieprawidłowym kodzie, który wygenerowałem pod dane mapy.


Uprzejmie proszę o pomoc.

 

Skąd jesteś

 

Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi byla w oryginale? Dzialala wcześniej jak powinna, czy kupiles juz tak auto?

 

Kupiłem tak auto.


Rozkodowałem VIN w ASO i z tego co jest w raporcie wynika, że prawdopodobnie mapy nie zostały zakupione od nowości - czy jest to możliwe?

W raporcie brak wersji wgrnaych map, widoczna tylko wersja możliwej aktualizacji, pierwszy raz się spotkałem z czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.