Skocz do zawartości

G30 LCI


unky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak tylne światła wyglądają w realu?

Sam pomysł na ciemnie klosze jest super. Ale forma ledów to cofnięcie się do f10 pre LCI. Brak pomysłu na efektowne rozwinięcie oświetlenia tyłu. A najgorzej wygląda pusta przestrzeń klosza, gdzie w g30 pre-LCI zachodziły ledy, a teraz są chyba odblaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziane wczoraj za dnia z boku: tył super, przód w lusterku mi umknął, ale nie raził. Mpakiet

Dziś na obwodnicy 100lycy, głownie przód: o ile nie czepiałam się dotychczas podobieństwa do Skody, tak na drodze te podobieństwo jest duze, zbyt duze. Odejście od ringów czy nawet wariacji nt. ringów jest błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zamówienia auta i mam zagwostkę odnośnie Live cockpit professional - nie za bardzo mi się podobają te nowoczesne zegary, jestem zwolennikiem jednak bardziej tych klasycznych. Niestety nie jestem w stanie na internecie znaleźć jakiś sensownych zdjęć jak wyglądają standardowe zegary, a w salonie też akurat nie mieli takiego samochodu. Czy ktoś z Was widział jak wyglądają? Jakieś opinie? Czy ekran środdkowy teraz w standardzie jest taki jak w wersji professional przed liftem? Tak mi to trochę wygląda na zdjęciach w konfiguratorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale G20 kolega wrzucil filmik z 3 z tymi nowymi zegarami, link ponizej. 5 ma te same zegary - mozesz wyszukac na mobile 5 z 2020 i na pewno trafisz na zdjecia.

Prawdopodobnie jest tak jak piszesz - obecny standardowy ekran navi jest taki jak ten wiekszy w pre-lci. PS: Do mnie tez ten wirtualny kokpit nie przemawia.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno BMW pracuje na nową szatą graficzną zegarów. Mają dużo negatywnego feedbacku od klientów.

Mam nadzieję, że wyrobią się do liftu g05.

 

Może będzie się dało załatwić Software Upgradem :-) Skoro nie ma żądnych fizycznych elementów i wszystko to wynik renderowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale G20 kolega wrzucil filmik z 3 z tymi nowymi zegarami, link ponizej. 5 ma te same zegary - mozesz wyszukac na mobile 5 z 2020 i na pewno trafisz na zdjecia.

Prawdopodobnie jest tak jak piszesz - obecny standardowy ekran navi jest taki jak ten wiekszy w pre-lci. PS: Do mnie tez ten wirtualny kokpit nie przemawia.


 

Dzięki wielkie link. Pierwszy raz widzę te zegary...i jak mam być szczery to mam mieszane odczucia. Już sam nie wiem które mi się bardziej podobają :)


Czy ktoś się orientuje kiedy będą dostępne cenniki na rok 2021 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO TO JEST?! Mam nadzieję, że to są jakieś częściowo rozebrane zegary i brakuje tutaj jakiegoś elementu. Jeżeli tak to ma wyglądać finalni to :mad2:

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.