Skocz do zawartości

M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niezłe egzemplarze! Czarna wymiata :cool2:

Która czarna wymiata bo były dwie czarne :P

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka na kombi wymiata :mrgreen:


Emka piękna, niczego jej nie brak w młodszym towarzystwie (któremu brak v8 :P ).

Emka piękna bo dopieszczona przez Marka i prezentuje się świetnie mimo upływu lat a to że młodszemu towarzystwu brakuje V8 to myślę że też nieźle brzmią :P

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe egzemplarze! Czarna wymiata :cool2:

 

Dziękuję Kulfon

 


Emka piękna, niczego jej nie brak w młodszym towarzystwie (któremu brak v8 :P ).

 

Dziękuję Randall :cool2:

 

Naklejka na kombi wymiata :mrgreen:


Emka piękna, niczego jej nie brak w młodszym towarzystwie (któremu brak v8 :P ).

Emka piękna bo dopieszczona przez Marka i prezentuje się świetnie mimo upływu lat a to że młodszemu towarzystwu brakuje V8 to myślę że też nieźle brzmią :P

 

Dziękuję Mariusz

 

A jak się chciałem spotkać tydzień temu, to mówiłeś, że już zimujesz oszuście ;]

 

Sławek co za zarzuty....taka jest prawda M-ka zimuje, to był spontan ...nikt się nie spodziewał takiej pięknej pogody... I nie planowałem już wyciągać auta....całe spotkanie zainicjował Mariusz (czerwody330d)za dwa tygodnie ma być jeszcze spotkanie jak będzie pogoda to dam Ci znać i wpadniesz jak będziesz chciał , nie miałem zamiaru Cię oszukiwać ja nie z takich...., poza tym widziałem że jesteś w Austrii,....także bez spiny ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek fajne spotkanie M daje rade :cool2: zróbcie wcześniej info jakieś (tu akurat było wiadomo wcześniej że jest spotknie ale nikt nie napisał)to przyjadą też "szaraki". :wink: :lol: , bo potem zarzucają inni że nic się nie dzieje. :wink: .

Spotkania Śląskie Wpadajcie do Katowic wszystko w linku niżej: :)


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=215270&start=765


IMG-20190808-200311.jpg

podpis-forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłą atmosferę i poznanie fajnych osób. V8 s65 to mistrzostwo, dźwięk piękny jak usuniesz pre-katy to dźwiękiem zabijesz nie jeden super-car.

Marku podaj nr telefonu na pw bo nie mam :)


Tu ode mnie parę fotek


Różne generacje razem :) piękne auta .

Fajnie jak by dojechały E46, E60, M6, i E39 w M-kach było by idealnie



5c58facd24b166f6.jpg


b0a981f3cc66d53d.jpg



f7ad1140e49134ed.jpg


809b9bce8bb8f905.jpg



48e5faa3ee10b2fa.jpg



a2decd5729f0d560.jpg


46b91f1193395fe0.jpg

61b503c1932d5635.jpg



7015ba8de0365092.jpg


6125dd081655d21f.jpg

705bc97c3c5058d3.jpg


fcea221af2d96090.jpg




DZIĘKUJE CHŁOPAKI ZA SPOTKANIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to było w cudzysłowiu :P Szkoda, że mnie minął taki spot po prostu ;) Dla mnie wyjazdy M2 teraz to wiesz, jak chce czymś wolniejszym pojeździć dla fanu :D

 

Tak wiem...teraz przy twojej bestii M2 ślimaczy się strasznie.... :mrgreen: ,dam Ci znać jak dojdzie do skutku ten spot....

 

A ten kolejny spot to gdzie ma być? Daleko od Wrocławia? :D

 

Kulfon masz tylko 200 km także wpadaj.....zapraszamy....

 

Marek fajne spotkanie M daje rade :cool2: zróbcie wcześniej info jakieś (tu akurat było wiadomo wcześniej że jest spotknie ale nikt nie napisał)to przyjadą też "szaraki". :wink: :lol: , bo potem zarzucają inni że nic się nie dzieje. :wink: .

 

Grucha dostaniesz cynk i wpadajcie całą ekipą :wink:

 

Dziękuję za miłą atmosferę i poznanie fajnych osób. V8 s65 to mistrzostwo, dźwięk piękny jak usuniesz pre-katy to dźwiękiem zabijesz nie jeden super-car.

Marku podaj nr telefonu na pw bo nie mam :)


Tu ode mnie parę fotek


Różne generacje razem :) piękne auta .

Fajnie jak by dojechały E46, E60, M6, i E39 w M-kach było by idealnie



5c58facd24b166f6.jpg


b0a981f3cc66d53d.jpg



f7ad1140e49134ed.jpg


809b9bce8bb8f905.jpg



48e5faa3ee10b2fa.jpg



a2decd5729f0d560.jpg


46b91f1193395fe0.jpg

61b503c1932d5635.jpg



7015ba8de0365092.jpg


6125dd081655d21f.jpg

705bc97c3c5058d3.jpg


fcea221af2d96090.jpg




DZIĘKUJE CHŁOPAKI ZA SPOTKANIE :)

 

Artur miło było poznać....Twoje M4 rozwala system :shock: :cool2: A o wydechu już nie wspomnę :jawdrop: syna masz niesamowitego już zaszczepiłeś w nim bakcyla motoryzacji... :D do nastepnego....

 

Nigdy bym nie pomyślał, ale strasznie mi się spodobały "naklejki" na czarnym M4 :shock: , aż zacząłem się zastanawiać jak wyglądałyby na M3 :)

 

Darek paski na żywo rewelacja, pięknie kontrastuja, zresztą gadałem to już w temacie u Mariusza....

Do M3 e92 paski performance są już nie dostępne zakończona produkcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj tam niczego nie odgapiłeś :roll:


Masz może numery części tych elementów "tylnej konsoli"? Ja mam je w kolorze pozostałych elementów, ale fajnie by pasowały pod tę przednią myślę :)

To odgapię :lol:

adit: znalazłem :p


Fajne autka, szkoda, że tak mało i szkoda, że tak daleko bo sam bym podbił przybić żółwia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oj tam niczego nie odgapiłeś :roll:

 

:D :cool2:


Uzupułnienie brakującej tulejki nie rozwiązało problemu z pasem a raczej jego ześlizgiwaniem z podajnika więc zakupiłem pas i podajnik


a48d04d39589cb4b.jpg


70c078d61057848d.jpg


wszystko hula..... :dance:


Miałem jeszcze chwilowy błąd na 8 cylindrze....okazało się że cewka ,po skasowaniu błędu już nie powrócił czyli błąd chwilowy

ale zakupiłem nową cewkę żeby jeździć ze spokojną głową


307f1beaaf771a06.jpg


a8f7c9947e7369ca.jpg


Wszystko teraz hula aż miło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rewelacyjny temat - gratuluję auta i mam nadzieję na jakiś spot kiedyś :cool2: Dbasz jak należy, a i wszystko mi się podoba w Twoim aucie, kolor, felga rwie suty, lotka...

Kiedyś nawet rozważałem M3 E90 (foto) ale jednak mam mega słabość do serii 5 i chyba nie będzie mi dane M3..


http://s1.fotowrzut.pl/2G9SLV21XU/1.jpg


http://s1.fotowrzut.pl/2G9SLV21XU/4.jpg


http://s1.fotowrzut.pl/2G9SLV21XU/2.jpg


http://s1.fotowrzut.pl/2G9SLV21XU/3.jpg

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwesterD jeśli chodzi o spot to jestem zawsze chętny, fajnie by było się spotkać....także jestem za :wink:


Dziękuję za miłe słowa :D , ja też lubię serię 5 i chętnie bym przygarnał taką Alpinę albo e39 M5....

Masz takie autko że teraz tylko postawić ja w ciepłym garażu i przykryć kocem żeby przezimowała do wiosny, ja tak zrobię ze swoją Mką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Marko mam pytanie odnośnie hebli. Zakładam zaciski z megane III rs na front do siebie, tarczę biorę z insignii 337x30 (seryjnie mam 325 mm). Nie napotkałeś problemów z dystansem klocków do tarczy? Co czytam na forach to ludziom ciężko uzyskać tę samą odległość klocka do tarczy w customowych big brake kitach.

Przewody pod budę czy pod zacisk dobierałeś?

Skąd śruby mocujące zacisk do zwrotnicy?

Nie chcę zaśmiecać tematu jak coś to tu lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
A dziękuję, na wiosnę zrobimy spota w większym gronie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.