Skocz do zawartości

M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem tego tematu wcześniej, bo na forum bywam w kratkę, a takiej bryki nie można pominąć. Chodzi mi po głowie od momentu gdy zamiast niej kupiłem X6 w salonie, bo pomyślałem, że na M3 przyjdzie czas. No i czas przepadł, bo wolnossaków V8 już nie ma :( A kupić w dobrym stanie niełatwo...


Jakbyś mi zostawił nr tel na priv, to chętnie podjadę, jak będę w Żorach pomacać, a bywam tam parę razy w miesiącu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć kolego, gdzie mnie widujesz i jakim samochodem jeździsz....trzeba się spotkać po drodze i pogadać, pewnie mijamy się jak ja też wracam z pracy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego, gdzie mnie widujesz i jakim samochodem jeździsz....trzeba się spotkać po drodze i pogadać, pewnie mijamy się jak ja też wracam z pracy :D

Pewnie wraca Audi i dlatego nie zwracasz na Niego uwagi lub Volvo :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego, gdzie mnie widujesz i jakim samochodem jeździsz....trzeba się spotkać po drodze i pogadać, pewnie mijamy się jak ja też wracam z pracy :D

Często na światłach przy samolocie. Kiedyś w Żorach udało nam się zrobić mini spot, chyba z 4 samochodów, trzeba to powtórzyć :)

Na ten moment, tak jak Mario napisał- Volvo lub Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne heble, piękne felgi, piękna m3 :D Najeździłem się trochę taką i jestem zakochany w tym aucie - w sumie to przez jazdę m3 zapragnąłem zakupu e92 w trochę biedniejszej wersji :lol: Te listwy karbonowe to ori czy ktoś Ci je robił? Widzałem, że na aledrogo ktoś się ogłaszał i zastanawiałem się nad zakupem do swojej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, staram sie dopieszczac autko.....listwy są oryginalne... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To nie są podróby


Skąd wiesz że nie są?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja tak mówię :D ,to była aluzja ze strony gruchy..... ......felgi kupione w ASO za grube tryliony kolumbijskich pesos...


Bardziej bym się obawiał czy aby twoja teściowa nie poszła na łatwiznę i nie kupiła 666 na tureckim targu bo na felgach się raczej nie zna.... :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponta przyjacielu jaja sobie robimy :P (kiedyś z nami się spotkasz mam nadzieje) przecież te auto to unikat a Marek to wariat jeżeli chodzi o części, wymiany, dbanie itd,................. ale carbony na bank oklejone :wink: dobra już nic nie pisze bo śmietnik się robi . Pozdro. Auto git, właściciel jeszcze bardziej :cool2:

Spotkania Śląskie Wpadajcie do Katowic wszystko w linku niżej: :)


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=215270&start=765


IMG-20190808-200311.jpg

podpis-forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja tak mówię :D ,to była aluzja ze strony gruchy..... ......felgi kupione w ASO za grube tryliony kolumbijskich pesos...


Bardziej bym się obawiał czy aby twoja teściowa nie poszła na łatwiznę i nie kupiła 666 na tureckim targu bo na felgach się raczej nie zna.... :norty:

Marek nie spinaj się przecież trochę rozrywki musi być :mrgreen:


Co do teściowej to akurat ma fakturę zakupu :norty:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.