Skocz do zawartości

M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jeszcze jedna kwestia... filmiki myślałem, że nagrywam w 4k...... niestety okazało się, że były tylko w HD ustawione stąd taka jakość....mój błąd:D.. Mam nadzieje, że Marek mi to wybaczył:P:P

 

Dawid jakość bardzo dobra .... :wink:

 

Na żywo musi miażdżyć cyce!!!


PS. Podejdzie to do dizla? :D

 

Mariusz miażdży... :mrgreen: ,po małych modyfikacjach pewnie da się upchac... :mrgreen:

 

Ale to pięknie brzmi :D Auto niesamowite :cool2:

 

Dziękuję bardzo

 

Kuuuuuuurłaaaaaaa Paaaaanieee!!!

Toć to moc ile takie wydechy!

Tak na serio to to jest piękne V8 w e92 te darcie ryja i redukcja to najpiękniejsze co może być zwłaszcza od 0:20 w part 3, orgazm dla ucha :8) :cool2:



 

Jeśli to c7 to nic dziwnego, jest głośnik w wydechu (serio) :lol:

 

Tak samo jak i SQ7. :mrgreen:

 

Duffy dziękuję...faktycznie redukcja brzmi niesamowicie szczególnie jak jest włączony MdM....poezja dla ucha...

 

Fajnie słychać popcorn :D

 

Też jestem tego zdania....na żywo rozwala system moim skromnym zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

w sobotę była okazja odwiedzić na trasie Marka i zobaczyć jego fantastyczne M3:

yAGWCOe.jpg

1gVAffx.jpg

9qr1vjk.jpg

jpUrJgw.jpg

GVJYEot.jpg

VUwUdRD.jpg

ahaAWSh.jpg


piękny lakier,który na żywo wpada w granat.auto wymuskane i czyściutkie jak z salonu. czarna pantera :cool2:


ps. mam nadzieję,że Cię przekonałem do lotki na tył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 475 też jest ciekawym czarnym kolorem :norty:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę była okazja odwiedzić na trasie Marka i zobaczyć jego fantastyczne M3:

yAGWCOe.jpg

1gVAffx.jpg

9qr1vjk.jpg

jpUrJgw.jpg

GVJYEot.jpg

VUwUdRD.jpg

ahaAWSh.jpg


piękny lakier,który na żywo wpada w granat.auto wymuskane i czyściutkie jak z salonu. czarna pantera :cool2:


ps. mam nadzieję,że Cię przekonałem do lotki na tył ;)

 

Dziękuje Mariusz za odwiedziny ….szkoda że tak krótko ale naprawimy to nie długo ,dziękuje za opinię :D , temat lotki jeszcze rozważam ale musze powiedzieć że na żywo na twoim aucie robi robotę , kawał dobrego carbonu , na twoim aucie robi super wrażenie bo pięknie kontrastuje z twoim lakierem, moje auto jest ciemne i nie wiem czy nie zgubi się finalnie na tle ciemnej karoseri.....

 

Zgadzam się, Jerezschwarz to wg. mnie najładniejszy "czarny" lakier w palecie BMW, a do tego świetnie pasuje do tej karoserii. Przydałaby się sesja foto.

 

całkowicie się z Tobą zgadzam... :wink:

 

Myślę że 475 też jest ciekawym czarnym kolorem :norty:

 

Też daje radę , miałem taki w e91


W między czasie wpadł mały rarytasik…..listwy skóra o strukturze carbonu , zawsze mi się takie bardzo podobały ,towar już nie produkowany i praktycznie graniczy z cudem żeby je dostać, mi się udało w sumie całkiem przypadkowe i za pomocą mojego kolegi Rafała


bec3fbcdde8b8c7a.jpg


6312ff7b232f2a50.jpg


947da29d10f3a12a.jpg


c62d422323de1f85.jpg


31e860cf8cae030c.jpg


zacząłem tez montaż hebli .....pomału mi to idzie bo robię późnymi popołudniami po pracy


edb248606d5e08f0.jpg


b84a1b5a761895c2.jpg


2b4cc47329b308bc.jpg


dd98aea49bae1f0e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona drze japę...Bajka i znowu szczenę z podłogi trzeba zbierać :jawdrop:

Z zaciskania poszalałes ale fura szalona i jej bardzo pasuje. Powtarzam się ale auto bajka!!! Super strzał z dekorami i proszę Cię nie psuj jej jakimiś lotkami. Teraz jest idealne. Pozdro. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze


Dziękuje Mariusz za odwiedziny ….szkoda że tak krótko ale naprawimy to nie długo ,dziękuje za opinię :D , temat lotki jeszcze rozważam ale musze powiedzieć że na żywo na twoim aucie robi robotę , kawał dobrego carbonu , na twoim aucie robi super wrażenie bo pięknie kontrastuje z twoim lakierem, moje auto jest ciemne i nie wiem czy nie zgubi się finalnie na tle ciemnej karoseri.....

 

Mareczku, z przodu masz splitery z carbonu,nakładki na lusterka i jakoś to nie ginie,więc z tyłu byłoby tak samo.na pewno nie zginie,a doda jeszcze dynamiki karoserii,ale wiadomo, Twoje autko :cool2:

dodam jeszcze,że ten środek naprawdę robi wrażenie. sceptycznie podchodziłem do czarnego wnętrza,bo w mojej byłej e91 mnie nudziło po prostu,ale tutaj te skórzane obszycia,fotele,zegary, to wszystko robi robotę.no i te listwy to rzeczywiście wisienka na torcie. Rivasi coś takiego kiedyś chyba miał z kolorowymi przeszyciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to działamy z tym wypadem na goopoty :) walniemy jakiego toura :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek co tu dużo pisać jak zwykle miażdżysz system z tymi modyfikacjami :cool2: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona drze japę...Bajka i znowu szczenę z podłogi trzeba zbierać :jawdrop:

Z zaciskania poszalałes ale fura szalona i jej bardzo pasuje. Powtarzam się ale auto bajka!!! Super strzał z dekorami i proszę Cię nie psuj jej jakimiś lotkami. Teraz jest idealne. Pozdro. :cool2:

 

Tak zaszalałem trochę....ale wydaje mi się że wszystko ładnie się komponuje z całością

 

crying.jpg

 

:mrgreen: :mrgreen:

 


Dziękuje Mariusz za odwiedziny ….szkoda że tak krótko ale naprawimy to nie długo ,dziękuje za opinię :D , temat lotki jeszcze rozważam ale musze powiedzieć że na żywo na twoim aucie robi robotę , kawał dobrego carbonu , na twoim aucie robi super wrażenie bo pięknie kontrastuje z twoim lakierem, moje auto jest ciemne i nie wiem czy nie zgubi się finalnie na tle ciemnej karoseri.....

 

Mareczku, z przodu masz splitery z carbonu,nakładki na lusterka i jakoś to nie ginie,więc z tyłu byłoby tak samo.na pewno nie zginie,a doda jeszcze dynamiki karoserii,ale wiadomo, Twoje autko :cool2:

dodam jeszcze,że ten środek naprawdę robi wrażenie. sceptycznie podchodziłem do czarnego wnętrza,bo w mojej byłej e91 mnie nudziło po prostu,ale tutaj te skórzane obszycia,fotele,zegary, to wszystko robi robotę.no i te listwy to rzeczywiście wisienka na torcie. Rivasi coś takiego kiedyś chyba miał z kolorowymi przeszyciami.

 

Pewnie masz rację Mariusz i pewnie to kwestia czasu jak wleci....dokładnie listwy miał Rivasi

 

no to działamy z tym wypadem na goopoty :) walniemy jakiego toura :>

 

Bartku pewnie w Lipcu cos ogarniemy...

 

Też uważam, że lotka carbonowa doda jej charakteru.

Fajne te listwy w skórze.

 

Dziękuję też mi się podobają...…lotka temat do przemyślenia

 

Marek co tu dużo pisać jak zwykle miażdżysz system z tymi modyfikacjami :cool2: :cool2:

 

Dziękuję Mariusz :)


Heble zrobione …tak to mniej więcej wygląda


ef8aa0a2b25aa965.jpg


3044275634621b2e.jpg




teraz planuje zrobić detailing i ceramikę....pewnie w wakacje chyba że uda się wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heble przepiekne :twisted:

Cała fura miazga.... Ale bym pojezdzil :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W standardzie powinna mieć M3 takie hamulce.

Dobrze, że poprawiłeś fabrykę. Oprócz pewnie skuteczności, wygląda zabójczo.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek...całość miażdży system :cool2: :roll: :shock:

 

Dziękuję :D

 

Proszę przestań prowadzić ten garaż na forum :D Nie można tak robić.

Jeszcze tylko to wnętrze ze skórą-carbonem :P

Z tego co wiem Z4 M też miało w standardzie takie obszycie deski i tunelu.

 

Ponta lubię twoje poczucie humoru :cool2: :mrgreen:

 

Heble przepiekne :twisted:

Cała fura miazga.... Ale bym pojezdzil :oops:

 

Dziękuję Bartku :D

 

W standardzie powinna mieć M3 takie hamulce.

Dobrze, że poprawiłeś fabrykę. Oprócz pewnie skuteczności, wygląda zabójczo.

 

Dziękuję też jestem tego zdania to powinna być seria, wygląd to przepaść w stosunku do serii... :?

 

Hamulce piękne!

Dziwie się sam sobie ale tutaj lotka jest według mnie zbędna. Tak jest super!

 

Dziękuję też mi się tak wydaje ...jest seryjna lotka i chyba zostanie taka, zobaczymy jak to będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Świetnie prezentują się te zaciski :cool2:

Skradnę ten pomysł :D

 

:nienie:





Żartowałem


 

Jakie to dokładnie hamulce ???

 

Tak jak Ponta pisze ,wyżej pisałem, zaciski przod Lamborghini, Audi R8, tył Volvo V70 bodajże ,Alfa Romeo Giulia ,Megane RS....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.