Skocz do zawartości

Mój samochód marzeń- M3


skibaBMW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Standardowy zapis na wypadek gdyby brakowało miejsca, każdy serwis taki posiada.

Żadnych zdjęć od kilku lat mi nie skasowali. I to już koniec OT w temacie tego wspaniałego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec OT w temacie tego wspaniałego auta.

haha wierny fan :lol: :8) Luz w tej galerii nie ma czego oglądać :?


W międzyczasie kupiłem używane listwy i dałem do obszycia żeby przełamać trochę surowe wnętrze.

Tak to mniej więcej będzie wyglądało z tym, że listwy deski rozdzielczej też będą przeszyte nićmi. Powinno wyglądać dobrze. Fabryczne powędrują na strych tradycyjnie, będą na zmianę :D


Q3GTliK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jedno z najładniejszych bmw linia idealna !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jedno z najładniejszych bmw linia idealna !

 

Też jestem tego zdania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jedno z najładniejszych bmw linia idealna !
dla mnie jedno z najładniejszych bmw linia idealna !

Też jestem tego zdania.....

Taaa bo sami takie macie :lol:

Tak serio to i ja tak uważam :D Auto jest odpowiedniej wielkości i proporcji. Pamiętam jak zamieniliśmy e91 na f31 to jak przeskok na model wyżej. Nie chciało się wierzyć o ile większa jest chociażby sama maska.


Ale żeby nie było, że zawsze kolorowo to Cypisek21 miał rację (zwracam honor :wink: ), malowane proszkowo końcówki nie wytrzymały i proszek się stopił. Założyłbym się, że będzie ok, bo miałem proszkowo malowane na 35i i po dwóch latach wciąż wyglądały jak nowe, widocznie to kwestia silnika.


x7En3P1.jpg


Kupiłem kolejne i lada dzień wrócą czarne pokryte ceramicznie co ma wytrzymać znacznie większe temperatury.


Udało się odzyskać sporo zdjęć z chatów z kumplami i tym samym odbudować w większości historię galerii. Posty edytowane kilkukrotnie, ale chociaż wątek ma jakiś sens :cool2:


O2ykMhR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypisek ma tylko x1 e84 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Nie interesuje mnie fakt posiadania auta nowszego, szybszego, czy bardziej egzotycznego. Nie traktuję go jako "przejściówki" i jeśli życie mnie nie zmusi zabij a nie sprzedam :nienie: :lol: To spełnienie marzenia, sprawa osobista i nie mierzona pieniędzmi.

Świetnie napisane :!:


Marzenia mamy te same :mrgreen: Genialny wózek! :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tylko lepiej umyć M3 - nothing more.

You want to take it on, don’t bother, doesn’t matter what you’ve got, doesn’t matter what you’ve ever driven, this is quicker, it's faster, it’s more astonishing :twisted:


Cytat co prawda o M5, ale tu też doskonale pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Świetnie napisane :!:

Genialny wózek! :modlitwa:

Podwójne dzięki :oops:

O to chodzi, bo w czym auto nowsze jest lepsze? W tym, że jest nowsze? Proszę... Pewne rzeczy są idealne i nie można już ich poprawić :D Można tylko lepiej umyć M3 - nothing more.

Dokładnie. F80 jest nowsze, jest inne, ale czy lepsze? To zależy od interpretacji słowa lepsze. Jeden powie młodsze, inny pali mniej, innemu lepszym autem będzie auto przyspieszające o 0.2s szybciej. Ja lepsze tłumaczę jakością wykonania, niepowtarzalnym silnikiem i jego brzmieniem, gabarytami nadwozia. Sylwetka e92, jest wyważona, proporcjonalna, "nadmuchana" ale za razem nienachalna. E92 niczego nie udaje, końcówki wychodzą z tłumika, nie są ramkami- atrapami wbudowanymi w zderzak, dźwięk to symfonia silnika/ wydechu, nie produkt z głośnika, to jest auto prawdziwe, surowe w prowadzeniu. Tu słychać pracę napędów, czuje kiedy spina dyfer, to auto generuje doznania. F80 może jest ładne, ale brzmi zupełnie do bani a f82 jest po prostu brzydkie (moja opinia) jest też ciut za duże jak na mój gust. Ktoś powie, że przy niewielkim wkładzie 500+ hp w f80 to żaden problem. I co z tego? Do s65 można zaadaptować kompresor nawet na 625hp. Co stryjenka woli, ja w tej kwestii z nikim przepychać się nie będę. Konie mnie nie interesują, wystarcza to co jest.

Nie kupuje się 25cio letniej 911tki dla jej osiągów i to jest właśnie moje podejście. :)


Cieszę się, że Wam się podoba i podzielacie moje zdanie, dziękuję wszystkim :8)


kyWZZOk.jpg


lkypjnD.jpg


srJVRRX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowa porcja :mrgreen:


Wziąłem się w końcu za te końcówki, to ceramika, muszą wytrzymać. Niestety nie da się zrobić w połysku, ale nie ma biedy satynowe pasują pod koła

A skoro już auto podniesione wypolerowałem też tłumik. Nudy, nudy...


yRuSy7c.jpg


PNGju5U.jpg


mT42B5D.jpg


YCjjiAS.jpg


ZpTfr7v.jpg


Vvy4QvH.jpg


Jsinhak.jpg


xZTqGVb.jpg


R6Rqw6P.jpg


HF77sVq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super....tłumik jak z fabryki nawet lepszy :cool2: :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.