Skocz do zawartości

G20 340i vs M4 M3


tomasztolala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
Właśnie patrzę, ze M340i xDrive wazy 1745 kg. Jest to całkiem sporo. Patrząc po innych modelach xDrive to 80-95 kg więcej. Co do opon, ciekawe czym jest uwarunkowany ich dobór. Mam te same felgi i dostałem Bridgeston Potenza. Myslalem, że może się różnią indeksem prędkości, ale do 330i też dostałem Y.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już przeczytałem pół internetu i wniosek mam jeden tylko i wyłącznie c63 chce kupic, BMW M4 wygląda groźniej ale nic nie pobije dźwięku c63. Także jakby ktoś miał na sprzedaż chętnie kupię ;) cieszę się że wyleczyłem się z M4 jest super ale dziwek jest bardzo słaby a to dla mnie mocny wyznacznik w motoryzacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bezsensu że w europie nie ma M340i RWD tylko Xdrive przez 4x4 dla wielu osób ten samochód jest skreślony. Rwd plus sportowy dyfer był by świetny w 330i jest za mało mocy żeby to wykorzystać.

Skoro produkują taką wersję głupotą jest brak możliwości zamówienia w europie nie rozumiem tego kompletnie.


Tomasztolala a której wersji C63 myślisz w204 czy w205?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Skoro produkują taką wersję głupotą jest brak możliwości zamówienia w europie nie rozumiem tego kompletnie.

 

Podobnie z Alfa Romeo Giulia.

W Usa mozna kupić Giula 280KM RWD +LSD.

W Europie tylko 4x4, co przy tak slabych silnikach zabija osiagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej o w205, w204 lepiej brzmi i mocarny silnik nawet buda groźniejsza ale ciężko znaleźć z pełną faktura VAT no i już ma swoje lata powoli a ceny w sumie zbliżone do w205.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej o w205, w204 lepiej brzmi i mocarny silnik nawet buda groźniejsza ale ciężko znaleźć z pełną faktura VAT no i już ma swoje lata powoli a ceny w sumie zbliżone do w205.

 

Przejedz się jedym i drugim zanim kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w204 ale to takie 15-20 minut ogień nowym niestety nie ale właśnie myślę o wypożyczeniu tylko pogoda średnia ,ale jeśli w205 się okaże słaby albo coś nie tak to po prostu załamka bo już zupełnie zglupne i nie będę wiedział co kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Miałem taki sam dylemat i kupiłem drugi raz W204 dla tego auta ciężko o następcę bo świat motoryzacji zmierza już w innym kierunku.

Łatwiej coś dokupić niż zastąpić wiele osób ma ten problem ale najbliższy jest mimo wszystko W205 mi nie pasuje sztuczny dzwięk i słaby wygląd niczym C200 cdi.

Często ludzie z nowszych aut wracają do W204 pamiętam człowieka z UK który opisywał że wrócił do W204 po Astonie i R8 V10 bo w C63 czuł się najlepiej.


Przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna... Ja jednej wezmę któryś niebieski..

Kurde za niecały rok mega dylemat czy 330i wypas czy 340i bida wersja haha

 

Nie no poczekaj 2 lata i kup 340i wypas ;)


Odpowiedz sobie na pytanie, czy kupujesz auto na drogę, czy na tor.

Bedziesz wozil rodzine, dzieciaki, dawal czasem auto zonie, robisz kilkanascie tys rocznie max? Jesli nie, to bierz 340i bieda lub 240i wypas. Ja mialem ten dylemat, bo 240i w cenniku za 220 tys chyba a 340i 270 tys zl. Ale moja 330i to auto rodzinne i reprezentatywne (w kazdym razie daily car). Mam sportowe hamulce i szpere, ale na suchym na oponie 255 i tak ciezko zerwac przyczepnosc.

Na torze nigdy nie bylem, nie widzialem sensu jazdą na tor x5 lub 320/318d i tez nie widze sensu 330i. Moze kiedys sie wybiore. Ale na codzien no sorry po co wiecej niz 2.0 r4 z turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 340i na wypasie z paru rzeczy mozna zrezygnowac np. z podgrzewanej kierownicy :)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Akurat koszt podgrzewanej kierownicy przy cenie M340i można uznać za pomijalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W naszym klimacie podgrzewana kierownica zawsze się przyda. Nawet jak auto zawsze grażujesz to trafi się taka okazja że się przyda, kino, wyjazd w góry, wieczór u znajomych itd. Wiem bo miałem i często używałem mimo że samochód stał w garażu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym klimacie podgrzewana kierownica zawsze się przyda. Nawet jak auto zawsze grażujesz to trafi się taka okazja że się przyda, kino, wyjazd w góry, wieczór u znajomych itd. Wiem bo miałem i często używałem mimo że samochód stał w garażu.

 


100% racji i jestem tego samego zdania.


Szkoda, ze kierownica M performance nie jest podgrzewana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi, samochody trzymam na zewnątrz i nigdy nie widziałem potrzeby grzania kierownicy, wręcz jak wsiadam, to póki jest chłodna to przekladam w inne miejsce jak pod ręka już mi się rozgrzeje :lol: Raz jeździłem w czymś co miało grzanie i tak szybko jak włączyłem, tak szybko wyłączyłem. Wiec osobiście nigdy bym nie dopłacił. To szybciej bym się zdecydował na wentylowaną kierownice gdyby takie oferowali, nawet gdyby kosztowała 2 razy więcej, ale przynajmniej bym widział zastosowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi, samochody trzymam na zewnątrz i nigdy nie widziałem potrzeby grzania kierownicy, wręcz jak wsiadam, to póki jest chłodna to przekladam w inne miejsce jak pod ręka już mi się rozgrzeje :lol: Raz jeździłem w czymś co miało grzanie i tak szybko jak włączyłem, tak szybko wyłączyłem. Wiec osobiście nigdy bym nie dopłacił. To szybciej bym się zdecydował na wentylowaną kierownice gdyby takie oferowali, nawet gdyby kosztowała 2 razy więcej, ale przynajmniej bym widział zastosowanie.

 

Zgadzam sie w 100%, podgrzewane dupy gdyby nie pakiet - też bym nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłonie się pocą i potem kiera świeci hehe, tragedia, wole wentylowanie :roll: którego nei ma

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłonie się pocą i potem kiera świeci hehe, tragedia, wole wentylowanie :roll: którego nei ma

 

W podgrzewanej kierownicy chodzi o to aby podgrzac dlonie, a nie je “ugotowac” :mrgreen:


W 4er uzywalem przez 4 lata i nie zaobserowalem aby swiecila, trzeba ja tylko pielegnowac odpowiednimi srodkami i bedzie wygladala caly czas super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłonie się pocą i potem kiera świeci hehe, tragedia, wole wentylowanie :roll: którego nei ma

 

W podgrzewanej kierownicy chodzi o to aby podgrzac dlonie, a nie je “ugotowac” :mrgreen:


W 4er uzywalem przez 4 lata i nie zaobserowalem aby swiecila, trzeba ja tylko pielegnowac odpowiednimi srodkami i bedzie wygladala caly czas super.

 

Dokładnie

Ja od 3 lat używam, mimo że auto trzymam w garażu.... każde nowe auto będę zamawiał z grzaną kierownicą. Też nie widzę, żeby kierownica błyszczała od tego. Raczej od nakremowanych rąk ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie, ja celuje w Dynosoft i MGmotorsport jezeli chodzi graty. Okaze sie w ciagu miesiaca w ktora strone pojde z modyfikacjami. Nie mam na te chwile takiej potrzeby bo i tak jest fun...chociaz ten brak dzwieku mnie meczy. Ostatnio bylem na zmianie kol swoim 428i z wydechem M perf i znowu zachorowalem na powyzsze zmiany bo ten z 4er fajnie brzmi mimo R4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.