Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega wyżej (JacekLZ) ma rację - od teraz zamawiając trafi się na pewno na produkcję lipcową, gdzie standardem są i muszą być ( obligatoryjnie będą uwzględnione )  :

 

-przyciemniane szyby

-podgrzewane fotele

-kamera cofania

-personal eSim

 

Chcąc nie chcąc cena wzrośnie o 9200 jak ktoś np. tych opcji nie rozważał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego dzwonił do mnie mój dealer i powiedział, że system wymusił na nim dorzucenie do mojej konfiguracji eSim - pozostałe wymienione opcje miałem. I stąd przypuszczenie graniczące z pewnością, że wyprodukuje się u mnie LCI 2. 

Co ciekawe - na ten moment konfigurator jeszcze nie wymusza tych opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 13:33, JacekLZ napisał(a):

Właśnie dlatego dzwonił do mnie mój dealer i powiedział, że system wymusił na nim dorzucenie do mojej konfiguracji eSim - pozostałe wymienione opcje miałem. I stąd przypuszczenie graniczące z pewnością, że wyprodukuje się u mnie LCI 2. 

Co ciekawe - na ten moment konfigurator jeszcze nie wymusza tych opcji. 

Czy sprzedawca to potwierdził ? Kiedy składałeś zamówienie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak ktoś piszę % leasingu niech napisze parametry wpłate/wykup/okres bo tak to sobie można porównywać. Jak auto kosztuje 300tyś i robisz wpłatę 45% to pożyczasz tylko 165tyś a Leasing podaje całość 110% ale od 300tyś taka manipulacja. Od  pożyczonych 165tyś te 30tyś (niby 10%) to jest 18%. Jak robisz wpłatę 10% to pożyczasz 270tyś więc różnice w oprocentowaniu i odsetkach są znaczne. 

Edytowane przez --maly--
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rabat troszkę poniżej 18% na konfigurację za lekko ponad 280k zł brutto 320i (czyli schodzą mniej więcej 50k zł - fura do produkcji), ale jest to rabat jaki nakładają "domyślnie" i nic na mnie specjalnie nie zeszli.

Parametry leasingu:

Wpłata własna 15%, 47 rat, wykup symboliczny, wychodzi mi łącznie suma opłat leasingowych 116%.

Coś jeszcze ugram na samym aucie czy brać? - pośrednik.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.04.2024 o 09:00, b7987 napisał(a):

Mam rabat troszkę poniżej 18% na konfigurację za lekko ponad 280k zł brutto 320i (czyli schodzą mniej więcej 50k zł - fura do produkcji), ale jest to rabat jaki nakładają "domyślnie" i nic na mnie specjalnie nie zeszli.

Parametry leasingu:

Wpłata własna 15%, 47 rat, wykup symboliczny, wychodzi mi łącznie suma opłat leasingowych 116%.

Coś jeszcze ugram na samym aucie czy brać? - pośrednik.

wzialem tydzien temu z placu, dostalem 19% rabatu na 320i, ale przy tym dobry leasing bo na 5 lat z wplata wlasna 25% i wykupem 15% wyszlo 122%. Chyba wiecej udac sie nie da chyba ze na flote etc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przecież M340i już podrożała o jakieś 7,5k w kwietniu. Czyli 7,5+14? Wydaje mi się, że ta podwyżka będzie uwzględniała w bazie kilka elementów, za które dopłacałeś i tak w konfiguracji. No ale zobaczymy. Podobno na początku maja mamy zobaczyć już LCI2. 

Kolega widzę, że ciągle się waha 🙂 a miało być rodzinne auto. 

Edytowane przez JacekLZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, JacekLZ napisał(a):

Przecież M340i już podrożała o jakieś 7,5k w kwietniu. Czyli 7,5+14? Wydaje mi się, że ta podwyżka będzie uwzględniała w bazie kilka elementów, za które dopłacałeś i tak w konfiguracji. No ale zobaczymy. Podobno na początku maja mamy zobaczyć już LCI2. 

Kolega widzę, że ciągle się waha 🙂 a miało być rodzinne auto. 

Info od handlowca z Inchcape, z dziś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JacekLZ napisał(a):

Przecież M340i już podrożała o jakieś 7,5k w kwietniu. Czyli 7,5+14?   

Na początku tygodnia zrobiłem w konfiguratorze taki sam konfig g20 jak zamawiałem pod koniec grudnia,  cena wyższa o 1k. Więc nie wiem skąd info że podrożała tyle, chyba że piszesz o g21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ratm napisał(a):

Na początku tygodnia zrobiłem w konfiguratorze taki sam konfig g20 jak zamawiałem pod koniec grudnia,  cena wyższa o 1k. Więc nie wiem skąd info że podrożała tyle, chyba że piszesz o g21.

Tak mi się wydaje, że bazowa wersja wyskakiwała w konfiguratorze za 305 albo 307k, a teraz jest za 312.500. G20

Ale może to ja się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JacekLZ napisał(a):

Tak mi się wydaje, że bazowa wersja wyskakiwała w konfiguratorze za 305 albo 307k, a teraz jest za 312.500. G20

Ale może to ja się mylę.

od kilku miesięcy jest 312.500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.