Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Tak czytam Wasze posty i widzę że muszę trochę przycisnąć handlowca z rabatem, ja za 320i w msport za +-225k dostałem ~11-12% upustu, a chce brać leasing z duża wpłatą własną, zawód medyczny.

Jeżeli zmienię silnik na 330i + dodam coś jeszcze tak by było 250k, to ile realnie powinno dać radę wywalczyć?

Pozdrawiam

 

Na 330i za 250 tys dostałem 17%



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Dawno to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na bliskim etapie finalizacji zakupu G20 330i, jest to mój pierwszy nowy samochód i nie do końca znam wszystkie możliwości i triki, ale czy udało Wam się w cenie transakcji wynegocjować gratis opony/koła zimowe lub ich niższą cenę? Podobnie z pakietem serwisowym-czy dało się go dołączyć gratis? Słyszałem pocztą pantoflową, że jest możliwe, ale nie wiem ile w tym prawdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na bliskim etapie finalizacji zakupu G20 330i, jest to mój pierwszy nowy samochód i nie do końca znam wszystkie możliwości i triki, ale czy udało Wam się w cenie transakcji wynegocjować gratis opony/koła zimowe lub ich niższą cenę? Podobnie z pakietem serwisowym-czy dało się go dołączyć gratis? Słyszałem pocztą pantoflową, że jest możliwe, ale nie wiem ile w tym prawdy...

To zależy ile rabatu wynegocjowałeś do tej pory

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na bliskim etapie finalizacji zakupu G20 330i, jest to mój pierwszy nowy samochód i nie do końca znam wszystkie możliwości i triki, ale czy udało Wam się w cenie transakcji wynegocjować gratis opony/koła zimowe lub ich niższą cenę? Podobnie z pakietem serwisowym-czy dało się go dołączyć gratis? Słyszałem pocztą pantoflową, że jest możliwe, ale nie wiem ile w tym prawdy...

To zależy ile rabatu wynegocjowałeś do tej pory

 

Dokładnie! jak napotkasz ''scianę' na % to wtedy można w akcesoriach coś ugrać. W VW dostałem opony zimowe, matę bagażnika i dywaniki gumowe. Od BMW ceramikę w BMW SPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma doświadczenie z CARSMILE? Zapytałem tylko o ofertę a Ci już zlecili auto do produkcji. Warunki leasingu/najmu jeszcze nawet nie ustalone itp xD Wariaty. Ciekawe jaki rabat załatwią. Wychodzą chyba z założenia że jeśli nawet ja go nie wezmę to z pewnością znajdą innego klienta na moją konfigurację.
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma doświadczenie z CARSMILE? Zapytałem tylko o ofertę a Ci już zlecili auto do produkcji. Warunki leasingu/najmu jeszcze nawet nie ustalone itp xD Wariaty. Ciekawe jaki rabat załatwią. Wychodzą chyba z założenia że jeśli nawet ja go nie wezmę to z pewnością znajdą innego klienta na moją konfigurację.

 

W CARSMILE nie pomogę ale w innym wątku daj linka do konfigu zobaczymy co tam masz...biorąc pod uwagę obecne opóźnienie z dostawą aut zresztą nie tylko BMW to zawsze znajdą klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma doświadczenie z CARSMILE? Zapytałem tylko o ofertę a Ci już zlecili auto do produkcji. Warunki leasingu/najmu jeszcze nawet nie ustalone itp xD Wariaty. Ciekawe jaki rabat załatwią. Wychodzą chyba z założenia że jeśli nawet ja go nie wezmę to z pewnością znajdą innego klienta na moją konfigurację.

 

W CARSMILE nie pomogę ale w innym wątku daj linka do konfigu zobaczymy co tam masz...biorąc pod uwagę obecne opóźnienie z dostawą aut zresztą nie tylko BMW to zawsze znajdą klienta.

 

A co, załatwiasz rabaty pisiont procent? xD Pewnie tylko jest ciekaw co tam za sztuka niedługo przyjedzie do Polski do kupienia. O taka: https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/atr6oot5

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja póki co szukając 330i xd w konfiguracji za około 240 tyś obijam się w salonach o 12-13% przy średnim finansowaniu. Jeżeli ktoś ma namiar na fajnego handlowca z salonu BMW proszę o info na priv :)


Może być gdziekolwiek w Polsce, podjadę po auto ;) Aha, auto nie jest mi potrzebne od zaraz, spokojnie poczekam w kolejce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Zgodnie z informacją przekazaną przez handlowca, obecnie rabaty na G20 oscylują wokół 11-12% max. Jedynie na wersje busniess edition czyli 318i oraz 318d rabaty są lepsze, więc w zależności od konfiguracji faktycznie można uzyskać nawet 21% rabatu licząc to jako stosunek kwoty rabatu do wartości konfigu ogółem. Podobnież od Q4 2021 całkowicie znikają wersje business edition a rabaty na wszystkie modele mają oscylować wokół 8-10% max.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie ta marka itd ... ;) . Niestety fora Audi w tym zakresie kuleją i nie mogę znaleźć informacji o rabatowaniu na Audi . Chcę kupić samochód do firmy . Ma to być audi q7 .

Czy polecicie jakiegoś sprzedawcę który da więcej niż 12% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie ta marka itd ... ;) . Niestety fora Audi w tym zakresie kuleją i nie mogę znaleźć informacji o rabatowaniu na Audi . Chcę kupić samochód do firmy . Ma to być audi q7 .

Czy polecicie jakiegoś sprzedawcę który da więcej niż 12% ?

Jak się w końcu zdenerwowałem na BMW w lipcu i szukałem alternatyw to w Audi we Wro dawali 20% na A4 Avant S Line 35 TFSI i 12% na Q3 S line 40 TFSI. Dobrze wyposażone, tylko silniki słabe, więc nie wiem czy u nich też nie ma jakiegoś business edition. Ale taki rabat dostałem bez żadnych negocjacji. Tylko czas oczekiwania w lipcu był już na luty-marzec 2022. Nie wiem jakie rabaty na Q7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te 20,22% to przy jakiej cenie katalogowej? Na 318i jest głównie stały rabat (plus dodatkowo jakiś mały procentowy), więc wartość procentowa zależy mocno od wartości konfiguracji.


Mi udało się zamówić pod koniec sierpnia 318i wycenione według konfiguratora na 214k za 179k, czyli dostałem 35k rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.