Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

A można wiedzieć przykładowo jak wpłata w % ile miesięcy na te dwa skrajne? 102,5% i 107%?

Generalnie czym większa wpłata własna, krótszy okres i mniejszy wykup tym taniej.

107% dostałem dla 0% wpłaty, 48 miesięcy i 20% wykupu

102,5% dla 45% wpłaty, 36 miesięcy i 1% wykupu.

Wszystko zależy od tego czy dysponujesz środkami na wpłatę własną i co zamierzasz zrobić z pojazdem po zakończeniu leasingu (rozliczenia podatkowe). Sama różnica w kosztach dla skrajnych wariantów przy aucie za 250k to jakieś 11k.


Powyższe to leasing operacyjny, czyli dochodzą jeszcze koszty ubezpieczenia, opon i serwisu. Osobna bajka to najem długoterminowy (który może uwzględniać to wszystko), ale tu się nie wypowiem :)

Jak piszecie takie info to podawajcie czy oprocentowanie jest stałe czy zmienne. Podejrzewam, że są to liczby zmiennego tak więc od 0,5 do 1,5% w zależności od leasingodawcy trzeba będzie dołożyć ze stałym WiBORem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja konfiguracją staniała o 200zl :lol: :lol:

Jedyne czego się dopatrzyłem ze zmian to:

"Rezygnacja z BMW digital key". Przy wyborze pakietu Business Class :lol: Sądziłem,że go nie ma, Webasto nie zamawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podniosly sie ceny. Do ledzwi kierowcy jest doplata, do regulowanych boczkow doplata. I najlepsze: sportowe hamulce M wyleciały z silnika 30i jako standard. Trzeba dokupić za 3200 PLN :duh:

Sprawdziłem sobie z ciekawości G21 330ix oraz M340ix.

Systemy asystujące kierowcy Professional wyleciało jako opcja z 330ix, dostępne tylko dla M340.

:duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche odejde od tematu,zamówione G22 430i RWD w kwietniu,teraz widze dodali model xDrive ale co ciekawe obnizyli moc dla obu wersji z 258 do 245km,dla RWD podają też gorsze przyspieszenie...Jakiego modelu sie spodziewac przy odbiorze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że elementy restrykcyjne są w konfiguratorze ograniczane przez wersje silnika i extra dopłaty.

,,Może ktoś nie kupi,, w takim przypadku i problem wysokiego popytu vs brak części rozwiązany.

Rabaty pewnie też mniejsze.

245 km w 430i. Dzieję się! :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak jest jak ja zamówiełem 430i z 258km to moga mi teraz wyprodukowac z 245?

 

Nie wydaje mi się.

Natomiast jestem przekonany, że realnie tam jest ~260km.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w okolicy ilu procent mogę negocjować obecnie rabat na 330i spotline (konf na 230tyś).

osoba prywatna i zakup za gotówkę. Proszę o konkrety lub jakie wam sie udalo w ostatnim czasie wynegocjowac przy zakupie za gotówkę.

W jednym salonie byłem osobiście i dostałem ofertę którą przekładając na procenty to 12% od konf a w drugim przez tel na takim samy poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w okolicy ilu procent mogę negocjować obecnie rabat na 330i spotline (konf na 230tyś).

osoba prywatna i zakup za gotówkę. Proszę o konkrety lub jakie wam sie udalo w ostatnim czasie wynegocjowac przy zakupie za gotówkę.

W jednym salonie byłem osobiście i dostałem ofertę którą przekładając na procenty to 12% od konf a w drugim przez tel na takim samy poziomie.

 

ja zamówiłem 430i (konf ok 290k) w kwietniu i max co wywalczyłem to 12,25% i 1000zł na zakup akcesorii w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w okolicy ilu procent mogę negocjować obecnie rabat na 330i spotline (konf na 230tyś).

osoba prywatna i zakup za gotówkę. Proszę o konkrety lub jakie wam sie udalo w ostatnim czasie wynegocjowac przy zakupie za gotówkę.

W jednym salonie byłem osobiście i dostałem ofertę którą przekładając na procenty to 12% od konf a w drugim przez tel na takim samy poziomie.

 

ja zamówiłem 430i (konf ok 290k) w kwietniu i max co wywalczyłem to 12,25% i 1000zł na zakup akcesorii w salonie.

 

Wysyłałeś i negocjowałeś tylko z jednym salonem te 12.25% na 430i? Jak masz jeszcze inne oferty rabatowe to napisz proszę. A co z brokerem? Masz jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, widze ze tu niektorzy narzekaja na 245 KM w 30i zamiast 258 KM, natomiast ja zauwazylem w konfiguratorze 4-ki cos totalnie na plus, mianowicie pojawila sie 40i w RWD !!!!

To dla kogos kto lubi sie bawic samochodem. Na codzien wg mnie za duzo mocy jak na naped tylko na jedna os, xdrive jednak jest tu lepszy uwazam. Ale oczywiscie kto co lubi….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, szczególnie zimą tyle na tylnej osi może już czasem zaskoczyć, ale z drugiej strony M3/M4 już wiele lat temu tyle miały na tyle. Co kto lubi. Mi się podoba szczególnie niższa masa o prawie 50 kg i na pewno znacznie lepszy czas 100-200. Po prostu dobrze jest mieć wybór. Szkoda, że go nie ma w G20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w okolicy ilu procent mogę negocjować obecnie rabat na 330i spotline (konf na 230tyś).

osoba prywatna i zakup za gotówkę. Proszę o konkrety lub jakie wam sie udalo w ostatnim czasie wynegocjowac przy zakupie za gotówkę.

W jednym salonie byłem osobiście i dostałem ofertę którą przekładając na procenty to 12% od konf a w drugim przez tel na takim samy poziomie.

 

ja zamówiłem 430i (konf ok 290k) w kwietniu i max co wywalczyłem to 12,25% i 1000zł na zakup akcesorii w salonie.

 

prześledziłem sporo wątków i nie wiem skąd te rabaty w wysokości 20% i więcej? pewnie dla większości naturalnym jest to ze to są leasingi a nikt nie kupuje za gotówkę jako prywatna osoba :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A co to za różnica czy jest leasing???

Mam auto kupione w salonie a finansowanie zewnętrzne które im było obojętne....

Rabat +20% na auto do produkcji.

Kupowanie auta z salonu za gotówkę to w moim mniemaniu glu.....

Mając leasing zawsze połowę vat odliczyć 19% dochodowy... Paliwo, ubezpieczenie, felgi wrzucisz w koszta, po okresie leasingu wykupujesz jako osoba prywatna, pół roku i nic nikomu podatku nie oddajesz...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy nie mają JDG albo innej możliwości wzięcia na firmę. Wtedy raczej nie masz innej opcji, jak tylko wziąc auto za gotówkę albo kiepski produkt finansowy w postaci kredytu samochodowego / konsumenckiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy nie mają JDG albo innej możliwości wzięcia na firmę. Wtedy raczej nie masz innej opcji, jak tylko wziąc auto za gotówkę albo kiepski produkt finansowy w postaci kredytu samochodowego / konsumenckiego.

 

zawsze możesz załozyć działalność,jak odbierzesz auto - zawieszasz.tak robi dużo ludzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.