Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

36 miesięcy z wykupem za 1%. Dobry temat Wehyr! Muszę się dowiedzieć jak wygląda zmienność oprocentowania, bo jakoś naiwnie założyłem, że jest ono stałe w każdej ofercie, ale nie podpisałem jeszcze dokumentów leasingowych więc na pewno jeszcze potwierdzę tę kwestię. Do tego byli dosyć sztywni co do ubezpieczenia - 3,5% i nie chcą zejść nic poniżej, a nie wiem, czy jak mam leasing konsumencki od BMW to czy nie będą piętrzyć problemów przy ubezpieczeniu u kogoś innego niż Allianz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 08 wrzesień i odbiór listopad początek grudnia. Ostatnio rozmawiałem z dealerem, powiedział że lada dzień będzie produkowany w DE.

Dziś dzwoniłem do dealera chciałem dopytać się dokładnie o produkcję w Meksyku otrzymałem info że takich planów nie ma i w ogóle nic tam nie produkują i zapewniono mnie że moja produkcja będzie DE. Padło jeszcze jedno stwierdzenie "chyba Pana przerzucimy na styczeń 2021 co Pan na to ? " :shock:

Reasumując, absolutnie im nie wierzę :) a za nowy termin podziękowałem, w umowie mam termin do 31.12.2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech nikt nie patrzy na datę produkcji tylko na pierwszą rejestrację, dlatego producenci nie rozumieją wymagań polskiego konsumenta ukształtowanego przez mirków-handlarzy i mają je w głębokim poważaniu.
***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech nikt nie patrzy na datę produkcji tylko na pierwszą rejestrację, dlatego producenci nie rozumieją wymagań polskiego konsumenta ukształtowanego przez mirków-handlarzy i mają je w głębokim poważaniu.

 

Mnie również data produkcji nie interesuje ja mam problem innego typu a mianowicie od września nie mam czym jeździć i muszę kombinować i podkradać auta pracownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W Niemczech nikt nie patrzy na datę produkcji tylko na pierwszą rejestrację, dlatego producenci nie rozumieją wymagań polskiego konsumenta ukształtowanego przez mirków-handlarzy i mają je w głębokim poważaniu.

 

Niestety tak to wygląda, ale moim zdaniem zawsze lepiej mieć produkcję styczeń, przykładowo nawet chcąc sprzedać auto i kupując w grudniu 2020,to auto po miesiącu leci na łeb na szyję, a mając produkcję w styczniu cały rok jest nowym samochodem...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd bierzecie informację o kraju produkcji? Na słowo od handlowca? Ja w sumie do tej pory się nad tym nie zamawiałem, teraz trochę mnie zmartwiliście, bo jak mam wybierać to wolę Niemcy niż Meksyk :lol: Chociaż ciekawe czy ma to jakiekolwiek znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gratuluję Ci mega rabatu, ale zakładam, że nie każde auto które sprzedaje Twój handlowiec dostanie tak kosmiczny na dzień dzisiejszy rabat....


Ja rok temu pracowałem w innej firmie, która miała wynegocjowane flotowe rabaty na serię 3 24%, a na serie 5 28%. Mogłem kupić prywatnie auto na takich rabatach... zmieniłem pracę i teraz słyszę 14% na zamówienie i 17% na stokowe z wyprzedaży - na m340i... i nikt nie jest tego w stanie przeskoczyć... chętnie spróbuję u Twojego handlowca. Dam znać, co udało się utargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć


Dostałem info od znajomego handlowca, że mają wolne sloty na 318i (tylko ten silnik) na styczeń. Jeśli komuś zależy na czasie, to zapraszam na priv

 

Dostaniesz myślę 18% na bank :)

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie - bo da się teraz przy odrobinie szczęścia wywalczyć te 20% albo delikatnie więcej - skorzystałem z uprzejmości kolegi Wehyr z rekomendacją sprzedawcy, spróbowałem i po 4 salonach skończyłem ostatecznie na nieco ponad 21% na 318i do produkcji w marcu 2021.


Motywacją do kolejnych upustów była za każdym razem konkretna oferta konkurencji na wybraną specyfikację - no i sprzedawcy chcieli po prostu sprzedać.


Uniwersalnej metody ani gwarancji nie ma - ale walczyć warto z założeniem że przecież i tak nic nie stracisz, a może się uda.



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.