Skocz do zawartości

335 cypisek


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Pompa dsc i hamulce wyrównuja prędkości obrotowe kół bez obcinania paliwa czyli jak wylaczysz dac i dtc to włączysz ta szpere.. I dzięki temu łatwo wyjedziesz ze śniegu czy też strzelisz 2 paski pod remiza :) czego Krzychu kadetem nie zrobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Był w aucie. Ale był razem z carbonowy daszkiem... I praktycznie nie widoczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dorwałeś ten sznyclowy daszek ?

Ten sznyclowy daszek nie był carbonowy tylko pod malowanie, został pokryty carbonem a załatwił mi go kolega Rivasi z forum :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam w rozsądnych pieniadzach szpery plytkowej. Gdyby ktoś miał dostęp poprosze o informacje. Wolałbym element nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E szpery jeszcze nie wgralem... był wyjazd nieplanowy

Ale mechaniczna to pryma sort rozwiązanie... A e szpera .. No zobaczymy z czasem.

b7d72dfe23ff56bdgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaje rano w zakopcu... idę do auta po śniadaniu.. próbuje odpalić A tu dddddddu...pa..

Nowy sterownik świec zarowych zmarł... po 8 próbach odpalił... wróciłem do domu.. już zmieniam na inny na szczęście 3szt sprawne leżą w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04849997ed7d561cgen.jpg


Ciemne dekory....bardzo ciemny carbon hydrografika.

Oczywiście w stosunku do srebrnych to tandeta... Ale jednak ta powłoka lakiernicze mi pasuje.. jak się znudzi to zrobię coś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d3b857150fc26252gen.jpg


Jest winowajca... wyjęta oczyszczony pokryty srebrem złożony... mam nadzieję że na zawsze spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b7b94b1b6d36e70dgen.jpg


Carbon out..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pójdą w polysk...

Powoli przygotowuje się do wymiany rozrządu oraz zastąpienia dpfu katem euro4 co prawda sam kat drozszy od nowego zamiennika dpf Ale dla mnie euro 4 jest jak najbardziej ok

1ffba47f920c6ed7gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat jest euro 4 kosztował kupę siana jest nowy metalowy. Decat za bardzo smierdzi po euro 4 jest top.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Trochę mi szkoda tych carbonów na rzecz czarnego połysku, ale to twoje auto i tobie ma się podobać.

Tak, czy siak, nadal pozostaje w czołówce najlepszych BMW 3 serii E...zarówno mechanicznie jak i wizualnie według mnie.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicznie będzie się sporo działo.... Ale powolutku po kolei...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04849997ed7d561cgen.jpg


Ciemne dekory....bardzo ciemny carbon hydrografika.

Oczywiście w stosunku do srebrnych to tandeta... Ale jednak ta powłoka lakiernicze mi pasuje.. jak się znudzi to zrobię coś innego..

 

Skąd wziąłeś kiere performance z łopatkami ? czy dokładałeś ? Bo mam taka sama ale brakuje mi strasznie łopatek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją kupiłem i dołożyłem, kierownica była dedykowana pod skrzynię automat, dokupiłem manetki poliftowe a kolega Tomek z forum je przerobił by pasowały pod instalację elektryczną i wszystko działa. Jeżeli kupiłeś kierownicę Performance nie dedykowanej do skrzyni automat to raczej manetek nie dołożysz.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.