Skocz do zawartości

Nowa wersja map do nawigacji


maciekszz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Niejednokrotnie pomógł mi program "guiformat", który czyści struktury pendrive i robi jedną partycję, formatując ją na Fat32.

Jeśli program nie zaczyna formatowania, sypiąc błędem, to najpierw robię format z poziomu windows, a później jeszcze raz programem.

Następnie z poziomu windows format na NTFS(szybszy i z NBT i NBT EVO działa bez problemu) i wgrana mapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie mapa EVo 2020-3 wgrana. Ale po kolei:

-ściągnięcie mapy na dysk twardy komputera

-wypakowanie mapy na dysk twardy (winrar 5.91)

-sformatowanie pen-drive za pomocą guiformat

-ponowne sformatowanie pen-drive na exFAT (systemowo)

-skopiowanie wypakowanej mapy na pen-drive

-instalacja w aucie

… i działa.

Dziękuję wszystkim za pomoc i uwagi. :D

Jeśli wszystko idzie tak jak przy ostatniej operacji to jest to faktycznie bardzo wygodne.

A może po prostu mój egzemplarz nie lubi mapy 2020-2 :roll: :roll: :roll:

Edytowane przez bankowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu mój egzemplarz nie lubi mapy 2020-2 :roll: :roll: :roll:

 

Tego się trzymaj, a następną mapę spróbuj wgrać bez ręcznego wypakowywania i podwójnego formatowania. Tak jak już wspominano, NTFS też działa i to dość sprawnie.


Np u mnie jest tak i było również w przypadku EVO 2020-2 i wcześniejszych, a teraz EVO 2020-3:

-sformatowanie pen-drive na NTFS(systemowo)

-ściągnięcie mapy na dysk twardy komputera i automatyczne przerzucenie mapy na pendrive przez BMWDownloadManager

-instalacja w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tego się trzymaj, a następną mapę spróbuj wgrać bez ręcznego wypakowywania i podwójnego formatowania. Tak jak już wspominano, NTFS też działa i to dość sprawnie.


Np u mnie jest tak i było również w przypadku EVO 2020-2 i wcześniejszych, a teraz EVO 2020-3:

-sformatowanie pen-drive na NTFS(systemowo)

-ściągnięcie mapy na dysk twardy komputera i automatyczne przerzucenie mapy na pendrive przez BMWDownloadManager

-instalacja w aucie

 


i tak powinno to śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

to nie prawda, przynajmniej jeśli chodzi o EVO. Może w serwisie mają już nowszą, ale ostatnia możliwa do pobrania z connected drive to właśnie Road Map EUROPE EVO 2020-3.

Myślę, że wkrótce się pojawi jakaś kolejna aktualizacja, bo już dawno nie było nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Po aktualizacji map do G31 2020 LCI, 2020-4 EUROPE Live, dzisiaj chciałem wysłać cel podróży z z mojej aplikacji BMW Connected do samochodu. Poprzednio wysyłałem, wsiadałem i miałem na ekranie cel lub mogłem go znaleźć w przesłanych z BMW Connected. Obecnie nic "samo" nie wyświetla a jak chcę wejść do katalogu wyświetla mi komunikat: " Zaloguj się, aby zobaczyć swoje otrzymane cele podróży z aplikacji BMW Connected"


Gdzie mam się zalogować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.