Skocz do zawartości

Koła na zimę


cher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 422
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam namiar na tą firmę od kolegi który zajmuje się felgami zawodowo i nie ma żadnych zastrzeżeń co do chińczyków od tego dostawcy. Nie ma co się oszukiwać to nie oryginał ale ja osobiście nie jeżdżę wyczynowo jeśli wytrzymają mi 3 zimy mogę je wywalić na śmietnik z uśmiechem.

Upewnię się co do parametrów w wolnym czasie i prawdopodobnie podejdę do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś pomoże mi namierzyć jaki to jest wzór?

https://allegro.pl/oferta/felgi-19-bmw-g30-g32-m-pakiet-idealne-oem-8547974956?fbclid=IwAR0_YuZTeJg7QKrOTD6GU7o0aWUf9ms8HY4_kQrxL54lWDuwO7ueQe6q5kI

Podany wcześniej link z nowymi felgami w sklepie bmw nie ma tego wzory, jest podobny ale to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem w Aso nowe koła, rozmiar mieszany . Przód opony rok produkcji 2018 a tył opony koniec 2017. czy to jest ok ? mam mieć jakieś obawy?

pzdr

Rafał

 

Bez sensu.




Chyba, że zajedziesz je w tym sezonie lub max. w przyszłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kto wam w głowie namieszał z tym ogumieniem w XDrivie? Miałem kilka modeli BMW ( od E90, E60, przez F10, F48 do G30 i G05 ) i przenigdy nie było żadnego problemu z jakimś ogumieniem, czy ma być mieszane, czy nie. Ważne jest aby szerokość felgi była dobrana do szerokości opony i w zasadzie tyle.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zbijał cenę do minimum i brał te opony z 2017r. Obecnie kupując nowe zimówki, może się trafić coś z 18r.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.