Skocz do zawartości

525 TDS-E34.Szukam większego intercoolera,od czego dopasować


WONTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zainstalowałem CHIPA do mojego samochodu i zalecane jest założenie większego intercoolera,tylko mam problem,bo nie wiem od czego,próbowałem przypasować od kilku samochodów i nie da rady(za mały,za duży)Jeśli ktoś cos takiego kiedyś ćwiczył to proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nic madrego ci nie podpowiem. Wiekszosc ludzie u ktorych widzialem wiekszy intercooler niz fabryczny daje sobie pociac zderzak :twisted:

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Po to, że może nie jest to nic mądrego ale zawsze jakieś rozwiązanie :)

Poza tym z takich może nieciekawych pomysłów z czasem rodzą się te lepsze.

Dla mnie to nie jest dobry pomysł ale dla innych może być wyśmienitym :)

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej jeżdzić z podciętym zderzakiem, niż z przegrzanym silnikiem. Więc jak nie ma rady to i ta jest dobra, albo jakiś w miarę spokojny przedni zderzak.

WONTEK możesz coś powiedzieć o chipie :?: Czy jest to soft, czy box :?: Ile dało koników :?: Jesteś zadowolony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez intercooler mniejszy nie przegrzejesz silnika, tylko nieschłodzisz tak powietrza to turbinki a co za tym idzie bedzie miało wiekszą objętość właściwą i bedzie go mniej w tej samech objętości co zimnego powietrza, no i przez to ze mniej powietrza bedzie to mniej bedzie mogł spalic paliwą, lub go niedopalić i bedzie słabszy. tak mi sie wydaje

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
powiedz coś na temat chipa, gdzie za ile i dlaczego intercooler nie zaproponowała ci firma która to wstawiała.?????? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
MonsterTDS ile ty masz tam koni teraz bo mnie to zaciekawiło.

a co chlodnicy powietrza to jak ktos chce to mam lekko dziurawa(do zaklejenia) od scanii 144 troche mniejsza jest od maski e34:):) ale to dopiero bylby wypas.

pozdro.

hehe mnie ostatnio rozwalilo RENAULT MAGNUM AE 560 z podwojna chlodnica powietrza doladowywujacego.Moze by tak skusic sie na taki patent :twisted: :twisted:

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek500: hehehe fajny masz ten IC :) . Co do mojego auta to było robione dawno temu kiedy hamownie nie były rozpowszechnione. Ale kiedy tylko powstała nowa hamownia w okolicy i ja sie sprawdziłem. Wyszło w sumie nie dużo. Ale zawsze troche lepiej niż fabryka (181km i 402Nm).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.