Skocz do zawartości

G30 M550i xDrive


kosa69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Piękne auto. Tak wogole pytanie kosa czy czasem Twoje auto nie stało w lipcu na parkingu przy lotnisku w katowicach?? Wyjeżdżając z parkingu widziałem bardzo podobnie wyglądająca m550i.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękne auto. Tak wogole pytanie kosa czy czasem Twoje auto nie stało w lipcu na parkingu przy lotnisku w katowicach?? Wyjeżdżając z parkingu widziałem bardzo podobnie wyglądająca m550i.

 

Tak było :mrgreen:

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa69 i jaka decyzja zapadła - końcowy czy catback ?

 

Jednak końcówka. Pełny przelot jest za głośny przy moim użytkowaniu (50k km rocznie).

W środku teraz różnica jest mała ale na plus, na Zewnątrz natomiast na sport + jest petarda. Kumpel stwierdził że jakby słuchał nie wiedząc co to za auto, obstawiał by jakiegos muscle cara :mrgreen:


Krótki filmik, ale to nawet z połowie nie oddaje dźwięku na żywo :mad2:

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pękło 50k km w mojej M550i. ZERO usterek. Olej wymieniam co 10k km.


Pozdrawiam tych co mówili mi żebym nie brał bo będzie stała w serwisie dłużej niż w domu :mrgreen:


Kocham to auto :)

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie może i jest , ale nawet w tym kolorze , na ciemnych lampach i podwójnym wydechu - Multipla czasów obecnych .


Okropne to G30 - zwłaszcza z tyłu . Widzieliście lifta 7er ? może i tutaj będzie tak zdecydowany i cokolwiek poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby według Ciebie lift 7er jest tak obszerny, że niby 7er też jest przydkie? Hah, ładniejszej dużej limuzyny od 7er to w tej chwili na rynku nie ma... A w lifcie na siłę upchneli połączenie tylnych świateł pod listwą i z widocznych zmian to by było na tyle...po prostu tam nie ma co poprawić ;)
"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby według Ciebie lift 7er jest tak obszerny, że niby 7er też jest przydkie? Hah, ładniejszej dużej limuzyny od 7er to w tej chwili na rynku nie ma... A w lifcie na siłę upchneli połączenie tylnych świateł pod listwą i z widocznych zmian to by było na tyle...po prostu tam nie ma co poprawić ;)

 


7er jest piękne ! :) Ma wszystkie składowe , których G30 brakuje ( przetłoczenia na masce , proporcje , brak "zadartej" dupy . ładny kształt przednich świateł ) . Polift piękny - boje się tylko tego braku "ringów" mega je lubiałem , znak rozpoznawczy marki . Nie do końca rozumiem po co zmieniać coś co było dobre - osobiście to właśnie za agresje uwielbiałem stylistycznie te samochody .


Ogólnie rzecz biorąc , jak nazywali G30 małą siódemką , to według mojej opinii - można je zestawić ze sobą z podpisem "Panie kto to panu tak spie%^* " :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh G30 z tyły brzydkie :duh:


Przecież większość właśnie pisze, że tył jest ładny i mi też się podoba zwłaszcza z tyłu. Przód już nie taki jak być powinien ale po co sie rozwodzić na temat designu skoro każdemu podoba się co innego???


Właśnie w 7er brak ringów to brak składowej chyba najbardziej rozpoznawalnej w BMW. Nie popadajmy w fanatyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@doctor61


Gorąca prośba o kontakt na PW, nie wiem dlaczego ale moja wiadomość do Ciebie nie może być wysłana.


Miałeś uszkodzone 550i, chyba trafiłem na firmę która właśnie je sprzedaje naprawione ale nie chce mi powiedzieć o uszkodzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550i sprawdziło się b. dobrze - przodu samochodu nie ma, odpaliły wszystkie poduszki i kurtyny, a ja wyszedłem zupełnie bez szwanku. Kupiłbym pewnie ponownie 550 ale ze zdziwieniem stwierdziłem, że nie ma w ofercie. Ponieważ w czerwcu miałem okazje jeżdzić m5 i stwierdziłem, że nadaje się do cywilnych jazd, nie było wyboru - musiałbym zejść nisko z oczekiwaniami, a nie chciałem. Pojwiła sie możliwość zamówienia z czasem oczekiwania ok. 6 tyg. .. i będzie M5

 


Proszę skontaktuj się ze mną koniecznie, mam pilną sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przejechałem M 5 już prawie 10 tys. To zupełnie inne auto niż 550.

Jestnieco mniej komfortowe ( twardsze ) . Poza tym, lepsze pod każdym względem. Jeszcze nie jeździłem na

Letnich kołach, bez napędu na przód - to dopiero będzie...

Wszystko to przy spalaniu 11,5 litra, ale prawie nie jeżdżę po mieście. W ruchu ulicznym 25-30.

Moc i hamulce ( zupełnie inne niż w 550 ) bez ograniczeń. Zawsze nadmiar. Do tego stabilność w jeździe i sztywność nadwozia też bezkonkurencyjne. Nawet spasowanie wnętrza lepsze - to jednak inna fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.