Skocz do zawartości

Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET


kuker84k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 523
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale to przy seryjnym zawiasie lepiej jak bede mial balon 215/45 zawsze bardziej to wypelni niz np. 215/35 a nie chce gleby bo to samochod do jazdy dziennej robiac okolo 2tys.km miesiecznie przy glebie wytluke caly samochod po warszawskich drogach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie czy ktoś z was jeżdził na tych felgach bądź zna opinie. Chodzi mi o trwałość - czy można je porównać z oryginalnymi CSL. Mam zamiar kupić i nie wiem czy warto.

 

Link do oferty: http://allegro.pl/nowe-felgi-s167-pasujace-bmw-e46-e90-e93-m3-csl-18-i5600441019.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam dość szybkie pytanie czy konfiguracja na stylingach 44 8x17 przy rozmiarze opon Przód 225/45/17 i Tył 245/45/17 to dobra opcja czy nie? Chciałem coś szerokiego bo z tyłu w coupecie dość szeroko są te nadkola..dla przykładu zimówki stalowki 15nastki to w nich się wręcz topiły. Czy może tył zmienić na 235/45 lub 245/40?

Co do wyglądu 245/45 na tej feldze nie jest zle..takie miałem opony to zarzuciłem ale istnieje opcja by sie zamienić w ciągu kilku dni na inną konfigurację z tyłu więc jak myślcie zmieniać coś czy zostawiać?

Pytam ze względów wizualnych, jezdnych i osiągów.

 

ps wieczorem wrzuce fotki jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Wejdzie, ale ten rozmiar nie jest przewidziany przez producenta, powinno być 225/45/17.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Mam pewne pytanie na które ciężko znaleźć mi prostą łopatologiczną odpowiedź

A mianowicie wsadziłem do E46 320i 99r. w sedanie opony 215/55 R16 93V i jeżeli samochód jest lekko załadowany około +60kg bez kierowcy to na niektórych dziurach (są to dziury typu "U" kiedy samochód wjeżdża w łagodny dół i się ugina zawieszenie) słychać jak opona ociera się o rant błotnika. Amortyzatory mam chyba standardowe.. nie wiem. Dodam że wcześniej miałem opony 205/55 R16 i tego problemu nie było.

Pytanie czy te opony są za wysokie ? A może amortyzator się wylał(?) i samochód siedzi przez to niżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam.

Mam pewne pytanie na które ciężko znaleźć mi prostą łopatologiczną odpowiedź

A mianowicie wsadziłem do E46 320i 99r. w sedanie opony 215/55 R16 93V i jeżeli samochód jest lekko załadowany około +60kg bez kierowcy to na niektórych dziurach (są to dziury typu "U" kiedy samochód wjeżdża w łagodny dół i się ugina zawieszenie) słychać jak opona ociera się o rant błotnika. Amortyzatory mam chyba standardowe.. nie wiem. Dodam że wcześniej miałem opony 205/55 R16 i tego problemu nie było.

Pytanie czy te opony są za wysokie ? A może amortyzator się wylał(?) i samochód siedzi przez to niżej ?

A co ma amor do wysokości? Sprężyny masz popękane albo rozciapciane od starości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.