Skocz do zawartości

Montaż czarnych nerek F30


alph

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego nie kupujecie Ori? Az taka roznica w cenie? Chce sie Wam bawic w niepasujace podroby?

 

Szczerze zastanawiałem się na ori ale w przeszłości zdarzało się że kupowałem części które wychodziły z tej samej manufaktury tylko bez znaczka firmowego, więc i teraz pomyślałem "co za różnica", a jak widać jednak jest , no nic spryskam auto, zrobię fotki na czystym, zdemontuję te nerki, a fotki wyślę sprzedawcy.

Szczerze gdyby to nie było nowe auto to może bym i to olał ale jednak trochę siara żeby z takimi "niedoróbkami" jeździć :oops: .

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem juz po "40 i mam przerobione e34, e36, e46, e90, e92, f30, teraz f34

i takze probowalem alternatywnych tarczy, klockow, wachaczy...itd store miały byc tak samo dobre a niekiedy lepsze niz Ori...

ale po kilkunastu wtopach wyleczylem sie z podrob....

 

Ja jeszcze ciut dalej :wink: , szczerze jeśli chodzi o tarcze,klocki, elementy związane z bezpieczeństwem to nie pcham się w żadne zamienniki,wręcz wymieniam na takie które posiadają opinie lepszych od oem i są droższe.

Ale sam musisz przyznać że nerki to pierdoła i takie elementy ori czy nie wielokrotnie wychodzą z tej samej fabryki i można u nas czy u Niemiaszków kupić je taniej bez znaczka firmy.

Niestety nie miałem ''luck'a'' tym razem, coz polaszczylem się na tańsze, bedzie troche z tym bujania no ale nie poddaje się :wink:

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja kupowałem tutaj https://allegro.pl/bmw-f30-f31-3-grill-atrapa-nerki-black-polysk-blk-i7131478268.html

I też było wszystko w porządku. Siedzą już ponad rok na aucie, nic z nimi się nie dzieje, lakier się nie łuszczy.


Chociaż było małe potknięcie ze strony sprzedawcy - wysłali mi ten grill z paskami M - droższy wg ich oferty :) Ale bez problemu wysłali prawidłowy i o kuriera po te do oddania.

Generalnie i obsługa i towar OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

Zamówiłem u majfriendów całe czarne nerki z "M" za 50zł, przyszły.. jakość bardzo dobra, nie wiem jak spasowanie.

Podoba mi się ten większy odstęp pomiędzy szczebelkami ale chyba do srebrnego samochodu chrom lepiej pasuje.

Jak będę miał więcej czasu to spróbuje zdemontować te oryginalne i z racji tego, że te nerki są dwuczęściowe spróbuje przełożyć te szczebelki "m" do chromowanej ramki.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u majfriendów całe czarne nerki z "M" za 50zł, przyszły.. jakość bardzo dobra, nie wiem jak spasowanie.

Podoba mi się ten większy odstęp pomiędzy szczebelkami ale chyba do srebrnego samochodu chrom lepiej pasuje.

Jak będę miał więcej czasu to spróbuje zdemontować te oryginalne i z racji tego, że te nerki są dwuczęściowe spróbuje przełożyć te szczebelki "m" do chromowanej ramki.

Wystarczylo kupic wersje spotline. Maja ramke chrom i czarne szczebelki. Jak chcesz to oddam za cene z alli, a mam ori. Zostaly w piwnicy mi po F30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.