Skocz do zawartości

Wymiana wnętrza w F10 520i


butch821

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę odgrzebie temat.

Pacjent F10 LCI. Fotele Sport z grzaniem i sterowaniem elektrycznym podstawowym (góra-dół, pochylenie, kołyska). Ręczne wydłużenie odcinka pod udami i ręczny przesuw fotela przód tył. Brak regulacji odcinka lędźwiowego.

I teraz 2 pytania:

1. czy przy wymianie na komforty muszę zmieniać okablowanie w aucie poza fotelami ?

2. czy w jak będę miał komforty też z wersji LCI to mogę do nich przełożyć swoje poszycie (alcantra) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kabli pewnie nie trzeba będzie dokładać. pod każdym fotelem jest sterownik, który zawiaduje funkcjami fotela. potrzebne będzie kodowanie auta.

poszycie sport i komfort to dwie różne sprawy. nie da się tego w żaden sposób przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, podepnę się. Czy przekładał ktoś grzanie z Anglika, mówimy o samych matach. A może całe fotele z anglika da się przełożyć?

Oraz czy ktoś zna firmę która rzetelnie przeprowadzi taką operację w okolicach trójmiasta? Mam zwykle fotele(dakota) bez grzania, aż wstyd troszkę tak śmigać :|

Paweł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
Trochę odgrzeje kotleta. Mam u siebie obecnie zwykłe stołki z grzaniem i ledzwiami obite paraskórą. Trafiły mi się do wzięcia komforty, ale bez boczków, paneli pamięci itp. Z racji tego, że samochodem podróżuje sam i jak raz ustwię fotel to go nie ruszam przez kilka miesięcy to brak tych paneli z pamięciami w ogółem mnie nie wzrusza. Niemniej jednak czy komforty zadziałają bez tych paneli? Co musiał bym dorobić by zamienić obecne stołki na komforty, darując sobie przekładanie boczków i pamięci. Tylko sterowniki i kodowanie? Czy może jeszcze jakaś wiązka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.