Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Nie płynu nie ubywa, wszystko jest ok. Ale po przeczytaniu tego wątku sam już nie wiem co robić, jak tu wybrać sie ze spokojną głową chociażby do Chorwacji ... skoro większość osób pisze że nawet jak niema akcji chłodniczka mimo wszystko może ulec awarii . Z kolei wymian na własną rękę to koszt ok 4 tyś trochę ...ehh tęsknie czasami za moim starym M54B30

Zdejmij kolektor przy okazji wyczyść i wtedy oglądniesz wylot chłodniczki, jeśli nieszczelna będą ślady płynu. Poszukaj w necie jest pdf akcja techniczna chlodniczki egr, tam są zdjęcia jak ma wyglądać sprawna a jak cieknącą do wymiany.

W razie wycieku zapala się ulep sadzy olejowej w kolektorze i wtedy samochody płoną, jeśli kolektor będzie czysty to się raczej nie zapali, płyn się spali w cylindrze, wtedy wyłapiesz ubytek płynu bez stresu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem na akcji w celu sprawdzenia chlodniczki I wszystko okazało się ok natomiast mam zacinajacy się zawor egr. Według vin A039220 do mojego auta pasuje zawor o numerze 11 71 8 513 132 i taki zawor zamówiłem w aso bmw. Natomiast przysłali mi zawor o nr 11 71 8 594 492 twierdząc że to zamiennik i będzie pasował do mojego auta. Teoretycznie jest on też do silnika b47 . Montowal ktoś taki zawor u siebie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam

Też bardzo proszę o sprawdzenie akcji serwisowych mojego g30 525d

Silnik już wycofany, ze sprzedaży, niedawno byłem na serwisie, ale nic nie wspominano. Ale czasami ASO niewiara.

Mój vin: bn88923


Pozdrawiam

 

Brak akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poproszę o sprawdzenie numeru czy jest jakaś akcja serwisowa?

WBAMX11010DY03147


Dziękuję i pozdrawiam.

 

Masz akcję na chłodnicę EGR oraz na programowanie Euro5

 

Dziękuje i lecę do ASO

 

Witam

Poproszę o sprawdzenie jeszcze drugiej beemeczki, czy jest jakaś akcja serwisowa?

WBAVP31020VN17964


Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.