Skocz do zawartości

Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Sprzedaz 2-3 letnich aut premium prywatnie, bez FV jeszcze, za "rozsadna" cene, to dzisiaj w PL udreka.

Robi sie powoli tak samo jak w USA - tam takie auto musisz oddac do dealera w rozliczeniu, biorac nowe, bo ludzie boja sie kupowac drogie auta uzywane od osob prywatnych gdy dealerzy zasypuja ich ofertami tanich leasingow.


Niestety, ale rabaty dealerow po 15-20%, czy przede wszystkim finansowanie typu CL czy APL, zabija odsprzedaz prywatna drogich, kilkuletnich aut - po co klient ma wykladac 100-150k PLN na stol, za niepewne auto po gwarancji od obcej osoby, jak u dealera mily pan w garniturze, przy kawie, da nam piekne, nowe i pachnace, na gwarancji, A4 czy 3-er w konfigu za 200-250k PLN za skromna ratke ~2000 PLN miesiecznie.

I do tego po leasingu z przyjemnoscia je od ciebie odbierze, zebys sie nie musial meczyc z odsprzedaza.


Z ciekawosci - dowiadywales sie za ile moglby je od Ciebie odebrac dealer?

Ciekawy jestem czy zaproponowalby chociaz te 80-90 tys PLN :roll:


Co do dalszej utraty wartosci to wydaje mi sie ze bedzie nadal znaczna, tzn F30 jest na rynku juz 8 lat i z DE zalewaja juz teraz handlarze nasz rynek ulepami po 30-40 tys PLN, za dwa lata bedzie tylko gorzej.

Za 2 lata to podejrzewam bedzie Ci ciezko to auto za ~70 tys PLN sprzedac.


PS. Ja ten sam temat przerabialem kilka tygodni temu i moje norweskie F30 330e oddalem do dealera za okolo ~10 tys PLN mniej niz realna cena rynkowa - nie mialem ochoty palowac sie z autem na sprzedaz przez kilka miesiecy, rozmawiac z kupujacymi Januszami ktorzy oferuja 2/3 ceny i "juz jutro przyjezdzaja z "gotoweczka", z ogladaczami ktorzy chca sie przejechac ale ich nie stac, z wiecznymi marzycielami poszukujacymi upragnionej okazji etc etc

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Z ciekawosci - dowiadywales sie za ile moglby je od Ciebie odebrac dealer?

Ciekawy jestem czy zaproponowalby chociaz te 80-90 tys PLN :roll:


...

 

Nie no raczej powinien więcej dostać. Ja dostałem u dilera za 4 letnią 318i, a wiec kosiara (bez M-pakietu), z przebiegiem 1,5x większym 75 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wystawiłem ją teraz po wakacjach na miesiac, wcześniej przed wakacjami było dwóch chętnych żeby brać już jechac chcieli ale ja mogłem oddać dopiero we wrześniu...dawali 129i125k

Teraz jak się nie sprzeda to brat weźmie w lutym za 100k z lekkim plusem.

A jak nie dostanę rabatu jakiego chce na m340i to będę kolejne lata jeździł....

Na koniec HIT BMW BONKOWCY DAWALI 73K

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Teraz jak się nie sprzeda to brat weźmie w lutym za 100k z lekkim plusem.

A jak nie dostanę rabatu jakiego chce na m340i to będę kolejne lata jeździł....

Najlepsze rozwiazanie jakby zostala w rodzinie bo po prostu zal sprzedawac za pol ceny majac 3 letnie pewne auto z symbolicznym przebiegiem.

 

Na koniec HIT BMW BONKOWCY DAWALI 73K

Ano wlasnie, dlatego pytalem :norty:

Dealerzy podchodza do tematu bez sentymentu, wezma za 73, wystawia za 110, sprzedadza za 90-100 z jakas pseudo roczna gwarancja PS i interes sie kreci ^^


Wartosc F30 bedzie teraz juz tylko leciala na leb na szyje (powtorka z historii z E90), te auta w przyszlym roku beda juz miec staz 10 letni na rynku.

Sa przestarzale technologicznie, infotainment traci myszka okrutnie, materialy jak na premium zupelnie bez szalu.

Sytuacje poki co ratuje poprawiony silnik B48 i wspolczesne adaptacyjne ledy

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To zależy, nikt za darmo nie odda np. e92 z R6 przy niskim przebiegu, to nadal trzyma cenę, co widać po aukcjach w Niemczech.

Natomiast nikt nie ma sentymentu do np. e90 320d 350k km, to faktycznie na łeb na szyje leciało i to samo z f30.

 

Dokladnie, tylko im starsze auto, tym.ciezej zlalezc zainteresowanego pasjonata marki, ale auta pewne z niskim przebiegiem a tym bardziej r6, v8 itd trzymają jakos cenę

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Najlepsze rozwiazanie jakby zostala w rodzinie bo po prostu zal sprzedawac za pol ceny majac 3 letnie pewne auto z symbolicznym przebiegiem.



Wartosc F30 bedzie teraz juz tylko leciala na leb na szyje (powtorka z historii z E90), te auta w przyszlym roku beda juz miec staz 10 letni na rynku.

Sa przestarzale technologicznie, infotainment traci myszka okrutnie, materialy jak na premium zupelnie bez szalu.

Sytuacje poki co ratuje poprawiony silnik B48 i wspolczesne adaptacyjne ledy

 

Jak się skończy ogłoszenie i nie zejdzie to zostanie w rodzinie, niech się Brat cieszy.

Dokladnie 320i z roku 2012 z motorem n20 i przebiegiem 200+ ceny nie trzyma, ale tak jak piszesz b48 adaptacyjne ledy, lampy tył w lci, salon pl i niski przebieg broni ten samochód

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i cieszyć się, że masz takiego brata :) Uratuje od horrendalnej utraty wartości na tym samochodzie.

 

Czyli uważasz że to okazja że Brat kupi auto za 100k??

:mrgreen:

A ja myślalem ze mu sprzedaje pewne auto bez przygód z przebiegiem 40k

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
napisałeś, że sprzedana. Dał więcej czy już przestałeś się łudzić, że ktoś przebije ? :)

 

Za 40k poszła na pełna fv w 3 ratach co pół roku bez procentów :cool2:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje!

G20 M340i teraz?

Nie kupuj kolejnej 330i :>

 


Dzięki

Super jest m4 ale budżet nie pozwala...

Rozsądek mówi 318i też z punktu A do b dowiezie :duh:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje!

G20 M340i teraz?

Nie kupuj kolejnej 330i :>

 


Dzięki

Super jest m4 ale budżet nie pozwala...

Rozsądek mówi 318i też z punktu A do b dowiezie :duh:

 

Skoro modyfikowałeś 330i to zakup 318i jest bez sensu.

M340i jak dobrze policzyć nie jest dużo droższa od 330i. Wartość końcowa powinna to zrekompensować.


Ty serio mówisz o tej sprzedaży ratalnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje!

G20 M340i teraz?

Nie kupuj kolejnej 330i :>

 


Dzięki

Super jest m4 ale budżet nie pozwala...

Rozsądek mówi 318i też z punktu A do b dowiezie :duh:

 

Skoro modyfikowałeś 330i to zakup 318i jest bez sensu.

M340i jak dobrze policzyć nie jest dużo droższa od 330i. Wartość końcowa powinna to zrekompensować.


Ty serio mówisz o tej sprzedaży ratalnej?

 


Hahaha nosz kurde gorszej głupoty w 10sekund nie wymyśliłem haha, ale potem jsk przeczytałem to jakaś logikę ma :mrgreen:

Ogłoszenie jeszcze wisi tydzień ale Brat dał zaliczkę i sprzedaje mu za 100k bez fv

Cena najniższa na otomoto za ten model/rok...

Nie ma co zapeszać jak kupię zrobię galerie i tyle, czemu 318i to cichy przecinak :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 


Życzę powodzenia w sprzedaży :mrgreen:

Ciężko będzie, pamiętaj że wyposażenia się nie sprzedaje im więcej włożysz w wyposażenie tym mniej niestety odzyskasz, z mojej perspektywy wyznacznikiem ceny jest głównie FV potem motor ( wiadomo że garów robi robotę) później salon pl, bezwypadek i na samym końcu wyposażenie.

Jakieś zainteresowanie jest?

Daj znać jak zejdzie, co następne?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Zauważyłem m3 competition :mrgreen:

Gratulacje!!

Czemu nie ma galerii?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauwazylem na drugim forum to juz kolega reithan wystawil m3 na sprzedaż rowniez i mysli o gtr ;)

Wehyr tyle mowienia o emkach, m340i a teraz mowa o 318i no wezzz to juz bym wolał jakas 5tke jako dupowoza wygodniejsze cichsze w srodku itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tego co zauwazylem na drugim forum to juz kolega reithan wystawil m3 na sprzedaż rowniez i mysli o gtr ;)

Wehyr tyle mowienia o emkach, m340i a teraz mowa o 318i no wezzz to juz bym wolał jakas 5tke jako dupowoza wygodniejsze cichsze w srodku itd

 


Ciiii, jaja sobie robię :mrgreen:

Mka przez myśl mi przeszła :mrgreen:

Ale 460k to za wysokie progi na mnie

Nawet po rabacie to z 380k, trzeba mierzyć siły na zamiary, i tak kilka miesięcy męczyłem znajomych w salonach i od leasingu...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wehyr, jest galeria, nawet w niej komentowałeś. :)


M3 też stoi, ale GT-R czeka na mnie tylko do końca listopada, jak się nie uda, to zostanie - płakał nie będę, jest sporo kuni do podciągnięcia, ale to po upływie gwarancji.

 

Upsss przepraszam, moje niedopatrzenie :cool2:

Gtr to bajka oby się udało trzymam kciuki!!

:mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.