Skocz do zawartości

biała sucz F11 ' LCI


tommy80

Rekomendowane odpowiedzi

Na spalanie poki co patrze, bo jestem tego narazie ciekaw pod katem testow, a nie czy dojade na miejsce za 400zl, 409,50zl czy 500zl. Poki roznica nie jest x2 albo x3 spalanie nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Jak juz zaspokoje ciekawosc, przestane na to kompletnie zwracac uwage :) uwazam, ze aktualnie auto pali tyle ile powinien palic 2l diesel :) przy docieraniu bylem lekko zdziwiony, bo palil tyle co 30d o ile nie wiecej :)

 

Dzisiaj zawiozlem auto na slask. Odbior w czwartek, juz sie nie moge doczekac :hurra: Bedzie grubo mam nadzieje :)

IMG_4460.jpg

 

Patrząc na twoje zegary to ja bym je wymienił na pełen digital :-) Przynajmniej jak patrze na twoje to trochę jakbym się w czasie cofnął, a auto masz super. Jak będziesz szukał to zwróć uwagę czy jest to opcja z Head-up, bo występują dwie.

 

Pozdrawiam i czekam na nowe modyfikacje ;-)

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prawda - te całkowicie ciekłe 6WB są troszkę takie zabawkowe - miałem okazję jeździć testówką przed zakupem i jakoś to dziwne się tam rysuje :D choć nie ukrywam, że wrażenie jakieś robią i gdybym miał wykładać kasę na zmianę, to właśnie na takie :cool2: Ja mam podstawowe zegary i mnie np wk...ia ten wyświetlacz na dole - w dzień jest ok, ale w nocy wygląda jak nie z tej bajki :mad2: Badziewnie jest to rozwiązane :roll:

Te pośredniaki 6WA (zdaje się) są klasyczne i nowoczesne zarazem - taki złoty środek :wink:

tommy80 - podsufitka sztos :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Patrząc na twoje zegary to ja bym je wymienił na pełen digital

Ja mam identyczne i jakos bardziej mnie sie podobaja niz "pelen digital".

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Piękne F11. Przejrzałam cały temat. Już miałam pisać, ze folia na lampach kiepsko wyglada, ale za chwile znalazłam fotki po usunięciu jej :P Zmiany na plus, gustowne :) Fajnie wygląda dokładka z przodu, podoba mi się podsufitka. Wg mnie czarny dach tez na plus, bo wysmukla auto ;) Czekam na dalsze działania :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wow! Piękne F11. Przejrzałam cały temat. Już miałam pisać, ze folia na lampach kiepsko wyglada, ale za chwile znalazłam fotki po usunięciu jej :P Zmiany na plus, gustowne :) Fajnie wygląda dokładka z przodu, podoba mi się podsufitka. Wg mnie czarny dach tez na plus, bo wysmukla auto ;) Czekam na dalsze działania :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dzieki :) jeszcze pare wizualnych rzeczy dojdzie, wiec auto jeszcze nie jest skonczone :D

 

Pierwszy snieg suni, zima mnie zaskoczyla. Jak wyjezdzalem z domu to nie padalo. Opona letnia dalej :rotfl: stwierdzilem, ze nie zakladam raczej zimowek, auto sniegi przestoi w garazu. No chyba, ze bede musial jechac gdzies w trase, to pojade zmienic kola.

IMG_4746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odśnieżania jesteś gotowy :D Rundka po osiedlu i coś zbierzesz dokładką ;) Fajnie wygląda biała w białym otoczeniu.

 

Składasz lusterka przy takiej pogodzie? Ja się boje, że przymarzną i nie składam ich przy mrozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odśnieżania jesteś gotowy :D Rundka po osiedlu i coś zbierzesz dokładką ;) Fajnie wygląda biała w białym otoczeniu.

 

Składasz lusterka przy takiej pogodzie? Ja się boje, że przymarzną i nie składam ich przy mrozie.

 

 

Raz jeden jedyny wyjechałem na mróz i złożyłem. Kompletnie nie pomyślałem, że mogą zamarznąć. A że stałem na drodze, a nie miejscu parkingowym to chciałem mieć schowane lusterka, żeby ktoś mi nie przydzwonił :D

 

 

Czy lakierowałeś te 20 calowe felgi czy już takie kupiłeś? Bardzo mnie ciekawi jaki to kolor, odcień... Mój kolor auta to sophistograu brillante i letnie 19' fajnie by mogły wyglądać w takim odcieniu coś jak gunmetal bodajże.

 

takie już kupiłem, więc niestety nie pomogę. Ale na bank były lakierowane w http://www.renowacjafelg.pl/ więc możesz im podesłać jakąś fotkę z zapytaniem o kolor, obstawiam że udzielą CI takiej informacji :)

 

 

 

BTW. W zeszłym tygodniu kupiłem zimowki... w postaci auta :D

 

 

IMG_4817.jpg

IMG_4815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś po zimie chciał te "zimówki" sprzedać to kolega z Wro właśnie szuka czegoś takiego..

A biała sucz mega..ogólnie nie lubię kombi ale w tym przypadku oczy się cieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiekxyz - na zdjeciu jeszcze na letnich, ale zimowy komplet czekal w wulkanizacji :)

 

A po zimie nie bede chcial sprzedawac - przyda sie. F11 szkoda mi, zeby psa do weterynarza zapakowac, albo na spacer gdzies z nim pojechac. Przyda mi sie te auto, tymbardziej, ze jest w automacie :) dzieki za mile slowo, ciesze sie, ze sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobione autko:)

 

 

Co do psa to ja mam u siebie coś takiego http://e-bmwshop.pl/uniwersalne-pokrycie-ochronne-na-tylna-kanape.html i daje radę

 

Ten pies na avatarze to staffik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

pies to pitbull, a te wszystkie maty, wykładziny itd znam. Ale szkoda mi auta żeby psa wozić, zwyczajnie mi szkoda. Dlatego audi jest typowym autem, które mogę zajechać i mi nie będzie szkoda, nie muszę żadnych mat, wykładzin itd kupować, pies będzie miał ochotę to może się tam nawet zrzygać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre podejście do audi :cool2:

 

żarcik :)

 

:lol:

 

 

w zeszłym tygodniu przyszła mi po 2 miesiącach robiona na zamówienie dokładka do tylnego zderzaka i jak tylko ją zobaczyłem uznałem, że to nie to :/ no i dzisiaj mówiłem nowe cudo. Zakochałem się jak tylko zobaczyłem:

 

HTB1_D75_MLVXXXXX7_XVXXq6x_XFXXXT.jpg

HTB1_Ft_K8_LVXXXXa_TXXXXq6x_XFXXXC.jpg

 

niestety wiąże się to z tym, że będę musiał przerobić wydech na podwójny po dwóch stronach, czego od zawsze jestem strasznym przeciwnikiem w przypadku 20d/i itp. No ale innego wyjścia nie ma. Muszę teraz znaleźć najlepsze rozwiązanie na wydech. W tym tygodniu byłem już umówiony do blacharza na pomalujowanie końcówki wydechu w czarny połysk i wszystkich przednich kratkek w czarny połysk, no i założenie nowej dokładki, ale dokładkę odpuszczę.

Tylny dyfuzor przyjdzie mi podczas moich wakacji, więc wszystkim zajmę się w ekspresowym tempie po powrocie.

Po głowie chodzi mi jeszcze kute 3 częściowe 21' koło robione na zamówienie z indywidualnym wzorem, ale cały czas walczę ze sobą, że to już za dużo. Wyjdzie w praniu czy się na nowe koło zdecyduję :)

 

STRASZNIE się już nie mogę nowego dyfuzora doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bylo jednak szukac z dachem panoramicznym :mrgreen: chociaz przez bagaznik tez sie przecisniesz ;)

Ladna sztuka, jeszcze nie przejrzalem calej galeri bo dopiero na nia trafilem ale juz mi sie podoba :cool2:

 

Swoja droga przed zakupem E61 myslalem nad SUV-i od Land Rover ale po czasie musze stwierdzic ze jest to duze, male auto

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.