Skocz do zawartości

[E9x] Dystanse


insane

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam koledzy. Dziś założone i przetestowane.... Bmw e91 że sportowym dostosowaniem podwozia S226A, dystanse przód 12mm, tył 20mm koła oryginalne styling 162 dwoje dorosłych i dwójka dzieci plus bagażnik pełny i trasa 600 kilometrów.... Żadnego ocierania i żadnego uderzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Dziś założone i przetestowane.... Bmw e91 że sportowym dostosowaniem podwozia S226A, dystanse przód 12mm, tył 20mm koła oryginalne styling 162 dwoje dorosłych i dwójka dzieci plus bagażnik pełny i trasa 600 kilometrów.... Żadnego ocierania i żadnego uderzenia.

Napisz jeszcze jakie rozmiary opon masz założone p/t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad dystansami do e92, może byłby w stanie mi ktoś pomóc:

styling 189 18", przód felgi 8calowe, opona 225/40 et 34; tył 8.5 cala, 255/35 et 37

tył mam wrażenie że jest trochę schowany, chciałbym wypchnąć, 12mm albo 15mm dystans będzie ok?

znalazłem post, że do e91 dystanse 15mm wchodzą na tył bez przycierki, próbował ktoś może sprawdzać jak to wygląda w e92?

przód mi się nie rzuca tak w oczy, więc nie mam w sumie konieczności wypychać, ale jakby się ktoś znalazł, kto próbował na obu osiach i chciałby podzielić się wiedzą, to z góry dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

pytanie dot dystansów do e93 335i


kola:


19" tyl 9" ET40 (opona 255/30)

19" przod 8" ET29 (opona 225/35)


z zaznaczneiem ze tyl niestandardowa piasta pod hamulce performance, ktora juz wypchnela kolo ok ~8 mm w stosunku do serii)


Moje pytanie czy dystanse 12mm przod i tyl beda ok ?

(zawieszenie M sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Panowie pytanie, jakiej grubości dystanse polecacie do e92 z felgami:

Przód : ET 37

Tył : ET 39

Zazwyczaj jeżdże sam, czasem z dziewczyna więc można by dociagnać pod maxa bez klepania błotnikó :)

Jakieś foświadczenia i propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

ja w e91 założyłem koła 18" z et 35 i na przodzie jest 8" 215/45 a na tyle 9" 235/40 i teraz pytanko czy przy dystansach 12mm na przodzie i 18-20mm na tyle będzie tarło? czyli et odpowiednio 23 i 15-17 ?? ktoś może ma podobny setup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.