Skocz do zawartości

F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 559
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Pozostaję mi tylko pogratulować :cool2:

Co będzie next?

 

I odszczekać :mrgreen: :wink:

 

Szczeka możesz Ty jak rzucę Ci kija na aport.... :cool2: :mrgreen:

 

To widzę zdania swojego nie można mieć, tylko wszystkim słodzić.... Ja się szczerze cieszę że za tyle poszła. Nigdy o nic nie byłem i nie będę zazdrosny... Każdy pracuje na to co ma....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można mieć swoje zdanie. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że tak szybko sprzedam czwórkę i to w cenie, którą chciałam. Nowe ma być do końca kwietnia. Padło jednak na zmianę marki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

I odszczekać :mrgreen: :wink:



Szczeka możesz Ty jak rzucę Ci kija na aport.... :cool2: :mrgreen:


To widzę zdania swojego nie można mieć, tylko wszystkim słodzić.... Ja się szczerze cieszę że za tyle poszła. Nigdy o nic nie byłem i nie będę zazdrosny... Każdy pracuje na to co ma....


:mrgreen:

Tak czułem, że nie obędzie się bez ripisty :wink:

Żadnych zarzutów nie kierowałem, zwykły luźny żart :cool2:

Jak to Robert powiedział, no hard feelings i jedziemy dalej :wink:

 

Pewnie, że można mieć swoje zdanie. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że tak szybko sprzedam czwórkę i to w cenie, którą chciałam. Nowe ma być do końca kwietnia. Padło jednak na zmianę marki ;)

 

Coś więcej napiszesz ? :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I odszczekać :mrgreen: :wink:

 

Szczeka możesz Ty jak rzucę Ci kija na aport.... :cool2: :mrgreen:



To widzę zdania swojego nie można mieć, tylko wszystkim słodzić.... Ja się szczerze cieszę że za tyle poszła. Nigdy o nic nie byłem i nie będę zazdrosny... Każdy pracuje na to co ma....


:mrgreen:

Tak czułem, że nie obędzie się bez ripisty :wink:

Żadnych zarzutów nie kierowałem, zwykły luźny żart :cool2:

Jak to Robert powiedział, no hard feelings i jedziemy dalej :wink:


nk:



Ja też żartowałem :wink: po to są emotki :cool2:

Też jestem ciekaw, myślę że prosiak :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie, że można mieć swoje zdanie. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że tak szybko sprzedam czwórkę i to w cenie, którą chciałam. Nowe ma być do końca kwietnia. Padło jednak na zmianę marki ;)

Stawiam na mercedesa może CLA 45s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można mieć swoje zdanie. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że tak szybko sprzedam czwórkę i to w cenie, którą chciałam. Nowe ma być do końca kwietnia. Padło jednak na zmianę marki ;)

Stawiam na mercedesa może CLA 45s?

 

A ja stawiam jednak ze tym razem to nie będzie 4cylindrowiec, z całym szacunkiem dla 45s:)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze



Ja też żartowałem :wink: po to są emotki :cool2:

Też jestem ciekaw, myślę że prosiak :mrgreen:

 

:wink:


Może, niskie auto jak widać problemem nie jest, oszczędne nie musi być.

Kopara nam opadnie jak Pani E kupi Teslę :mrgreen:


Pozostało pytanie o kolor, bo 330i to jednak była w podkładzie, pomalować zapomnieli :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolorowe i sportowe. Poszłam po linii racjonalizowania pt. „Kiedy jak nie teraz” ;) Ponieważ zmieniam markę, zostawmy jeszcze chwilę galerię to pochwalę się tutaj nowym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja to nazywam dorabianiem teorii do zachcianki/potrzeby i stosuję nagminnie :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teslę? Nie sądzę, myśle ze będzie to autko z charakterem a nie jakiś bezpłciowy elektryk;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
pani_E z ciekawości spytam, bo wczoraj widziałem podobną w Krakowie, na krakowskich blachach, to nowy dom Twojej ex ?

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani_E z ciekawości spytam, bo wczoraj widziałem podobną w Krakowie, na krakowskich blachach, to nowy dom Twojej ex ?

Nie, z tego, co wiem nowy dom ma w okolicach Słupcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
pani_E z ciekawości spytam, bo wczoraj widziałem podobną w Krakowie, na krakowskich blachach, to nowy dom Twojej ex ?

Nie, z tego, co wiem nowy dom ma w okolicach Słupcy :)

 

No cóż, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak szybka wizyta u okulisty :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wczoraj chipa w 430tce żony. Inne auto...

Ciekawostka. Auto ma jakaś ochronę xdrive i dlatego tak muli przy ruszaniu. Teraz chodzi rewelka :) 310koni


A Ewelinie gratulacje, że idzie nowe :) Niech się super jeździ.

http://images.spritmonitor.de/773563.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżdżę tym autem od 3,5 roku. Do tej pory 90k km. Silnik nie sprawia żadnych kłopotów. Pracuje cicho, równo. Nie klekocze jak jego poprzednik z wersji 428i. Przyspiesza fajnie. Na moje potrzeby w zupełności wystarczająco. Nie kombinowałam do tej pory nic z programem. Jest w pełni OEM. Średnie spalanie (w większości jeżdżę po mieście w trybie sport) to 9-10 litrów. W trasie około 8 l.

przecież b48 też klekocze i ma tylko trochę lepszą kulturę pracy niż 428

spalanie 10-11 to chyba pod miastem, bo w centrum dużego miasta to auto weźmie minimum 16 litrów. W trasie 8 litrów to chyba przy prędkości 90km/h i muskaniu gazu.

Dlaczego nie napisałaś nic o swojej pracy wcześniej - wstydzisz się? XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę tym autem od 3,5 roku. Do tej pory 90k km. Silnik nie sprawia żadnych kłopotów. Pracuje cicho, równo. Nie klekocze jak jego poprzednik z wersji 428i. Przyspiesza fajnie. Na moje potrzeby w zupełności wystarczająco. Nie kombinowałam do tej pory nic z programem. Jest w pełni OEM. Średnie spalanie (w większości jeżdżę po mieście w trybie sport) to 9-10 litrów. W trasie około 8 l.

przecież b48 też klekocze i ma tylko trochę lepszą kulturę pracy niż 428

spalanie 10-11 to chyba pod miastem, bo w centrum dużego miasta to auto weźmie minimum 16 litrów. W trasie 8 litrów to chyba przy prędkości 90km/h i muskaniu gazu.

Dlaczego nie napisałaś nic o swojej pracy wcześniej - wstydzisz się? XDDD

 

Napisałam o moich odczuciach. Odnośnie spalania to są uśrednione wartości. Mieszkam w Łodzi, ale nie w centrum, choć korki teraz są wszędzie. Pisząc o trasie nie miałam na myśli jazdy autostradą z gazem do podłogi - wtedy spalanie liczy się łatwo.


Nie wstydzę się swojej pracy, za to widzę, że Ciebie bardzo interesuje ;) Bo nie biorę pod uwagę, że była to jakaś insynuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja obstawiam Audi

 


Nie wstydzę się swojej pracy, za to widzę, ...

 

No i nie ma czego, wrecz przeciwnie - czasami tam cos poklikam na linkedin-ie i a) jestem pod wrazeniem b) mocno kibicuje i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Audi

 


Nie wstydzę się swojej pracy, za to widzę, ...

 

No i nie ma czego, wrecz przeciwnie - czasami tam cos poklikam na linkedin-ie i a) jestem pod wrazeniem b) mocno kibicuje i trzymam kciuki

 

Dzięki za miłe słowa! :)


Nowe auto już ze mną. Odebrałam przedwczoraj, ale nie było kiedy dodać fotek. Wrzucam kilka na szybko. Zakup w Porsche Centrum Łódź. Opinie ma różne, ja miałam świetną obsługę przez Piotra Rutkowskiego - polecam. Miałam też mega szczęście, bo czekałam 3 miesiące, co w dobie pandemii graniczy z cudem. Ponoć na ten rok już nie ma zamówień.


Wybór padł na Porsche 718 Cayman. Zawsze mi się podobał i zawsze trochę się go bałam, bo jednak niepraktyczne, dwuosobowe, malutkie. Jednak poszłam w myśl dewizy „kiedy, jak nie teraz”. No i mam ;)


Silnik 2.0 300 KM, skrzynia PDK, pakiet chrono. W tej konfiguracji przyspieszenie do 100 km/h 4.7 s. Przy silniku położonym za plecami, masie auta niespełna 1500 kg, napędzie na tył i pustym przodzie (bagażnik) pierwsze wrażenia z jazdy są bardzo pozytywne. Dźwięk również bardzo przyjemny, choć inny niż w dwulitrówkach jakimi do tej pory jeździłam. Mam wrażenie, że bardziej słychać za plecami silnik niż wydech i mnie się to podoba.


Kolor gentian blue, wnętrze w skórze w kolorze crayon + deska w czarnej z przeszyciami.


8889c6f6f8014915f7187a790b4ca935.jpg

0dc141bcd111c2484b79a01a16bd5192.jpg

d8e3d6d7fbc9ece33d5b66a12450ef0b.jpg

5adccb189bdc2005c2ae3794e777a4ed.jpg


Bagażniki są symboliczne ;)

Bagażnik przód:


9d4b16f5ea7c00efa3737a67df8409ca.jpg


Bagażnik tył:

6455f31bf867a3e2c723234b4c127ae7.jpg


Fotkę wnętrza nadrobię, aczkolwiek wiele nie ma do focenia ;)


ec4f9d3398798456be941160a55f6c63.jpg


d53546096e490e89ca324a3ed314aa3f.jpg



Po 10 latach z BMW moja pierwsza inna marka. Pewnie kiedyś jeszcze wrócę do BMW, bo to genialne auta. Szczególnie podoba mi się 8er. Jeździłam sporo w ostatnim czasie 8 gc rodziców i nie ma rzeczy, której nie lubiłabym w tym aucie. Na razie przede mną kilka lat z zabawką. Co później? Zobaczymy. Może dorosnę ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Po pierwsze genialny wybór, to auto jeździ niesamowicie. Po drugie bardzo fajna konfiguracja kolorystyczna :cool2:

Felgi również na plus, bo 20" to nieporozumienie w tym nadwoziu. Brałaś pod uwagę kierownicę GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.