Skocz do zawartości

Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.


amigo-s

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie styling 4 http://felgenkatalog.auto-treff.com/

 

 

http://i55.tinypic.com/11tqvja.jpg

 

szukaj na allegro w kategori 15'' albo same alufelgi albo jako alu z oponami - tak częściej sprzedają.

 

powodzenia

E32 740i shadowline 93 http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/103/2011/07/29/222713/7346/sygnatura.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sprawdź, jak powiększysz te styling 4 to widać różnicę, ten "dekielek" taki jest inny, i w tych które mi tak przypadły do gustu te "szprychy" są tak jakby nałożone na środek felgi...(nie wiem jak to wytłumaczyć :D) a te styling 4 są zlane razem z nim, musisz obok siebie dać te 2 zdjęcia i porównać, zobaczysz różnicę :D ale dzięki za odpowiedź , poszukam na allegro coś, może znajdę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32 740i shadowline 93 http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/103/2011/07/29/222713/7346/sygnatura.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem na allegro, nie ma takich :(, pozostaje mi tylko nadzieja na to czy ktoś z forum tutaj sprzedaje.

Felgi Styl 4 byly inne i montowane w E38. Moj braciak ma 2 komplety felg takich jakie cie interesuja. Moze odsprzeda ci jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!

Czy ma ktoś może jakieś zdjęcia E32 na felgach styling 5 16to calowych?

Wszędzie widzę albo 15tki, albo 17tki. Nie mam porównania.

Warto takie felgi kupić za 1000zl z oponami?

Pozdrawiam ;)

Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

TU masz przykładową fotkę. Jeśli mnie wzrok nie myli to właśnie TRXy.

Jeżeli opony są dobre na tych felgach (na kilka sezonów) to można pokusić się o zakup, jeżeli są np. na jeden sezon to ja bym sobie darował.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp ;) Tamte nie maja takiego rantu, ale ogólnie nie wygląda to źle. Opony mają po 5,5mm bieżnika, tylko że są z 2000 roku. Zawsze to lepiej niż 19to letnie które mam aktualnie... ;D

Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp ;) Tamte nie maja takiego rantu, ale ogólnie nie wygląda to źle. Opony mają po 5,5mm bieżnika, tylko że są z 2000 roku. Zawsze to lepiej niż 19to letnie które mam aktualnie... ;D

 

Hej opony 12-stoletnie zagrażają Twojemu zdrowiu i życiu, nie mówiąc o takich jakie masz obecnie. Kup używki kilku letnie, przecież nie są drogie.

pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
...Tamte nie maja takiego rantu,..

Sprzawdź jeszcze raz czy nie maja takiego rantu. TU masz fotkę TRX'ów bez polerki. Po spolerowaniu całego kołnierza będą wyglądały jak te ze zdjęcia umieszczonego w moim poprzednim poście.

 

...Opony mają po 5,5mm bieżnika, tylko że są z 2000 roku...

Pierwszy powód, dla którego dałbym sobie spokój z tymi kołami to rok opon. Drugi powód to rok opon i fakt, że należałoby jak najszybciej wywalić te gumy na śmietnik i kupić nowe i tu pojawia się urok TRX'ów. Spróbuj kupić opony metryczne w stanie używalności za w miare normalne pieniądze. Życzę powodzenia.

 

...Zawsze to lepiej niż 19to letnie które mam aktualnie... ;D

Tak "bardzo" cenisz sobie spokój duszy i własne i innych zdrowie/życie? Wyrzuć je na śmietnik i kup coś normalnego.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem czym to grozi, dlatego rozglądam się za czymś na lato. Te opony to 2szt, pozostałość po poprzednim właścicielu, bieżnik jak nowy, tylko wiek taki a nie inny. Tylko że nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto na nowe opony 15", bo w domyśle i tak będą felgi 16 lub 17calowe szprychowe i na to kupiłbym opony. A tu tani zestaw jest więc się zastanawiam. Graniczny wiek opony to 10 lat, ale jak te maja 12 lat, to jest wielka różnica żeby sezon lub dwa przejeździć? Mam ważniejsze wydatki związane z autem niż opony na ten czas. Pozdrawiam

 

Znalazłem felgi same blisko mnie w dobrej cenie, opony kupię na razie używane jak radziliście. Wyjdzie cenowo podobnie, a opony nowsze. Dzięki za pomoc ;)

Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez Kolega napisał,że felgi 16 cali...co mieszacie mu w głowie oponami metrycznymi.A co do 12 letnich opon to nie rozśmieszaj nas Kolego...kto kupuje takie śmieci.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To są felgi od e60, Styling138. Wejdź na http://felgenkatalog.auto-treff.com/ i tam poszukaj tych felg.

Miałem takie u siebie kiedy kupiowałem swoją e32, zdjęcia mam w galerii.

Ja miałem nieoryginalne, bo 16", a takie wychodziły tylko w 17". Mnie za bardzo nie leżały na e32.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich

Mam okazje kupic po pieniadzach alusy 18' z oponami i w zwiazku z tym faktem mam kilka pytan. Czy ten rozmiar jest odpowiedni do e32 o ile moze wzrosnac spalanie i czy to nie jest za duza felga? Czy moze wystapic tarcie opon o blotnik/nadkole itd.

Wlasciciel felg podal mi jeszcze taka informacje ze felgi sa typu ET20 kompletnie nie wiem o co chodzi.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja właśnie wystawiłem swoje 19-stki na allegro ponieważ- spalanie ok 22-25 l lpg z klimą, opony fakt faktem 255/35/19. Ale pojeździłem ok roku na nich i już mam dwie przednie do prostowania czuć bicie. Jakiś tam luz się pokazał na końcówkach, ale to norma przy takim zestawieniu na Polskich drogach. Autem teraz tato jeździ i po dość dziurawych drogach więc kupiłem 15-stki. Auto lepiej się trzyma drogi, nie powiem ale nie czuć jak to auto płynie i to jest argument bo komfort spadł. Nie wiem jak na 18-stkach ale ja wole max 17 cali. Może coś tym Ci pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, pomogles chyba sobie daruje te 18 ze wzgledu na stan naszych drog. Po glebszym zastanowieniu stwierdzam ze wymiana zawieszenia 2 razy w roku + prostowanie felg to nie dla mnie. wiec chyba rozwaze opcje 16 lub 17colowek. Obecnie jezdze na 15 ale za cholere nie pasuja mi te balony do 7er. wiec mam pytanie jesli 16 to jakie parametry i to samo z 17

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.