Skocz do zawartości

F31 335i Mineral Grey / 409KM/575Nm Stage 2


KNKTR

Rekomendowane odpowiedzi

4s/10s to chyba zbyt optymistycznie, ale być może niedługo będę mógł porównać osiągi z F80 :)

 

Na suchym nie ma problemu przy ruszaniu, na mokrym już mocno buksuje mimo xDrive. Na pełnym gazie trzeba się pilnować przy łukach - łatwo stracić trakcję już niezależnie od stanu nawierzchni.. Tu jest przepaść między fabrycznym 335i :)

 

Co do wagi to muszę gdzieś podjechać - sam jestem ciekaw :)

 

Kupiłem też przewody hamulcowe HEL - zobaczymy czy coś się zmieni. Na bimmerpost wyczytałem, że hamuje bardziej przewidywalne. Zobaczymy.

 

Jakieś sensowne fotki zrobię na wiosnę. Jest parę planów na ten sezon :)

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki :)

Coś tam się dzieje. Dziś zamówiłem sportowe stabilizatory H&R - zobaczymy jaki będzie efekt.

 

Na wiosnę myślałem o Eibach Pro Kit, ale nie wiem czy nie będzie za nisko w połączeniu z przednim spliterem... To jednak jest daily i nie chcę się niepotrzebnie denerwować.

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzięki :)

Na wiosnę myślałem o Eibach Pro Kit, ale nie wiem czy nie będzie za nisko w połączeniu z przednim spliterem... To jednak jest daily i nie chcę się niepotrzebnie denerwować.

 

Miałem Eibach ProKit w S4 - na codzienne użytkowanie męczące.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zamierzam założyć Eibach Pro kit, ale w planach jest również dokładka przedniego zderzaka. Mam obawy, że będzie za nisko, a to przecież daily. Chyba, mimo to, zaryzykuje. Te prześwity są naprawdę za duże :|

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mam Eibach pro kit w f30 - bardziej komfortowo niż w serii, zero problemów.

 

Widocznie w BMW jest OK a w OOOO do końca nie było :-) (poza prowadzeniem) :cool2:

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stabilizatory H&R wymienione.

 

Różnica jest mega!! Zupełnie inne wrażenia przy skręconych kołach (nawet na długim łuku czuć tę różnicę).

 

Pojeżdżę więcej to dowiem się o wadach :)

 

Przewody hamulcowe w stalowym oplocie poprawiły nieco odczucia hamowania, ale i tak myślę o jakimś BBK jak obecne tarcze będą się nadawać do wymiany :)

 

Zestaw performance BMW różni się tylko tarczami i klockami - zaciski są te same z tego co znalazłem na bimmerpost. Nie wiem czy większa średnica tarcz i inne klocki robią aż taką różnicę...

 

Dwie foty z dziś:

c9c7159a2e37ba3d162389f16e2a277a.jpg

 

530694456c9d5c99de220e6f27692b41.jpg

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te graty performance naprawde robia robote. Jak mi sie F30/31 w tylko m-pakiecie srednio widzi tak z gratami performance to jest juz to cos :) Ciekawe czy jest patent na wloty w blotnikach jak w F32 bo juz tylko tego mi brakuje zeby nastepna byla f30 a nie f32 ;)

 

Ostatnio nawet sie dowiedzialem ze performance wypuszcza dedykowana szpere :norty: :twisted:

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zgadza się :) Zimą pali dużo więcej niż wiosną czy latem :) Wina krótkich odcinków.

 

Przebieg skromny - łącznie w dwóch autach nie wychodzi więcej niż 25kkm rocznie.

 

Na samym początku - przy przebiegu ok. 40kkm padła skrzynka rozdzielcza xDrive. Koszt naprawy 1400 brutto.

 

Mam też sumiennie wpisane koszty modyfikacji i inne, ale nie chcę sobie psuć humoru :D

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ten wydech u Ciebie wygląda, sam się zastanawiam nad czymś podobnym, jak na razie zakupiłem ori folie m performance, być może jeszcze dokupię listwę spodnią, czekam na karbonowe obudowy lusterek i czarne nerki ale z m-ki, Twoja listwa przednia też mi się mega podoba ale zastanawiam się na jej praktycznością, pewnie musisz być dosyć ostrożny przy wszelakich krawężnikach i podjazdach ?
p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.