Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz, jak działają ledowe

 

 

W skrócie jedziesz cały czas na długich, a pojedyncze ledy ściemniają się, jak ktoś idzie/jedzie z naprzeciwka.

 

W zwykłych przełączasz się między długimi światłami a zwykłymi

 

Moim zdaniem warto wydać więcej

 

Chyba się mylisz, od tego jest asystent świateł drogowych.

 

Wydaje mi się, że różnica polega na tym, że jedne światła skręcają w zakrętach, a długie też wycinają wiązkę światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam ksenony plus reflektory adaptacyjne plus asystenta i zestaw robi wszystko , zmienia światła ,

skraca promień , wycina odcinki , działa bez zarzutu.

Z tego co pamiętam dla F15 różnica w leadach oprócz wyglądu to były kierunki.

Może w G30 coś zmienili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy takie pytanie już padło, nie chcę też wszczynać dyskusji z przechwałkami. Jednak ciekawi mnie jakie rabaty otrzymaliście/ ewentualnie na jakiego maxa można liczyć na g30?

 

Jako , że nie raz byłem na tym forum świadkiem tego typu dyskusji proponuję doprecyzować pytanie czy chodzi o polski salon , EU salon , brokera a także rabat dla klienta indywidualnego , klienta flotowego , korporacyjnego itd. ;) Albo przynajmniej żeby odpowiadający pisali : Dostałem rabat XX % typ klienta ...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy takie pytanie już padło, nie chcę też wszczynać dyskusji z przechwałkami. Jednak ciekawi mnie jakie rabaty otrzymaliście/ ewentualnie na jakiego maxa można liczyć na g30?

 

Jako , że nie raz byłem na tym forum świadkiem tego typu dyskusji proponuję doprecyzować pytanie czy chodzi o polski salon , EU salon , brokera a także rabat dla klienta indywidualnego , klienta flotowego , korporacyjnego itd. ;) Albo przynajmniej żeby odpowiadający pisali : Dostałem rabat XX % typ klienta ...... :)

 

 

heh :wink: chodzi mi o polski salon (bez ofert brokerów), klient indywidualny, ewentualnie flotowy. Najlepiej jakby koledzy odpowiadali tak jak napisałeś rabat/klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w przypadku zakupu samochodu w LEASINGU! Niezależnie od tego czy kupiliście 1 BMW czy więcej, jest realne 14% rabatu, kwestia tylko dobrego dogadania się ze sprzedawcą ( takowy samochód może być podciągnięty pod flote - ważne, żeby to szło w leasing )

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w przypadku zakupu samochodu w LEASINGU! Niezależnie od tego czy kupiliście 1 BMW czy więcej, jest realne 14% rabatu, kwestia tylko dobrego dogadania się ze sprzedawcą ( takowy samochód może być podciągnięty pod flote - ważne, żeby to szło w leasing )

 

Pzdr

 

 

ok dzięki za wypowiedź. Jestem koło tej cyfry:) swoją drogą spore te rabaty. Jak zamawiałem 6 dostałem ok 19%-20%(dokładnie nie pamiętam), ale ile było z tym kombinacji.

 

Jeżeli samochód kupujemy w opcji "handlowca" to jak przeleżakuje to może być maksymalnie 16%. Nie licząc faktu że kupując przez Czechy możesz sobie pełen VAT odliczyć :).

 

chyba nie jestem mentalnie gotowy na zabawy w "Czechy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim fanpage-u Select udostępnił aktualne na dzień 26.05.17 ceny G30 . Auta w standardzie wyposażenia jak ta 520d z linku poniżej , między innymi automat z manetkami , Dakota , światła LED , Navi Professional , podgrzewane fotele , oświetlenie ambient , bluetooth , czujniki parkowania przód/tył , tempomat .

http://www.select-automotive.pl/BMW/520-d

 

Wiadomo , że do cen należy doliczyć transport i prowizję ( ok.12 000 netto) oraz opłaty rejestracyjne .

 

silniki Diesla :

520d - 168 822

520d xDrive - 181 000

520d M Sport - 183 000

520d xDrive M Sport - 193 800

530d - 238 000

530d xDrive - 248 000

530d M Sport - 255 000

530d xDrive M Sport - 265 800

 

silniki benzynowe:

530i - 189 000

530i M Sport - 204 000

540i xDrive - 253 000

540i xDrive M sport - 271 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim fanpage-u Select udostępnił aktualne na dzień 26.05.17 ceny G30 . Auta w standardzie wyposażenia jak ta 520d z linku poniżej , między innymi automat z manetkami , Dakota , światła LED , Navi Professional , podgrzewane fotele , oświetlenie ambient , bluetooth , czujniki parkowania przód/tył , tempomat .

http://www.select-automotive.pl/BMW/520-d

 

Wiadomo , że do cen należy doliczyć transport i prowizję ( ok.12 000 netto) oraz opłaty rejestracyjne .

 

silniki Diesla :

520d - 168 822

520d xDrive - 181 000

520d M Sport - 183 000

520d xDrive M Sport - 193 800

530d - 238 000

530d xDrive - 248 000

530d M Sport - 255 000

530d xDrive M Sport - 265 800

 

silniki benzynowe:

530i - 189 000

530i M Sport - 204 000

540i xDrive - 253 000

540i xDrive M sport - 271 000

 

 

 

Pewnie temat był wałkowany ale od 1roku wróciłem do świata żywych jakieś pomysły gdzie ku pić m paket g30????????????????? duży rabat mile widziany typowy Polak zastaw się a postaw się :)))))))))))))))))

widzę pojawiły się różne możliwości Czechy widzę itd selekt oferty to dla mnie nowość , ktoś korzystał jakieś uwagi może namiary na rozsądnych sprzedawców lub propozycje poproszę o info na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna zabawa. Jesteśmy w Unii i dzięki temu fakturowanie jest banalnie proste. Trzeba tylko mieć "czym" i księgową która wszystko wyjaśni step by step :lol:

 

Możesz pomóc jeśli chodzi o Czechy?

Lub jest tu ktoś kto jest w temacie?

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 2. Wie ktoś dlaczego w Polsce nie ma do wyboru tych felg w M550? Będą dostępne?

 

http://g30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=1510417&stc=1&d=1476671785

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 2. Wie ktoś dlaczego w Polsce nie ma do wyboru tych felg w M550? Będą dostępne?

 

http://g30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=1510417&stc=1&d=1476671785

 

Są dostępne w akcesoriach. Kpl. 23 000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wskazać zaufaną kancelarię, która założy podmiot w Berlinie lub pod Berlinem.

Do wyboru, do koloru. Pytania na -> PW.

 

Firmę w Niemczech można założyć szybko. Ale w przypadku GmbH,nie pamięć nie myli, kapitał założycielski to min.

25k euro. Do tego żaden Leasing nie podpisze z Tobą umowy bez historii.

Czyli samo założenie spółki nic nie daje.

W Niemczech dochodzą wyższe koszty ubezpieczenia, podatek drogowy i również podatek dochodowy od użytkowania samochodu służbowego do celów prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.