Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No cóż.. kwestia do czego kto używa samochodu i jak o niego dba. W f10 miałem identyczną konf. i nie narzekałem.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w pakietach, część rzeczy ktora jest mi zbędna do życia była własnie w tych pakietach w takich cenach, że aż żal było nie dobrać.

 

Odbiór myślę gdzieś ok. 10 marca.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dobrym rabacie w granicach 280k.

Czy 1? Nie wiem, ktoś chyba wspominał, że też zamówił.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej Bogata wersja, bo mozna było dołożyć jeszcze aktywny tempomat, Hak, Systemy Asyst. Kierowcę +, Dynamic Dumper Control, Xdrive i wtedy nam się cena cennikowa robi 355k, a dla porównania powiem tylko, że 3.0d skonfigurowane tak samo jak moja 520d przy założeniu ze akcyza zostanie obniżona ( BMW SKORYGUJE CENE o 7-max9% ) wychodzi jakieś 330k, więc różnicy minimum 50tys.zł

 

A i tak nie mamy 100% pewności kiedy ta akcyza wejdzie, bo niby ma być od marca a nadal nic nie podpisane.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście dziwi jeszcze jeden fakt, zamawiając 3.0d w m-paczku dostajemy automatycznie hamulce m-pakietowe z większymi zaciskami, zamawiając 2.0d tego niestety nie ma i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w 530i ( również 4cyl ) te hamulce już są :)

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamówiłeś regulowanych amortyzatorów?

Dziwne,że nie ma tego w serii skoro w f10 LCI było.

Nie wiem czy brałbym pakiet first class. Dla mnie sporty zawsze były wystarczające. Nawet po przejechaniu 1300km jednym rzutem nie czułem dyskomfortu.

Dla mnie opcją obowioazkową jest też ogrzewanie postojowe. Niestety garaż zajmują dwa staruszki, a rano nie lubię skrobać szyb. :)

No i ja teraz na bank 6 w rzędzie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dobrym rabacie w granicach 280k.

Czy 1? Nie wiem, ktoś chyba wspominał, że też zamówił.

 

Pzdr

 

Dostałeś bardzo wysoki rabat jak na taką nowość :shock: Jesteś zwykłym klientem czy masz jakieś specjalne upusty ? Pytam bo mnie na f10 w szóstym roku produkcji proponowali jedynie 7% rabatu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na f10 - tke w listopadzie i F30 miałem 18%, zwykłym klientem tylko, że to było drugie BMW zamówione w tym samym salonie w ciągu roku.

 

Nie brałem DynamicDumperCOntrol? bo jest mi to nie potrzebne, w poprzedniej F-ce tego nie miałem, miałem natomiast przyjemność z tym jeździć i różnica nie jest aż tak duża, inaczej ma się sprawa z pneumatycznym zawieszeniem ( miałem do dyspozycji serie7 z tą opcją ) i tu różnica pomiędzy poszczególnymi trybami jest już spora.

 

Natomiast z pakietu first class zależało mi głównie na kilku innych rzeczach niekoniecznie na komfortach, ale ważne było dla mnie aby kierownica byłą elektryczna a łączy się to na tą chwile przynajmniej ( niewiem jak było f10 ) z komfortowym fotelem, dodatkiem który mnie również skusił jest wentylacja i masaż. Też uważam se sportowe fotele są :cool2: tylko, że jak dodamy do nich opcję pełnej elektryki to się to kompletnie nie kalkuluje.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że przez brokera prawdopodobnie nie wykupisz dodatkowej gwarancji, warunki zmieniają się od wiosny.

Poza tym poczytałem o przekrętach akcyzowych robionych przez nieuczciwych brokerów i włosy się na głowie jeżą, człowiek nie jest w stanie się przed tym skutecznie zabezpieczyć.

 

A co do upustu, to 10% na G30 dostałem jako klient z ulicy, chociaż parę lat temu kupowałem już dwukrotnie BMW u innych dealerów.

Jednak ostatecznie zamówiłem auto u niemieckiej konkurencji, ale to nie temat na ten wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo sie rozbija o to czy bierzesz auto w leasing czy nie, powiem więcej jak był kupił auto w leasingu BMW dostałbym 14,5%! Tylko jeszcze u innego dealera niż u tego gdzie zamowiłem.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez brokera kupuję to, co w konfiguratorze - nie wziąłem 3 lat, bo potem biorąc opcję 5 letnią płacę po raz drugi za 3 rok.

Tak, zmienia się, to fakt - no ale np. kupując przez brokera mam rabat na pakiet przeglądów - więc wziąłem Plus, bo tarcze i klocki kilka razy wymienię, a jak mam mieć na to rabat to żal było nie skorzystać

PS

BMW dobrze robi - dla siebie - że będzie (chyba) można tylko przedłużyć gwarancję kupując nowe auto.

Bo teraz to ściągasz z zagranicy 2 latka i dokupujesz gwarancję - i masz święty spokój.

Zysk dla BMW żaden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.